PKW wylosowała listy wyborcze

Image

W piątek trzynastego wylosowano numery dla list komitetów wyborczych.

13 września 2019 roku, czyli dokładnie miesiąc przed wyborami, podczas konferencji prasowej, Państwowa Komisja Wyborcza wylosowała numery list tych komitetów, które zgłosiły listy kandydatów w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu. Nikt nie ma pechowego numeru, bo list jest 9. Nie wszystkie występują u nas.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe - lista numer 1

KW Prawo i Sprawiedliwość - lista numer 2

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej - lista numer 3

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - lista numer 4

KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni - lista numer 5

KW Prawica - lista numer 6

KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów - lista numer 7

KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy - lista numer 8

KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca - lista numer 9

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 23- Liczba mandatów: 15. Okręg obejmuje: część województwa podkarpackiego obejmująca obszary powiatów: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski oraz miast na prawach powiatu: Rzeszów, Tarnobrzeg

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. TYSZKA Stanisław (Warszawa)
2. TARAPATA Jan Władysław (Tuszów Narodowy)
3. LADA Wiesław Andrzej (Żyraków)
4. MICAŁ Zbigniew (Rzeszów)
5. BARTOSZEK Paweł (Wrzawy)
6. GOLENIA Maria Teresa (Ropczyce)
7. BOROWIEC Błażej Stefan (Nisko)
8. GUZEK Sławomir Tomasz (Jasionka)
9. CIEŚLA Paweł (Tarnobrzeg)
10. LONCZAK Stanisław Józef (Radomyśl Wielki)
11. REGUŁA Andrzej Zygmunt (Nagawczyna)
12. LEJA Małgorzata (Dąbrowica)
13. SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika Małgorzata (Rzemień)
14. MAGOŃ Jan (Wysoka)
15. KASZYCA Tadeusz (Sonina)
16. GUMIŃSKA Celina Anna (Zbydniów)
17. KUDYBA Małgorzata (Stalowa Wola)
18. KOCZUR Dorota Krystyna (Kolbuszowa)
19. WŁODYKA Janusz (Wysoka Strzyżowska)
20. KOSIŃSKI Krzysztof Jan (Niedźwiada)
21. STOJAŃSKA Joanna Katarzyna (Zamość)
22. WICHER Maria (Brzeźnica)
23. TUTKA Henryk (Cygany)
24. BŁOŃSKI Kazimierz Józef (Kuryłówka)
25. BARTMAN Jan (Kraczkowa)
26. OPIOŁA Barbara (Brzezówka)
27. KOTLIŃSKA Marzena Anna (Rzeszów) 28. ZARĘBA Marek Jan (Stalowa Wola)
29. PARYŚ Krystyna Grażyna (Wielopole Skrzyńskie)
30. NICPOŃ Henryk (Rzeszów)

Lista numer 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. SOBOLEWSKI Krzysztof (Rzeszów)
2. LENIART Ewa Maria (Dylągówka)
3. HRYNKIEWICZ Józefa (Warszawa)
4. SZLACHTA Andrzej (Rzeszów)
5. WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata (Rzeszów)
6. MOSKAL Kazimierz Marian (Ropczyce)
7. BUCZAK Wojciech (Rzeszów)
8. GOŁOJUCH Kazimierz Edward (Zalesie)
9. CHMIELOWIEC Zbigniew Michał (Kolbuszowa)
10. WEBER Rafał (Stalowa Wola)
11. WARZECHA Jan Marek (Dębica)
12. PAUL Jerzy Stanisław (Sarzyna)
13. MIAZGA Mieczysław (Górno)
14. SZYDEŁKO Halina Maria (Rzeszów)
15. KRUCZEK Stanisław (Futoma)
16. KAPINOS Fryderyk Sylwester (Mielec)
17. KALINKA Kamil (Tarnobrzeg)
18. BEDNARZ Robert Jan (Jeżowe)
19. GODEK Robert Czesław (Stępina)
20. FRYSZTAK Bernadeta Dorota (Sędziszów Małopolski)
21. ŁĄCZAK Czesław (Zawierzbie)
22. FIJOŁEK Marcin Piotr (Rzeszów)
23. TŁUSTA Helena Grażyna (Alfredówka)
24. BARTKOWICZ Magdalena Barbara (Mielec)
25. Krzek Agata (Stalowa Wola)
26. TRAWIŃSKA Anna Franciszka (Krzątka)
27. KUŚ Ewelina Elżbieta (Dębica)
28. FOŁTA Ewa (Sarzyna)
29. TYMUŁA Zbigniew (Gawłuszowice)
30. WARCHOŁ Marcin Józef (Warszawa)

