Stalówka wraca do Boguchwały? Co ze stadionem ?

Image

Opracował: Radosław Brzyski

Obserwując postępy pracy przy budowie nowego stadionu, kibice coraz częściej zastanawiali się czy budowlańcy, a potem stosowne odbiory zakończą prace przed 26 października, a więc przed hitowym starciem z Widzewem Łódź.

Coraz częściej można było spotkać się z poglądami, że szans w tym roku na otwarcie stadionu już nie ma, a z oficjalną informacją zwleka się do okresu po wyborach.

Udało się nam na ten temat porozmawiać z prezesem PSA Stal Stalowa Wola Mateuszem Nowakiem: Jeszcze tego nie potwierdzam. Wiem, że wycieka dużo nieprawdziwych informacji, póki co nie ma takiej decyzji. Faktycznie trochę się sprawy skomplikowały, ale po pierwsze ja tego nie potwierdzę, bo to nie jest tak do końca pytanie do mnie, a po drugie czekamy na decyzje, gdzie dużo zależy od firmy Budimex. Nie ma jednej konkretnej przyczyny opóźnień, jak czytam gdzieś, że brakło trawy to kompletna bzdura jest. Trwają uzgodnienia co do rodzaju nawierzchni, są poprawki wewnątrz i na zewnątrz trybuny, dużo czynników się na to składa. Jednak moją wypowiedź proszę traktować nieoficjalnie. Oficjalną stroną w tej sprawie jest Budimex. Co do stadionu w Boguchwale, to aby dostać licencje na występy w obecnym sezonie, podpisaliśmy umowę wynajmu do 30 czerwca 2020 r. i jej nie zrywaliśmy. Wiadomo, że nie chcielibyśmy już z niej korzystać, albo jak najmniej, ale jest taka opcja, że jeszcze może się tam coś odbyć.

W dniu dzisiejszym, nie udało nam się uzyskać informacji i stanowiska ze strony wykonawcy.

Dla wielu osób, prawdopodobna informacja o odłożeniu w czasie otwarcia stadionu, to będzie przykra wiadomość. Kibice cieszyli się na mecze z Widzewem czy GKS-em Katowice. Z drugiej jednak strony, jakby miał być oddany „na siłę”, to bardzo szybko wyszłyby niedociągnięcia i stałyby się powodem jeszcze większej irytacji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~riki88

Co ze stadionem?Otworza dzisiaj ,czy tylko propaganda,obietnice ,,,,,ze moze na wiosne uda sie otworzyć.Nadberezny pewnie z pampersem pomyka, bo tak duze napiecie przed przyjazdem i nie ma czasu na szalet.

~affik,kibic

Kiedcy otworza ten stadion? dzisiaj miał byc otwarty ,ale coś nie wyszło i dopiero będzie na wiosne.Kibice nie zagłosuja na PIS ,miał być stadion otwarty i nie ma.A spotkanie z mieszkańcami będzie na bocznym boisku,tam obieca Nadberezny że już niedługo otworza stadion zeby tylko głosować.

~rzecznik

To że naszym miastem rządzi PAN PREZYDENT L.N. to wszyscy zawdzięczamy temu slynnemu wizjonerowi ' ' MIESZKAŃCOWI' ' który obecnie przebywa za granicą, prawdopodobie w AUSTRALII. Bo to on zrobił tak piękną kampanie wyborczą obecnemu prezydentowi 5 lat temu. Gdyby przy korycie dalej siedział szrek nic by STALOWA WOLA nie miała.

~kibice

Do rzecznika, informuj nas więcej o wszystkim co się dzieje w klubie bo tylko ty jesteś w stu procentach wiarygodny.

~ftfryn

Kryty basen tez czynny juz od piatku.

~rzecznik

Do maszynisty, hejterze a czytałeś wcześniej RZECZNIKA KIBICÓW który już miesiąc temu wszystkich mieszkańców informował że , nie oficjalne otwarcie tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO będzie w ten piątek. Tylko że hejterzy którzy nie mają zielonego pojęcia o niczym bardzo ostro naszego rzecznika zaatakowali. Na 100 procent to CENTRUM SPORTOWE w sobote nie będzie otwierane bo hejterzy by gęgali że zakłócamy cisze wyborczą.

maszynista

Chyba nie zdążą otworzyć ten stadion przed wyborami.Chyba że to ma być taki wyborczy cud ,specjalnie przedłużali remont żeby otworzyć na dzień przed wyborami.

~Mlodynie

Jutro ogólnopolska konwencja PiSu na stadionie jest

~~zytunka

Ty wiesz lepiej bo cieć w budce ci powiedział zapewne.

~zytunka

Trener to wie tylko zeby nie zabłądzić do kibla..Mecz z Widzewem na 100 % w Stalowej Woli.

~dojna zmiana+

Pewnie pisiory zrobią otwarcie jutro albo w sobotę przed wyborami a potem zamkną i będą usuwali niedoróbki.A mecze dopiero na wiosnę.Jak pisałem to kilka miesięcy temu to nikt mi nie wierzył a tu się sprawdza.Zresztą trener mówił że do końca rundy gramy w Boguchwale.

~tyuosta

Mysle ze akurat parking nie jest przeszkoda aby odebrac budowe bo to dodatkowa inwestycja na pozniej.

~~kopooou

No tylko szkoda że parkingu nie ma i tam gdzie ma być to jak na razie kupki piachu leżą he he.Pewne info z przed pół godziny.

