Muszkieterowie Poręba i Nadbereżny wspierają Webera na ostatniej prostej do Sejmu

Image

W sobotnie popołudnie przyszli do Parku Miejskiego, by tuż przed wyborami wesprzeć Rafała Webera, wiceministra i posła z Podkarpacia w drodze do Parlamentu.

Są jak trzej muszkieterowie. Wspierają się, współpracują i walczą o sprawy miasta i Podkarpacia. Ich walka skupia się na eliminacji chociażby wykluczenia komunikacyjnego, by region nie był białą plamą na mapie Polski. Również dziś spotkali się we trzech: członek rządu Premiera Mateusza Morawieckiego, wiceminister Infrastruktury i poseł na Sejm Rafał Weber, europoseł Tomasz Poręba i Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Każdy z nich pracuje na „innym odcinku” po to, by globalnie ich praca przyniosła wymierne efekty. Uzupełniają się, pomagają sobie i patrzą w przyszłość w jedną stronę. W jedności i współpracy siła!

Współpracują na rzecz małej i dużej Ojczyzny

Każdy z nich działa aktywnie w swoim obszarze. Europoseł Tomasz Poręba od 10 lat skutecznie pracuje na arenie międzynarodowej zajmując się budową szlaków transgranicznych, międzynarodowych, w szczególności ważna jest dla niego Via Carpatia.

By mogło się wiele dziać musieli zakasać rękawy i plany przekuć w czyny. To, o czym wcześniej była mowa właśnie się dzieje: obwodnica Stalowej Woli, S-19, S-74. To wszystko jest realizowane i będzie służyć mieszkańcom Podkarpacia i Polski. Do tego potrzebna była współpraca i zgoda.

- Nie ma szans żeby cokolwiek zrobić ważnego, strategicznego dla kraju, dla mniejszego czy większego miasta, regionu jeżeli się nie ma wsparcia, jeżeli się nie ma ludzi, którzy chcą pomóc i się zaangażować i chcą bardzo mocno realizować wspólnie różnego rodzaju projekty. Dzisiaj jesteśmy z takimi osobami: posłem, ministrem Rafałem Weberem, prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym, osobami, które ja znam od 10 lat- mówił podczas spotkania w Parku Miejskim w sobotę europoseł Tomasz Poręba.

Przez ostatnie lata wiele się zmieniło, a projekty stały się faktem właśnie dzięki współpracy samorządu z rządem i UE. Trzej muszkieterowie reprezentują każdy z tych elementów.

- Jesteśmy razem, działamy razem, znamy się świetnie i na pewno w przyszłości- jestem tego pewien- Rafał Weber jako poseł z tego regionu, z tego miasta, syn tej ziemi, będzie nadal dla Stalowej Woli ciężko pracował. To jest taki bardzo dobry ambasador Stalowej Woli, Podkarpacia w Warszawie, ale też osoba, która świetnie współdziała na poziomie politycznym, również jeżeli chodzi o moje relacje w Brukseli- mówił Tomasz Poręba.

Jak zapewnił europoseł, Rafał Weber toosoba wiarygodna i skuteczna w działaniu, posiadająca plan, konsekwentnie realizowany od lat, warto więc na niego oddać głos w nadchodzących wyborach. Współpraca wiceministra z Lucjuszem Nadbereżnym przynosi wymierne korzyści dla mieszkańców miasta. A przed nami kolejne projekty i plany rozwojowe. Jeśli nie będzie komunikacji między miastem a rządem, rozwój może przygasnąć. Rafał Weber sprawdził się w roli posła, ma mocne wsparcie władz partii i rządu, zarówno premiera Mateusza Morawieckiego, jak i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Inwestycje lokalne siłą małej Ojczyzny

Stalowa Wola rozwija się i pięknieje. W zasadzie wszystkie zadania i projekty realizowane u nas nie miałyby szans zaistnienia gdyby nie współpraca na linii- Unia Europejska- Miasto- Rząd. Dzięki współpracy trzech muszkieterów, którzy reprezentują te trzy punkty, wszystko stało się możliwe. Miasto czerpie pełnymi garściami z dobrodziejstw płynących z Unii i Warszawy.

