Seria zasłabnięć na ulicach Stalowej Woli

Image

W sobotę w mieście doszło do serii zasłabnięć. Jak mówią mieszkańcy „ciężka” pogoda powoduje, że źle się oddycha.

Od rana jest parno i duszno. W nocy spadł deszcz. Rozgrzane ulice parują. Duża wilgotność powoduje, że wiele osób, zwłaszcza chorych na serce i cierpiących na nadciśnienie, ciężko znosi taką pogodę. W sobotę na targu kilka osób zemdlało, a i też niejeden był bliski utraty świadomości i narzekał na warunki atmosferyczne.

Około południa, nieopodal przejścia dla pieszych na ul. Okulickiego (przy kiosku) młody mężczyzna prowadzący rower upadł na ziemię i stracił przytomność. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego i policję. Poszkodowanego odtransportowano do szpitala. Godzinę późnej do zasłabnięcia z utratą przytomności doszło przy Patriocie. Starszy mężczyzna jadący rowerem nagle stracił przytomność i spadł z jednośladu rozbijając sobie głowę. Wcześniej, w innym rejonie miasta zasłabła kobieta.

Mimo, że nie świeciło słońce, a termometry wskazywały niespełna 30 stopni Celsjusza, odczuwalna temperatura była o kilka stopni wyższa. Dla chorych i seniorów dzisiejszy dzień jest naprawdę ciężki. Warto pamiętać, by wychodząc z domu wziąć ze sobą butelkę z wodą. A kto nie musi, lepiej niech spędzi czas w zaciszu domowym, a na zakupy czy spacer wybierze się jednak wieczorem.

Do omdleń dochodziło dziś również po spożyciu alkoholu. Podczas tak parnego dnia piwko czy dwa mogą czynić cuda, ale nie takie, o jakie chodzi pijącym, no ale jeśli ktoś lubi być „zbieranym” przez policję z trawnika…





Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Anya

Te sensacje z omdleniami to nie tylko w sobotę. Było dużo więcej przypadkow. Jedna w srodę , druga znajoma w czwartek a wcześniej też były przypadki. Proszę o dyskusje na ten temat. Nie wierze że to tylko od pogody.Cos się dzieje w Stalowej Woli bardzo złego. Ja tez jestem ciekawa czy to nie od jakiś fal ( może 5g) Przypadkow jest dużo więcej. Chyba jest się czego bac.

~taka prawda

i to w meczarniach.

~taka prawda

ludzie padaja jak muchy bo wszedzie jest zanieczyszczone powietrze a w jedzeniu chemia. Prawie wszystkie choroby to efekt zaniczyszczen powietrza i jedzenia. Wystarczy pojsc do naszego szpitala lub pojechac do Lublina i zapytac lekarzy na co choruja nasze dzieci ogolnie kazdy. Na kazdym kroku slyszy sie ze ktos umarl na nowotwor. Ciezko dorzyc do 50lat a o 60 to juz nie wspomne. Nowotwor i nowotwor. Wszedzie go pelno. Dlaczego? Wszyscy ktorzy truja nasz Narod i jego mieszkancow powinni zdechnac wraz ze swoimi rodzinami.

~Baltazar

Ktoś tu psioczy na Alutec.Po 1 jest on w lesie co w dużej części chroni mieszkańców.Po 2 felgi są bliżej i to tam przerabia się więcej aluminium ,po 3 jest też tam obróbka tych oto kòł a podejrzewam ,że większość tu nie wie co to chmura olejowa i z czego jest to chłodziwo.Więc skończcie farmazony gadać jak nie macie argumentòw.

manukun

@hejty
Przecież krzykacze i ujadacze nie posługują się argumentem, więc do nich nie trafi merytoryczny komentarz. Nie chcą wiedzieć o korzyściach z posiadania drzew, za to własną piersią bronią władze niszczące zieleń miejską. Bo tak.

~Halniak

Nacht, takich jak ty psychiatrzy nie wypuszczają ot tak o.

~rst

alutek romi swoje jeszcze troche ludzie beda padac jak muchy

~hejty

No i teraz czekamy na hejty ile to drzewa zabijają bo gałąź może spaść. Miejska wyspa ciepła, ewapotranspiracja, ciepło przemiany fazowej - wygooglujcie sobie te pojęcia, to może zrozumiecie, dlaczego drzewa w mieście są ważne - w kontekście takich właśnie zdarzeń.

usuniety

... zenie że odmawiam hospitalizacji, biorę odpowiedzialność za skutki, i wreszcie mnie wypuścili.