~kopooou

No iwyglada na to ze jednak stadion,PCPN w Stalowej Woli będzie otwarte juz w najbliższa sobotę lub niedziele.tj.12 lub 13 .Ekipy sprzątają,ostatnie poprawki i coś mi sie wydaje ze w wybory stadion będzie do oddania.Przeglądy z tego co sie zorientowałam juz sa zrobione i odebrane.Jest zgoda na użytkowanie wiec .....pewnie jednak mecz z Widzewem juz w Stalowej Woli.

e2rds

rzecznik, widzisz, PiS wiele obiecuje pod publiczkę, obiecał kobietom urodzonym w 1953 roku wyrównanie emerytur i co "Kilkadziesiąt tysięcy kobiet z rocznika 1953 wygrało proces o wysokość emerytur przed Trybunałem Konstytucyjnym. Władza obiecała im wyrównanie, ale prace zostały nagle wstrzymane" i obliżą się smakiem. To jest działanie PiS-u, tylko to już robi się nie z pompą, a po cichu.

e2rds

rzecznik, już po tych wyborach rządy PiS-u skończą się.

~rzecznik

Do e2rds, a ja ci gwarantuje na milion procent że PIS będzie rządził przynajmniej 50 lat. Bo po 8 latach nierządów PEŁO POLACY tak się na nich poznali że już nigdy o koryta nie wrócą a PSL czy SLD walczą o przetrwanie w tych wyborach.

e2rds

rzecznik, literówki to pikuś, gorsza jest sprawa, że naciągacie prawdę, a prawda jest taka, że stadion jest w takim stanie i ma tyle niedoróbek, że nie nadaje się do otwarcia nawet jako kiełbasa wyborcza i najgorsze jest to, że i ty i prezydent dobrze o tym wiecie. Napisałem wam co PiS potrafi zrobić pod publiczkę i wasze działanie wcale nie zmieni prawdy. A przez te 4 lata to PiS dokładnie zdewastował wszystkie zasady ekonomiczne, sądowe i polityczne w dobrze działającym państwie i dobrze namieszał w głowach ludziom którzy uwierzyli, że już zawsze będą dostawali coś nie pracując. Tak kupuje się naiwnych wyborców, by jeszcze porządzić bodaj następne cztery lata zganiając nieudolność swoją na innych. Komuna już była i nie da się ją zastąpić nową w wykonaniu nowego prezesa I sekretarza.

~kibic

Gebels powtarzasz się

~rzecznik

Do kocurs5, czytaj wszystkie moje komentarze bo ja na ten temat już komentowałem, nie lubie się powtarzac. Czy wam hejterzy z pseudoopozycji trzeba wszystko 100 razy powtarzac już w poniedziałek STRAŻ PAŃSTWOWA przez 2 dni bedze robic ostatnie odbiory a w piątek nie oficjalne otwarcie na 100 procent tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO. ZAPRASZAM WSZYSTKICH ŻYCZLIWYCH KIBICÓW STALÓWKI.

~rolli

Czy Pan prezydent przekazując lokal stowarzyszeniu kibiców sprawdził z kim ma do czynienia?

~kocurs5

Panie Gebels,rzeczniku ,a kiedy będzie jakiś artykuł i fotki że stadion jest odebrany?

~kibic

pod spodem gebels pisu !

~rzecznik

Do e2rds, po pierwsze czy tobie nigdy nie przyrafiło się w swoim wpisie zrobic błędy literowego , to bardzo nie ładnie bo ak pamiętam nie dawno poinformowałeś forumowiczów '' 'o rondzie na STASZICA''. Tak ,że troszke pokory bo nie jesteś gimbusem a jesteś emerytem a od takich więcej się wymaga. Ale co ja będę starszych ludzi pouczał, ja jestem rzecznikiem kibiców od piłki nożnej a ty zaraz wciskasz całą polityke naszym mieście.Uwierz mi PIS zrobił przez 4 lata więcej niż wszystkie wcześniejsze rządy przez 25 lat ale żeby to wiedziec trzeba zdjąc stare okulary. Gdybyś komentował tyle co ja na wszystkich portalach i to nie tylko w POLSCE to w pośpiechu też literówki by ci się zdarzały.

e2rds

rzecznik, w PiS-ie to nawet stalek można zwodować jak już stępka jest, albo otworzyć drogę po wyrównaniu terenu, zakupić tysiące andronów (dronów) dla wojska, wyrzutni rakiet, zbudować w Łodzi okręt podwodny, śmigłowce w Mielcu, wybudować przedszkole na planszach z basenem, chwalić się budową tunelu pod torami w przyszłości, osiedlem na Leśnej w przyszłości itd.. Czy musisz takie bzdury pisać " na 1000 procent już w te piątej".

~kiko

Oficjalnie stadion bedzie otwarty nie wiadomo kiedy.A ktos pisze ze bedzie otwarty to nie ma mu co wierzyc.

~kibic

Gebels pisu spadaj

~rzecznik

Do e2rds,po co takie pier..doły piszesz , na 1000 procent już w te piątej nie oficjalne otwarcie tego pięknego CENTRUM SPORTOWEGO. A na 100 procent mecze z WIDZEWEM i KATOWICAM [puchar POLSKI] gramy pod koniec października na naszym cudownym CENTRUM SPORTOWYM.

~@anrzej

Faś.Jak się ma.pizda do Św
Francisa z AsyzJak.cala.wasza.polityka do prawdy
Lecz się człowieku.Czas najwyzszy

~angol

Każdy kraj ma swoja mafie a u nas mafia ma kraj !!