Prezydent Lucjusz Nadbereżny trzy dni temu w Katowicach na XVII Kongresie Kapitału i Finansów Samorządowych odebrał dwie ważne nagrody dla miasta: za zajęcie 4 miejsca wśród miast powiatowych pod względem inwestycji w przeliczeniu na liczbę mieszkańców i za 8 miejsce pod względem wielkości pozyskanych środków unijnych.

- To jest ranking, który nie jest liczony według sympatii, czy jakiegokolwiek wpływu grona jakichkolwiek osób. To jest ranking, który powstaje na twardych danych ze sprawozdań wydatków zrealizowanych inwestycji i liczby mieszkańców. Stalowa Wola jest więc na topie, jesteśmy w ścisłej czołówce polskich miast, które wykorzystująwszystkie narzędzia, które są w środkach europejskich, które są w środkach rządowych i nie byłoby to możliwe, nie byłoby tych sukcesów Miasta Stalowej Woli gdyby nie działanie naszych ambasadorów, posła, ministra Rafała Webera, który- w sercu samorządowiec Stalowej Woli, bo przecież te duże działania Rafała rozpoczęły się od drogi samorządowej, wspólnie pracowaliśmy w samorządzie, w kadencji 2010- 2014, kiedy razem nabieraliśmy ważnego doświadczenia, kiedy razem, jeszcze w opozycji, ale kreśliliśmy ważne plany na przyszłość, od roku 2014, kiedy mieszkańcy Stalowej Woli nam zaufali, mamy możliwość realizacji tych naszych marzeń, tych planów, a odkąd Rafał jest posłem, a teraz ministrem w rządzie pana premiera Mateusza Morawieckiego, naprawdę te wszystkie projekty przyspieszyły- mówił Lucjusz Nadbereżny.

By niemożliwe wciąż stawało się możliwe- Głos na 10- tkę- Rafał Weber, lista numer 2

Dzięki wzajemnemu wsparciu „niemożliwe” do realizacji przez ostatnie dziesięciolecia, stało się nagle „możliwe”. Dlatego, jak przekonuje prezydent, warto zagłosować na takich ludzi, którzy potrafią działać i współpracować i pamiętają skąd pochodzą, wciąż tu mieszkają, a nie tylko bywają co jakiś czas. By Stalowa Wola i Podkarpacie mogły wciąż się rozwijać, jak zapewnia Lucjusz Nadbereżny, potrzebny jest głos na listę numer 2- Prawo i Sprawiedliwość, pozycja numer 10- Rafał Weber. Dopiero wówczas będziemy mieć pewność, że projekty, które są realizowane lub mają być realizowane doczekają się finału, a obietnice będą spełnione.

Sam Rafał Weber zapewnia, że wciąż chce popierać strategiczne projekty dla naszego miasta, konsekwentnie pracować na rzecz swojej małej i dużej Ojczyzny. A jak sam mówi jest to możliwe odkąd mandat zaufania otrzymało Prawo i Sprawiedliwość. Pieniądze płyną do nas zarówno z Brukseli, jak i od rządu. Państwo wspiera nas na różnych polach, dzięki czemu Stalowa Wola może prężnie się rozwijać. Drogi, mosty, obwodnice, ale też miejsca odpoczynku i rozrywki. To wszystko nie mogłoby powstać bez ambasadorów pracujących na rzecz Podkarpacia w Parlamencie i rządzie.

- Mam nadzieję, że będzie nam dane współpracować przez kolejne miesiące i lata, bo trudno sobie wyobrazić zmianę władzy, bo wszystko to, co zostało rozpoczęte może zostać wstrzymane. Podkarpackie pod rządzami Prawa i Sprawiedliwości przeżywa bardzo duży rozwój. Tutaj koncentrujemy bardzo duże środki finansowe- mówił wiceminister Rafał Weber.

