Po przerwie do Stalowej Woli powraca "Lato z Radiem"

Image
Po przerwie do Stalowej Woli powraca "Lato z Radiem"

Do Stalowej Woli ponownie zawita „Lato z Radiem”, a wraz z nim kolejni znani i lubiani artyści. W sierpniu odbędzie się 2- dniowy koncert .

W ostatnich latach mieszkańcy Stalowej Woli nie mogli narzekać na brak rozrywek. Ubiegłoroczny koncert, który wpisany był w trasę telewizyjnej Dwójki przeszedł do historii. Nigdy wcześniej nasze miasto nie gościło na raz tylu znanych i cenionych artystów. Przypomnijmy, że na scenie ustawionej na błoniach wystąpili m.in.: Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Red Lips, Kasia Kowalska, De Mono, Papa D., Feel, Landberry, Cleo, Monika Lewczuk.

W tym roku na stalowowolan również czekają wydarzenia muzyczne. Pierwsze z nich obędzie się już w lipcu, choć na razie nie są znane szczegóły. Na stronie urzędu miasta można przeczytać, że będzie to mega wydarzenie muzyczne.

Pewne jest za to to, że w sierpniu do Stalowej Woli powróci "Lato z Radiem". Formuła tej imprezy uległa zmianie i tym razem odbędą się cztery 2- dniowe koncerty w: Zakopanem (28-29 czerwca), Pucku (19-20 lipca), Stalowej Woli (9-10 sierpnia) oraz w Krakowie (30 i 31 sierpnia). Na razie stoi pod znakiem zapytania kto wystąpi na stalowowolskiej scenie. Tym bardziej nie wiemy jakie będą koszty imprezy.

Podczas tegorocznej trasy "Lata z Radiem" będą występować następujący artyści: Anita Lipnicka, Barbara Wrońska i przyjaciele, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Hanka Rybka, Julia Pietrucha, Kapela ze Wsi Warszawa, Kayah, Kortez, Król, Krzysztof Zalewski, Mazolewski/Porter, Mela Koteluk, Muniek Staszczyk, Nosowska, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, Perfect, Przybysz - Przybysz, Skubas, Sławek Uniatowski, Smolik/Kev Fox, The Dumplings, Voo Voo, Warszawskie Combo Taneczne i Włodek Pawlik Trio.

Wszystkie koncerty będą transmitowane w radio i internecie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
kabi

o, dawno manukuna nie czytałem, niestety żadnych mądrości, ciągle ten sam płacz niezadowolonego malkontenta

kabi

dawer, ty powinieneś płacić 50% podatku bo mało zarabiasz a głupio gadasz

~Gołąb

Ale kwik opozycji, nic dziwnego, oni ludzi raczej nie lubią...

manukun

@mieszkaniec
Nie "coś", tylko wydarzenia o konkretnej tematyce. Inaczej robi się przeciętny festyn. Powtarzany w kółko - nudzi się szybko. U nas robi się festyny, żeby ludzie myśleli, że wrescie coś się dzieje i poszli głosować na osoby lansujące się na tych imprezach. Do czego to prowadzi? Do tego, że zorganizowanie imprezy tematycznej bez udziału władz jest niemożliwe. Nawet pusta biblioteka nie jest udostępniana, bo jeszcze ludzie by przyszli. Nie, mają być tylko festyny z przypadkowo tam przebywającymi kandydatami startującymi w wyborach....

~jan

.... przeczytałem listę artystów, od razu rzuca się w oczy brak na niej barda polskiej demokracji Jacka Kurskiego, wiem ze prezesom spółek skarbu państwa nie wolno dorabiać na boku, ale może pan Jacek by zaśpiewał i zagrał za darmo, nasze miasto jest wyjątkowe w skali kraju, tylko u nas 70% mieszkańców to ,,prawdziwi polacy", drugi sort i reszta to tylko 30%, nie ma drugiego takiego miasta w Polsce, a dla pana artysty to będzie podkreślenie jego prestiżu ....

~dawer

Czy płezydęt podpisze akt notarialny gwarantujący utrzymanie obecnych stawek przez najbliższe 5 lat za usługi MZK oraz brak podwyżek podatków?

~Mieszkaniec

Niech się dzieje coś raz na jakiś czas a jak się komuś nie podoba polecam znaleźć miejsce które jest idealne dla Snobów i ponuraków.Co do tej wielkiego wydarzenia to ma być LATO MUZYKA ZABAWA, która organizuje w tym roku koncerty w 10 Miastach.Jak komuś będzie mało to 2 miastem z 10 będzie Rzeszów

manukun

@podatnicy
Nie interesuj się. Władze wiedzą lepiej, jak wydawać twoje ciężko zarobione pieniądze z podatków. Masz głosować i chwalić "sukcesy" władz, a nie zadawać niewygodne pytania. Idź zobacz ile się w mieście dzieje! Najlepej było jak nic się nie działo HURR DURR.

rock

Włodek Pawlik trio - no to by było wydarzenie... Mam nadzieję że będzie.

~podatnicy

Czy wiemy jakie były koszty ubiegłorocznej imprezy ?

adhd111

W lipcu ponownie impreza z tvp2