Przepraszam za rozdwojenie komentarza, ale coś źle nacisnąłem na klawiaturze i tamten komentarz wysłało mi zanim skończyłem pisać.

usuniety

Ja w życiu zasłabłem tylko raz.
Był upał, a ja minionej nocy wypiłem między nagrobkami 200 ml "czystej".
Chodziłem między półkami w "Stonce", gdy nagle jakby krew opłynęła mi z głowy.
Teraz już wiem że w takiej sytuacji powinienem natychmiast kucnąć, ale wtedy próbowałem ustać na siłę, straciłem świadomość i upadłem nieprzytomny.
Pogotowie zabrało mnie do szpitala w Stalowej Woli.
Po drodze stopniowo odzyskałem najpierw świadomość, potem słuch, wreszcie widzenie.
Na SOR-ze powiedziałem że nie chcę zostać w szpitalu i chcę go natychmiast opuścić.
Ale nasłali na mnie lekarza-psychiatrę który mnie wypytywał, czy wiem jaki jest rok, jaki miesiąc, który dzień miesiąca.
Na końcu podpisałem oświadc

~Rst

Zasłabli na widok tych prawdziwych POlaków co chodzili w sobotę po rynku

~info

Rafał Weber bedzie 2 PIS w wyborach prezydent Nadberezny zostaje w Stalowej Woli w zamian za niego wystartuje pani Krzek

~czesław

Chołota w tajemnicy najechała na sobotni targ, można było im zgotować lepsze przyjęcie.

~Pebe

butrynowa dużo płaci za artykuły sponsorowane?

~obywatel

A dlaczego nikt nie napisze ze zasłabli Ci co spożywali alkohol czyli patologia stalowowolska ????!!!!!!

~zgredskarpa

Przypomnijcie sobie akcje Lucka jak rozdawał patyki,bo wycieli duze drzewa na ulicy Lipowej.To taka rekompensata zeby mieszkancy nie narzekali i sobie wsadzili te patyki, a drzewa beda ogladac ich dzieci,wnuki.Nawet jak obsadza drzewka przy chodnikach to trzeba poczekac te 20 lat zeby drzewko dawało cos cienia.Trzeba długo czekac az cos wyrosnie.Mogli pomyslec o tym sadzeniu w latach 90 tych .Co zrobili z drzewami na skarpie.I to za pisiorow było.

~Siwy

PiS wygra wybory bo daje pitset plus. O flaszkę się zakładam

~Do go123

To w psychiatryku tez maja piwa ? Bo rozumiem ze udostępniają wam internet żeby „bydło” mogło się pokazać w necie....

~Taka prawda

Wszystko się zgadza z tą pogodą dzisiaj nie jest lepiej niema co wychodzić z domu czy mieszkania osobom starszym z problemami ciśnienia tętniczego i chorobami serca . jak niema pilnej potrzeby .

Mariusz77

To widać po twoich wypocinach nachcik

usuniety

Ja dzisiaj wypiłem sześć piw, ale nie zasłabłem.
Generalnie stronię od alkoholu.

~hej

Proszę o to - Niech Ta Pani POsłąnka co tak chodzi właśnie alejkami targowiska doprowadzi do zacerowania dzikiego przejścia (dziury) w ogrodzeniu obok torów. Tam kasuje mandatami tzw. OCHRONA KOLEI.Wiadomo,że nie daleko jest właśnie przejście ale to raczej kusi ...!!!

Mariusz77

Cholera....glupio mi okrutnie ale pierwszy raz zgodzę się z tym co napisał manekin .
WINCYJ BETONU, WINCYJ AUT ....bo janusz i grażyna nawet po bulkę muszą autem jechać i zaparkować pod drzwiami sklepu

~Anoaano

Do kajtek.

500+ to nie social.

~@wyborca

Zamiast pisać hejty posadź drzewko, jak tak bardzo cię te drzewka przy drogach bolą, bądź pożyteczny.

wyborca

Rząd chce ciąć przydrożne drzewa tylko dlatego, że debile rozbijają się o nie samochodami. Kolejnym krokiem będzie likwidacja słupów energetycznych i płotów, bo jak wytną drzewa, to debil przywali w latarnię lub ogrodzenie.

wyborca

Wycinajcie dalej zdrowe drzewa, a takich przypadków będzie jeszcze więcej!

~Sześć 6 7

Manekin czego nie hejtujesz wizyty po? Na sąsiednim portalu mógłbyś dać upust swojej nienawiści...

~Kajtek

do anoaano,

Myślisz trolu że ktoś kto potrafi liczyć nie pójdzie po 500 +? To jest zwykłe zmniejszanie strat spowodowanych demolką socjalną goownozmiany.

Normalny człowiek wolałby sam zarządzać zarobionymi przez siebie pieniędzmi. W sytuacji kiedy większość to idioci, trzeba zmniejszać straty.

Socjal powinien być dla potrzebujących a nie dla cwaniaków i nierobów.

manukun

Więcej parkingów! Więcej betonu! Wtedy będzie lepiej! Po co drzewa w mieście? jak komuś krzaków brakuje niech se do lasu jedzie hurr durr