Miasto przeznaczyło dodatkowe środki na halę warzywno- owocową

Image
Miasto przeznaczyło dodatkowe środki na halę warzywno- owocową

Dobiegają końca prace przy utworzeniu nowej hali targowej "Mój Rynek". Rada Miejska zabezpieczyła dodatkowe pieniądze, które pozwolą na dopracowanie tego zadania.

- Przeznaczamy dodatkowe środki, które pozwolą na jednolite wyposażenie stanowisk handlowych dla kupców, tak aby ten piękny obiekt, który powstaje w centrum miasta, nie tylko odpowiednio prezentował się z zewnątrz pod względem architektury, ale by wewnątrz miał pewną spójną całość– mówił podczas obrad Rady Miejskiej prezydent Lucjusz Nadbereżny.

W nowym obiekcie będzie znajdowało się 21 miejsc handlowych (w tym 17 otwartych powierzchni handlowo- usługowych oraz 4 zamknięte). Na prace wewnątrz hali owocowo-warzywnej Rada Miejska zabezpieczyła 110 tys. zł. Na tym jednak nie koniec, bo miasto wyda także 70 tys. zł na zamknięcie całego systemu dojścia do hali. Chodzi o teren od złotnika prowadzący do nowej drogi i parkingów. Środki te zostaną przeznaczone na zagospodarowanie terenów zielonych, nowe nasadzenia i donice z kwiatami itp.

Budowa nowej hali będzie w sumie kosztować 3,5 mln zł, z czego około 1,1 mln zł stanowi dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ola

Czy ktoś słyszał o spotkaniu w Hutniku z G.Braunem w niedzielę o godz.15 ?

manukun

Towarzysze partyjni ujadają jak opozycja. Żadnych argumentów, dużo szczekania. Wszystko, byle odwrócić uwagę od nieudolnego prezydenta i jego coraz większego dworu. Biurowiec po hucie za mały, więc jeszcze w mostostalu upychają kolejne biurwy. A miasta nie ma komu pilnować, bo każdym obiektem zaraz będzie inna spółka zarządzać...

e2rds

Stalowiak, masz całkowitą rację i to zadziwiająca prawidłowość, wystarczy poczytać wpisy np. lol, rrr, , he hee. Myślę, że to może być jeden taki bezmózgi troll pisowski chcący się wykazać.
Do tyle, dobrze napisałeś, tylko dlaczego dużymi literami, tego nie da się czytać. Dużymi literami piszą ci co chcą coś wykrzyczeć, a krzyk przynosi odwrotny skutek, powtórz to samo, tylko normalnie, to będzie ok.

~emerytka

~!!! ma rację.
Gotowy pawilon po TESCO stoi pusty. Łatwo policzyć ile stołów dla prawdziwych rolników (nie handlarzy co mają to samo co w sklepie) tam by się zmieściło. Poza tym przed podjęciem budowy nowego pawilonu należało popatrzeć jakie place targowe zrobiono gdzie indziej np w Połańcu.

~Balon

Do tyle, co to za rodzina, podaj nazwisko, chciał bym ich obsmarować na moim blogu, no i oczywiście lać ich po ryju jak mi przyjdzie ochota.

~Neutralny

Znowu jakaś BIURWA, niedoszacowała kosztów i trzeba dokładać.
Ps. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, więc proszę mnie nie zaliczać do żadnych sralnych-totalnych, czy innych pisiorów.

~xxx

Co kupisz na rynku po zjedzeniu tego towaru tak się czujesz jak byś zjadł mały worek gipsu dziękuję ludzie już zaczynają korzystać z własnych zagonów.

~Yugo

Pięknie prezentuje się ta nowa hala.
Nie popierają tego nasi totalniacy, że taki hejt?

~tyle

POWIEM KROTKO. NA TEJ NOWEJ HALI NIE KUPICIE NIC ZDROWEGO ANI JEDNEJ RZECZY OD ROLNIKA BO ROLNIKA NIE STAC ABY WYNAJAC LUB KUPIC POWIERZNIE W TEJ NOWO WYBUDOWANEJ HALI. TRZY RODZINY DOSTANA KILKA MIEJSC. RESZTA TO ZBIERANINA HANDLUJACYCH NA BAZARZE. OWOCE I WARZYWA NIEWIADOMEGO POCHODZENIA. NIBY Z SANDOMIERZA NIBY OD ROLNIKA A PRODUKTY NP.ZIEMNIAK Z CALEJ EUROPY. JEDNA RODZINA KTORA SPRZEDAJE WARZYWA I OWOCE JEST UDANA. KABLUJA NA WSZYSTKICH SPRZEDAJACYCH. PODAM PRZYKLAD. JESLI INNY SPRZEDAJACY DOSTANIE DOBRE MIEJSCE ALBO MU IDZIE HANDEL TO ONI ZROBIA WSZYSTKO ABY WYRZUCIC TEGO SPRZEDAJACEGO Z ICH MIEJSCA. NASTEPNIE WCHODZA NA JEGO MIEJSCE JAK SIE UDA TAK ZALATWIC. TAKA ZAZDROSC. STRASZNIE PAZERNI NA PIENIADZE. JESLI MASZ JAKIS FAJNY TOWAR ZROBIA WSZYSTKO ABY MIEC TAKI SAM. OK WOLNOS KAZDY MOZE SPRZEDAWAC CO CHCE. ALE JA BYM TO NAZWAL CHANSTWEM I ZAZDROSCIA. MYSLE ZE NALOTY URZEDU SKARBOWEGO NA SPRZEDAJACYCH NA HALI TARGOWEJ TO TEZ ICH DZIALANIE. JESLI BABA SPRZEDAJE SWOJE MALINY JAGODY BOROWKI A ONI TEZ MAJA PODOBNE ARTYKOLY ZROBIA WSZYSTKO ZEBY POZBYC SIE KONKURENCJI. CHODZIC PO STALOWOWOLSKICH URZEDACH I KABLOWAC KOLEGOW A POTEM LADNIE SIE DO NICH USMIECHAC I PODAWAC REKE. PORAZKA. CZEGO TO LUDZIE NIE ZROBIA DLA PIENIEDZY. NIEKTORZY HANDLUJACY NA BAZARZE ZA 1 ZL BY CIE SPRZEDALI. POWIEM TAK ZA KOMUNY TO LUDZIE SOBIE JAKOS POMAGALI. JEDEN MARTWIL SIE O DRUGIEGO. POMAGAL. PAMIETAM JAK SIE SASIADOWI COKIER POZYCZALO. LUDZIE BIDNI ALE USMIECHNIECI. TERAZ MAMY WOLNOSC I JEDEN DRUGIEGO BY W LYZCE WODY UTOPIL. NAWET W RODZINIE ZAKALA SIE ZNAJDZIE. PODZIELILI NAROD. NAWET PODZIELILI RODZINY. WSZYSTKO ZATRUTE. ZATRUTE POWIETRZE. ZATRUTA ZYWNOSC.TAKIE CZASY NASTALY.

