Gdzie mieszkańcy Stalowej Woli spędzą wakacje?

Image

Rozpoczął się czas wyjazdów, odpoczynku i urlopu. Gdzie mieszkańcy Stalowej Woli wybiorą się w tym roku?

Odpoczynek po roku nauki i pracy należy się każdemu. Czy będziemy ten czas spędzać w mieście, czy wyjedziemy? Co wolimy: góry, morze, a może piesze wędrówki w nieznane? Zapytaliśmy mieszkańców jak to jest z nami, stalowowolanami?

Okazuje się, że wprawdzie marzą nam się dalekie wojaże, to jednak nie zawsze są one możliwe i to nie tylko ze względów finansowych, ale także z powodu obowiązków. Posiadamy przecież zwierzaki, z którymi nie zawsze można wyjechać na wczasy, mamy ogródki działkowe, które trzeba podlewać, a w domach rośliny, które również potrzebują troski. Nie zawsze jest ktoś, kto nas przez dłuższy czas wyręczy.

Jedni więc wyjadą w góry, inni nad morze, jeszcze inni do rodziny. Niektórzy będą się uczyć lub pracować, albo spędzać miło czas w gronie najbliższych i przyjaciół. Dla niektórych odpoczynek kojarzy się z leżeniem, dla innych z jazda na rolkach, bieganiem i wyjściem z domu.

A jak Wy będziecie spędzać wakacje?

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ggg

gdzie rozpieprzą te 500+

~prawica

~halo pis nie jest prawicą to komunistyczna nomenkaltura a reszt sprzedawczyki, którzy za kasę zrobia wszystko

~prawica

~XxX kup sobie pisowska cioto mózg z rzeźni to biedziesz mógł sie chwalić umiech

~halo

Do marnos, ubliżaj sympatykom partii PIS a już jesienią PIS będzie rządził w POLSCE większością konstytucyjną i zmienimy konstytucje tak aby służyła prawicy i najmądrzejszym POLAKOM.

~senior

Ja w Zakopanem polewając się szampanem

~Wuju

@He hehe dobrze sie zyje nierobie za 500+?
zimne piwo spocone kobiety i robi sie następne nie? Prostakom to dobrze wychodzi

~Wuju

JaroDonald daj se na zatrzymanie !bo w gacue popuscisz ! Tu nie chodzi o trawe tylko o drzewa bo trawy wysuszonej mamy dostatek.

~Sylwek

Błonia, odcinek między oczyszczalnią a Vivo

~edziu

Ułanów domki 2 tygodnie
Nie będę się nudził bo będę pochlebiał luckowi i pisowi na różnych portalach i wczasy mi się wrócą

mark30

Chorwacja

kabi

Najmądrzejszy wywiad to dała Pani Zuzanna, jest po maturze, przygotowuje się do studiów i to się chwali

~MaJKa

Mi się od dawna marzyła skąpana w słońcu skarpa na Poniatowskiego. Nareście wycięli te niebezpieczne drzewa i można się opalać bez ograniczeń jak w Sant Ropez.

~Suchy

Ja w tym roku odwołałem Szeszele. Wybieram się za to na obiazduwke po Zatorzu żeby zobaczyć jak idą postępy na stadionie i w Parku Jordanowskim. Pozdro dla kumatych.

~he hee

wuju ...ty ..h...u , Paranoja jest to co masz pod deklem i co piszesz.

~Wuju

Wszystkie nieroby pojada na nasz koszt,dzieci narobily jak kroliki to teraz sie wożą.Polska paranoja

~Anka

Ja wybieram siem z całom rodzinom zwiedzić sklep co otwierał po remoncie sam Prezydent LN

~DualtronX

- Dlaczego Lucek chce jeździć hulajnogą w nocy?
- Bo gdy wycięto i oszpecono drzewa, to w dzień na chodnikach nie ma cienia i mógłby trafić do szpitala.

~hero

Ja se kupie ulajnoge elecrtic i będę jeździł w nocy bo nie lubię upałów.Może spotkam lucka bucka w nocy to mu powiem face to face co o nim myślę

~Damian

Ja to prosze pana bede sobie chodzil cale wakacje po chodniku co mi prezydent LN wyremontowal.

~TakTak

Z czego Stachu repetował w podstawówce? Pamięta ktoś?
Jakie osiągnięcia miał płezydęt poza dzwonieniem dzwonkami podczas ministrantury, parzeniem kawy u babci i wiernym wykonywaniem poleceń z centrali?

manukun

@boby
"szczekają" odpowiedzialni rodzice, którzy nie chcą na dzień dobry dawać dzieciom kredytów miejskich do spłacania. Fajny ten Nadbereżny z Sobierajem, zrobili długu do 2034

~hghu

W Hononulu krzyzowke j......c

~boby

Ja myślę że Pan Prezydent Lucek i Sobieraj są spoko a psy zawsze szczekają.

~Ada

Ja mam zamiar pszeczytać wszystkie książki które znajdę na śmietniko ławkach

maszynista

W pyle aluminiowym w fabryce z felgami .

~Anka

A ja bedem wypoczywała na ławetcze dla zakochanych z moim byłym

~Marek

A ja będę grał w gre...

~Nata

Ja na Błoniach. W końcu jest miejsce do wypoczynku w Stalowej Woli.

stalowaOmega

W Superiorze

~siwy

ja jade do stolicy odwiedzić znajomych i moze skocze do Gdańska pendolino. umiech