Lista numer 3 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. BUŻ Wiesław (Rzeszów)
2. SZTUK Michał Andrzej (Kielnarowa)
3. ITNER Agnieszka (Rzeszów)
4. OZIMEK Julian (Nisko)
5. FILIPEK Jerzy (Rzeszów)
6. KRASNOPOLSKA Bożena Marta (Dynów)
7. TOFIL Bronisław Tadeusz (Stalowa Wola)
8. JASIŃSKI Krzysztof (Łańcut)
9. KACAŁA Natalia Ludmiła (Mielec)
10. ŁUCZAJ Kamil (Kielnarowa)
11. SKAWIŃSKI Stanisław Andrzej (Dębica)
12. JELEŃ Wiesław Stanisław (Blizna)
13. KRZEMIŃSKI Kamil Paweł (Grabiny)
14. IRZYK Martin Marian (Dobrzechów)
15. ZAJĄC Marzena Zofia (Tarnobrzeg)
16. STĄCEL Janusz (Nowa Sarzyna)
17. FIETKO Ireneusz Grzegorz (Gorzyce)
18. ZYCH Ala (Krzaki)
19. WINIARSKI Damian Kazimierz (Głogów Małopolski)
20. LUBERA Teresa Anna (Cmolas)
21. RŻANY Monika (Mielec)
22. PRZYBOŚ Józef (Hyżne)
23. OŻÓG Barbara Katarzyna (Nienadówka)
24. KUŹMICZ Marek Andrzej (Rzeszów)
25. BRZYKOWSKA Patrycja Dorota (Rzeszów)
26. NOGA Andrzej Jan (Rzeszów)
27. DZIĄGWA Krystyna (Rzeszów)
28. CICHY Mateusz Michał (Rzeszów)
29. OSTROWSKA Anna (Stalowa Wola)
30. GACEK Kazimierz Leszek (Rydzów)

Lista numer 4 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. BRAUN Grzegorz Michał (Stara Wieś)
2. BUCZEK Tomasz Wojciech (Kolbuszowa Górna)
3. ŻYGADŁO Piotr (Gwizdaj)
4. ZYCH Witold Andrzej (Tarnobrzeg)
5. KROLL Gabriel Czesław (Strzyżów)
6. SUROWANIEC Anna Krystyna (Stalowa Wola)
7. KUSZ Kamil Michał (Łańcut)
8. KUMOREK Dariusz Jan (Lutcza)
9. LIPIŃSKI Zbigniew (Warszawa)
10. KORWIN-MIKKE Dominika Maria (Otwock)
11. WOŁOSZYN Tomasz (Rzeszów)
12. ZARĘBSKI Waldemar (Kolbuszowa)
13. OCHAŁ Katarzyna Kinga (Zagorzyce)
14. ZIĘBA Tomasz Sylwester (Kopki)
15. PRACOWNIK Teresa Jadwiga (Ulanów)
16. SALWA Małgorzata Kazimiera (Strzyżów)
17. KOTOWICZ Mariola Ksenia (Krasne)
18. DĄBEK Damian Łukasz (Rakszawa)
19. STRZAŁKA Albert Jan (Niedźwiada)
20. LIS Aleksandra Mirosława (Cierpisz)
21. JEDYNAK Dariusz Grzegorz (Dębica)
22. WACYRA Paulina Elżbieta (Derylaki)
23. FILA Piotr Robert (Mielec)
24. ŚRODOŃ Monika Paulina (Gwoźnica Górna)
25. ZAPAŁOWSKA Monika Ewa (Przemyśl)
26. BATORA Marcin Mateusz (Dębica)
27. BROŻ Robert Krzysztof (Ulanica)
28. BIELECKA Karolina Maria (Stalowa Wola)
29. FLIS Michał (Wola Zarczycka)
30. MAZUR Krzysztof (Rudna Wielka)