~TrollTotalny

Hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau

~sprzedawca

szkoda kasy zeby to zbankrutowalo !

~rolnik !

szkoda kasy na tą hale z tego co sie słyszy na rynku to wszyscy wiedzą doskonale ze tam będą tylko te najwieksi handlarze którzy mają towar z giełdy i nikt tam nie pójdzie jestem za tym zeby to szybko upadło !

~he hee

ogier i manekin co by było z tej krzyzówki......łopozycyjnu łosioł....umiech)))))

~ta joj

3 500 000 na 21 stanowisk. Ja też chcę tyle, bo zamierzam rozpocząć działalność handlową.

~@manekin

Człowiecze - hejterze nawet w Stalowej Woli nie mieszkasz, tylko hejt.

manukun

Wychodzi ponad 100 tys. zł za stanowisko. Jak duże musiałby być opłaty targowe, żeby się one zwróciły? Tymczasem dokładne są kolejne tysiące złotych do tego wadliwego projektu

~rrr

po tym "ogierze" a wcześniej "egonie" i jego wpisach widzicie jaki jest poziom umysłowy stalowowolskiej opozycji i jej zwolenników.

~ggg

to jest kopczyk na miarę stalowej wólki

~rrr

po tym "ogierze" a wcześniej "egonie" i jego wpisach widzicie jaki jest poziom umysłowy stalowowolskiej opozycji i jej zwolenników.

~lol

Znowu stalowowolska ubecja w akcji. Skowyt aż miło . Tyle możecie brejzole zryte ruskim tefałenem.

~!!!

Zamiast wyrzucać tyle kasy na 21 stanowisk nie wiadomo dla kogo, bo każdy kto chodzi na rynek wie, że jedynie garstka sprzedających się tam zmieści może wystarczyło kupić budynek po Tesco położyć płytki zrobić jednakowe stoły tak żeby mogła tam stać pani z serem, mlekiem, ktoś kto ma 2, 3 skrzynki jabłek a z tyłu porobić parkingi posadzić trochę drzewek krzewów i też by było.

~pegasus

.... no i mamy - pietruszka nigdy nie straci na wartosci.

stalowy3

do ~emerytka - dobrze postawione pytanie poza tym najlepsze jest to ze z tych 21 miejsc 12 bedzie przydziolonych jednemu handlarzowi ( tyle ze w papierach bedzie cala rodzina od ojca przez tescia po zone ) i gdzie tu logika ? zlikwidowali ponad 70 miejsc zeby stworzyc 21 z czego ponad polowa bedzie nalezala do jednego i to nie do miejscowego rolnika tylko do biznesmena handlarza - smiech.

~Stalowiak

Kabi !!! Czy wiesz że .....mózg jest zadziwiającym organem ,pracuje non stop ,,24 godziny na dobę ,przez całe twoje życie ...... dopóki nie wstąpisz do PIS-- u !!!!!!

~emerytka

Na obecnym targowisku jest kilkudziesięciu sprzedających, w hali 21 miejsc-to gdzie będzie reszta i jak obecność tej reszty będzie wpływać na obraz hali?
A ~podatnicy mają rację. Wszystko niedoszacowane, a przecież podobno inflacji nie ma.

~zxcvbn

Jaka różnica czy taka hala czy supermarket jak towar będzie z tej samej hurtowni pewnie w większości z importu zagranicznego. A co mają powiedzieć rolnicy sprzedający swoje własne plony których dotychczas było setki?
"w tym 17 otwartych powierzchni handlowo- usługowych "

kabi

niektórym osobnikom wystarczyłby szałas i łóżko polowe, taki stalowiak, egon czy kiki nawet nie potrafią się poprawnie wysłowić a co dopiero zrozumieć dzisiejsze czasy

~Stalowiak

Galwan-"grupa płatnej nienawiści " a ty jesteś tak głupi sam z siebie czy ktoś tobą steruje ??!?!?!?

~Galwan

Grupa płatnej nienawiści aż się wije na posty Egona. Coś chyba musi być na rzeczy.

~Stalowiak

Ciekawostka :gdybyś biegł w kółko z prędkością 299 792 458 m/s byłoby teoretycznie możliwe wydymanie samego siebie .
Ponieważ jednak nie jesteś w stanie osiągnąć takiej prędkości ,zwłaszcza w tym wieku,możesz osiągnąć ten sam efekt głosując
na PIS !!!!!!!