Na pikniku o bezpieczeństwie, zdrowiu i sporcie

Image

W Rozwadowie na stadionie sportowym na Piaskach odbył się V Piknik Rodzinny.

Impreza odbyła się pod nazwą „Bezpiecznie, zdrowo i sportowo”, a zorganizowana została przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 oraz Stowarzyszenie „Rozwadowska Dziewiątka”.

Występy artystyczne dzieci z rozwadowskiej „Dziewiątki” i zaproszeni goście- scena na stadionie tętniła dziś muzyką i tańcem. Były skakańce - dmuchańce, pokazy niżańskich mażoretek, tresura psów obronnych, przejażdżki konne, konkursy i zawody sportowe, a także inne atrakcje. Rozwadowskie pikniki zawsze cieszą się dużą popularnością. W sobotę można było porozmawiać z trenerem personalnym, podologiem, jak również przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy pod kierunkiem strażaków z ochotniczej straży pożarnej, wziąć udział w warsztatach plastycznych oraz rowerowym torze przeszkód, a także w turnieju wiedzy pod hasłem „Moniuszko w Rozwadowskiej Dziewiątce”.

Przygotowano też coś dla ciała: pyszną kawę i domowe ciasta, a także grillowane przysmaki.

W licznych zabawach i konkursach można było wygrać cenne nagrody: elektryczną hulajnogę, elektryczną deskorolkę, rodzinną fotoksiążkę, dwa bonów do realizacji w sklepie sportowym, godzinny rejs pod żaglami po Jeziorze Tarnobrzeskim dla czterech osób oraz rodzinny lot balonem.

Materiał video

Obrazek
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~xyz

A gdzie mój komentarz? Ja tylko pytałam do kogo znajomego powędrowały te extra super nagrody.

~Mikołaj

Brawo Wróbelki !