Kiedy zostanie uruchomiona kryta pływalnia?

Image

Na ostatniej prostej są roboty związane z wymianą płytek ceramicznych na pływalni krytej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Prace dotyczące tego zadania rozpoczęły się w czerwcu.

Szacowano, że realizacja tego zadania będzie kosztować około 860 tys. zł. Tymczasem po rozstrzygnięciu przetargu udało się znaleźć firmę, która zaproponowała niższą kwotę usługi, bo około 737 tys. zł. Na wykonane prace wykonawca daje 49- miesięczny okres gwarancyjny.

- Trwają intensywne prace na krytej pływalni, jeżeli chodzi o wymianę płytek i odwodnienia na basenie krytym. Zakończenie prac jest wyznaczone na 23 września. Po odbiorach będzie jeszcze proces obligatoryjnego dopuszczenia wody, a więc działania sanepidu. Spodziewamy się, że w pierwszej połowie października, po odbiorze służb, a następnie po pozytywnej ocenie wody, kryta pływalnia zostanie ponownie uruchomiona w nowym standardzie bezpieczeństwa– mówi Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ola

Czy ktoś słyszał, że w niedzielę w Hutniku odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Braunem o godz. 15?

~angol

Miejmy nadzieje ze kurki w prysznicach wymienia na sprawne a nie takie dziadostwo ze tylko 2 były czynne na 10 prysznicy !!

~Basen

aBardzo brakowało i brakuje tej pływalni.Sandomoerz i Tarnobrzeg miały na szczęście otwartą.Szkoda,że mieszkamy w takiej dziurze,że żeby popływać trzeba jeździć do sąsiadujących moejscowosci

~do ~KAksa

Ja słyszałem tylko o hejcie Pis-u

~Do ~KAksa

Hey kolego skąd ja piszę. Proszę podaj moje IP

~qwerty

Dziękuję MOSiR Tarnobrzeg za niezawodność, mogłem popływać tam latem w upały, bo niestety u nas ciągle remonty, a nie każdy lubi się tylko chlapać w basenie otwartym, a okres jesienno-zimowy poświęcam na inne aktywności: bieganie, rower, narty.

~noris

Nie wiem jak to jest możliwe, że wielkie aquaparki i termy jadą latami przez cały rok bez zamykania... Może niejaki PLN pojechał by tam i spytał o co chodzi...

~egon

Jak powszechnie wiadomo baseny odryte powinne byc remontowane w miesiącach letnich ( najlepiej wakacyjnych), a baseny kryte - w miesiącach jesiennych, zimowych i wczesnowiosennych. Nasz ukochany prezydent o tym oczywiscie wiem i tego się trzyma.

~PYTANKO??

Jak długo jeszcze administrator będzie pozwalał na wypisywanie tych kłamstw i pomówień przez chorego opozycjonistę z Rady Miejskiej ukrytego tutaj pod nickiem "egon"?

~KAksa

pisze hejty jeden troll opozycyjny z IP spoza Stalowej Woli.
Farma Brejzy działa!!!

~@Naprawdę

Myślę że wszystko zrobią by przed samymi wyborami Lucki, Rafała i może jakieś Warchoły poubierają się w szorty i uroczyście będą otwierać basensmiech2

~Naprawdę

Na ostatniej prostej a później jeszcze dwa zakręty i będzie można pójść na basen. Dziękujemy, naprawdę to bardzo chojne z waszej strony. W ciągu 2 lat dwa remonty. Pierwszy - pół roku basen nieczynny, tym razem 4,5 miesiąca (jak dobrze pójdzie). Co za profesjonalne zarządzanie. Panie Nowak to jest żenujące.

~marek

Nooo .urwa "gratulacje nowak i nadbereżny. Powtórka z poprzedniego roku. Co ca typy.