Wypadek na trasie Zaklików Zdziechowice

Image

7 czerwca 2019 roku doszło do wypadku z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą.

Do tego zdarzenia doszło w piątek około godziny 13:50 na drodze wojewódzkiej numer 855. Od godziny 13:30 intensywnie padał deszcz. Po kilkugodzinnym upale zrobiło się duszno. Była zła widoczność, do tego na jezdni zrobiło się ślisko. Podróżujący ciągnikiem siodłowym z naczepą kierowca najprawdopodobniej wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas, gwałtownie zakręcił w lewo i wpadł do rowu. Naczepa ustawiła się w poprzek drogi tarasując jezdnię na obu pasach ruchu.

Wypadek miał miejsce na trasie Zaklików- Zdziechowica. Na miejsce przybyło OSP Zaklików, patrol policji. Mężczyzna został ranny dlatego też wezwano zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany został odtransportowany do stalowowolskiego szpitala.

Zdjęcia OSP Zaklików





Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ciocia jadzia

A no jeszcze trochę czasu upłynie i będą urządzenia, ograniczniki dla wszystkich pojazdów które nie pozwolą jeżdzić szybciej niż dozwolona na danym odcinku drogi i po sprawie.

~falkonetii

tirowcy to wieśniaki i fani disco polo .Wystarczy spojrzeć na ich kabiny ozdobione flagami, orły i lampki ledowe .
Wiocha pierwsza klasa

pionek

Przykro o tym pisac, ale to co napisal Normalny to niestety prawda. Tirowcy rzadza na naszych drogach: jezdza, jak chca i ile chca. Nie boja sie nikogo i niczego. Sa panami szos. Mijaja na zakretach, wymuszaja pierwszenstwo, jezdza za szybko. Najlepszym rozwiazaniem bylo przewozenie duzych ladunkow koleja. Byloby to korzystniejsze dla stanu naszych drog i bezpieczniejsze dla uzytkownikow tychze drog. Jesli tiry jednak musza juz poruszac sie po drogach, to moze dobrym rozwiazaniem byloby ograniczenie czasowe w ciagu doby dla pojazdow takich gabarytow np. do godzin nocnych, kiedy ruch na drogach jest zdecydowanie mniejszy, niz w ciagu dnia. Napewno to dobry temat dla parlamentarzystow. Kto wie moze w przededniu kampanii znajda sie tacy, ktorzy sie tym tematem zainteresuja.

~kowal

nie będzie dobrze na drogach jak niepełnosprawni umysłowo tak się produkują a co gorsze powożą jakimiś spróchniałymi wieśwagenami

~Driver emeryt

Napewno jechał wolno z telefonem w ręce plus łyse koła.

~mxorhfk;5

kabi debili nie sieja ale oni sie rodza i wstyd ze nie mozesz zrozumiec i jatrzyz jadem dalej glupio piszesz glupio ci odpowiadaja czesciowo wstyd ze taki pusty jestes;czy jest jakas rada ? pomusl.

kabi

jeden mędrzec pod trzema nickami co jeden wpis to głupszy. Zrozum mędrcu że przez takich jak ty co nie ma wyobraźni są wypadki i trupy. Skoro na 5-ciu metrach ciężarówki nie zatrzymasz to masz myśleć. Dla ciebie myślenie to abstrakcja. Tak jak napisałem prezentujesz debilizm.

~Tomix

Ja jestem tego zdania że każdy super kierowca osobówki powinien jeden dzień pojeździć sobie ciężarówka a nauczył by się pokory i zrozumienia że na 5metrach się nie zatrzyma a żeby ruszyć też trzeba czasu bo trochę waży

~duch Ulryki

KABI a ty moj drogi przyrosłes juz chybba tyłkiem do stołka, wrzuc na luz wyjdz na spacer zamiast sączyć jad

~koterk

witaj kabi takich wlasnie debili jak ty powinno sie utylizowac

kabi

kargulrta, ty wogóle nie kumasz o czym piszesz. Prezentujesz debilizm. Wyobraź sobie że tam twoje dziecko jechało rowerkiem albo ty sam osobówką a debil twego pokroju na śliskiej drodze zapie..la 40-tonowym pojazdem ile fabryka dała zamiast zwolnić bo może nie zapanować nad maszyną. Jakby jechał zgodnie z przepisami i rozważnie nic by się nie stało. Niestety póki debili twego pokroju za kierownicą nie wyeliminujemy będą katastrofy i trupy.

~do kargulrta

Ale wiesz ze są też inne środki transportu niż ciągniki siodłowe?! Ale pewnie nie w Tbg ;)

~kargulrta

przez takich jak wy kabi i nie normalny debili tak wyglada sytuacja to nie rower.to nie wolwagen to nie furmanka ale debile ciezar 24 tony ladunku a sam zestaw to 15 ton w sumie 40 to i to nieda sie zatrzymac pajace na 5 metrach .zeby nie takie auta to zechbys z glodu bo one nie dowioza takim cymbalom jak wy;;

~komes63

Ty Normalny , to normalnie nie jesteś normalny...

kabi

zabrać dziadowi prawko i na powtórny kurs i egzamin, widać ze nie umie jeździć a byłaby tragedia gdyby jechał jakiś osobowy

~Normalny

Może wreszcie policja zacznie przyglądać się jak jeżdżą tiry. Przeładowane i z nadmierną prędkością nie dostosowaną do warunków drogowych. Miałem przypadek,że taki kierowca chciał mnie usunąć z drogi, gdy zwolniłem w celu skrętu w lewo. Trąbił i najeżdżał na tył mojego auta próbując zmusić mnie do szybkiego skrętu narażając mnie i innych użytkowników na niebezpieczeństwo.