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. PONCYLJUSZ Paweł Janusz (Warszawa)
2. GAWLIK Zdzisław (Rzeszów)
3. SKOWROŃSKA Krystyna (Mielec)
4. BUTRYN Renata Celina (Stalowa Wola)
5. KUBAS-HUL Teresa Krystyna (Lipie)
6. GDAŃSKI Józef (Budy Łańcuckie)
7. PITRA Krzysztof Piotr (Siedleszczany)
8. USTROBIŃSKI Marek Jerzy (Rzeszów)
9. KARYŚ Jakub Bartłomiej (Rzeszów)
10. ZYCH Barbara (Tarnobrzeg)
11. JURZYSTA Marcin (Czudec)
12. STĘPIEŃ Danuta Waleria (Rzeszów)
13. DERĘGOWSKI Marcin (Rzeszów)
14. BĄK Dominik (Bratkowice)
15. OŻÓG Krzysztof (Wólka Niedźwiedzka)
16. KOPYTO Jakub Albert (Stalowa Wola)
17. LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald (Straszęcin)
18. KRAJEWSKA Aneta Anna (Gnojnica)
19. OMIETOŃSKA Jolanta Teresa (Rzeszów)
20. KOLANO Jolanta Stanisława (Kończyce)
21. OLCHAWA Artur Stanisław (Radomyśl Wielki)
22. PRZYBYŁ Przemysław Wojciech (Ropczyce)
23. SAWIC Ewa Maria (Dębica)
24. KANISZEWSKA Augustyna Maria (Furmany)
25. OWSIANY Urszula Małgorzata (Łańcut)
26. PŁODZIEŃ Janusz (Kielnarowa)
27. PALUCH Katarzyna (Tarnobrzeg)
28. ROGOWSKA Anna Jolanta (Rzeszów)
29. ŻMUDA Dariusz (Dąbrówka Pniowska)
30. PAZDAN Paweł Leopold (Przecław)

Lista numer 9 – KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

1. SZLĘZAK Andrzej Kazimierz (Stalowa Wola)
2. STELMACH Krzysztof Jerzy (Dąbrowa Rzeczycka)
3. BATOR Bernadeta Aneta (Rzeszów)
4. MRYCZKO Artur Paweł (Mielec)
5. DREWNIAK Tomasz Wiesław (Futoma)
6. GRABEK Joanna Agnieszka (Rzeszów)
7. MAZUREK Mariusz (Rzeszów)
8. WIKTOR Jolanta (Głogów Małopolski)
9. KOSIOROWSKI Artur (Kupno)
10. OPAŁKA Marcin Paweł (Rzeszów)
11. JAROSZ Renata (Rzeszów)
12. WIELGOSZ Marek Konrad (Stobierna)
13. GRZESIAK-KOSIOROWSKA Monika Izabela (Kupno)
14. GODEK-KOWALSKA Joanna Dominika (Podleszany)
15. BUJAK Marta Ewa (Tarnobrzeg)
16. GORCZYCA Artur Piotr (Poręby Furmańskie)
17. SZOSTEK Karol Franciszek (Rzeszów)
18. MATŁOSZ Mariusz Kazimierz (Strzyżów)

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 54, Liczba mandatów: 1, zasięg obszary powiatów: leżajski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski oraz miasta na prawach powiatu: Tarnobrzeg

1. BŁĄDEK Lidia (Nisko), Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N Ipl Zieloni.
2. KARDASIŃSKA Marzena (Stalowa Wola), Komitet Wyborczy Wyborców Przywrócić Prawo.
3. SAGATOWSKA Janina Zofia (Stalowa Wola), Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.