I przypomniał, że chociażby na podkarpacki odcinek Via Carpatia pójdzie 10 mld zł. Nigdy jeszcze w historii naszego kraju tak duże środki nie zostały przeznaczone na projekt drogowy na terenie Podkarpacia. Rafał Weber zachęca również mieszkańców na oddanie na niego głosu.

Przypominamy, że wybory już w niedzielę 13 października.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~lola

Trzeba strasznie nisko upaść by utożsamiać się z partią PiS! To jest takie coś jak czerpanie korzyści z nierządu! Prezes NIK-u pokazał jak to się robi!

~tola

"informator" pewnym jest że zostałeś kopnięty tylko nie wiadomo w którym miesiącu! Idź na spacer szkodniku!

manukun

@informator
A teraz edziu wyjdź do ludzi i zapytaj, jak im się żyje. Jak się słucha propagandy sukcesu to wszystko jest wspaniałe. Szkoda, że rzeczywistość nijak ma się do tego, co partia mówi.

~EMERT

ZA KOMUNY NIE BYŁO KOLEJEK DO LEKARZY, WSZYSTKIE SŁUŻBY MUNDUROWE ORAZ EMERYCI, RENCIŚCI OTRZYMYWALI LEKI BEZPŁATNIE, DO LEKARZY SPECJALISTÓW NIE BYŁY POTRZEBNE SKIEROWANIA.
W PRZYCHODNI DO SPECJALISTY NIE BYŁO KOLEJEK. Obecnie PIS zamyka sklepy w niedzielę, do lekarzy specjalistów czekamy kilka miesięcy. Leki są drogie. Jedynie bezpłatna propaganda wyborcza PIS !

~informator

Do antek, tak będziemy mądrze głosowac i wszyscy POLACY zagłosują na jedyną wiarygodną partie PIS bo to najlepsze rządy w dziejach POLSKI. Nigdy POLACY tak dobrze nie mieli jak w ostatnich 4 latach i chyba wszyscy mieszkańcy naszego miasta się ze mną zgodzą.A każdy kto nie zagłosuje na PIS to będzie zwyczajnym użytecznym idiotą dla NEUMANNA.

pisior

Czy prawdą jest, ze w Kamienicy Mariana Banasia w Krakowie prezesa NIK widywano całą elitę Pisu? Czy jest prawdą, że pokój na godziny wynajmował poseł Rafał Weber? Widziano tam dużo polityków prawa i sprawiedliwości oprócz słońca narodu, słońce lubi i woli chłopców.

pisior

Czy prawdą jest, ze w Kamienicy Mariana Banasia w Krakowie prezesa NIK widywano całą elitę Pisu? Czy jest prawdą, że pokój na godziny wynajmował poseł Rafał Weber? Widziano tam dużo polityków prawa i sprawiedliwości oprócz słońca narodu, słońce lubi i woli chłopców.

pisior

Czy prawdą jest, ze w Kamienicy Mariana Banasia w Krakowie prezesa NIK widywano całą elitę Pisu? Czy jest prawdą, że pokój na godziny wynajmował poseł Rafał Weber? Widziano tam dużo polityków prawa i sprawiedliwości oprócz słońca narodu, słońce lubi i woli chłopców.

~Antek

A kiedy ten Pan ma czas na pracę. Przecież cały czas robi tzw. PR za podatników pieniądze. Ludzie obudźcie się jest gorzej niż za komuny. Jak przyjdzie kryzys to będziecie cieniutki piszczeć. Takie rozdawnictwo pieniędzy nigdy nie kończyło się dobrze. Głosujcie mądrze - byle nie na PIS

~Wujek dr

Patrzcie na Webera jakiego udaje grzecznego, a na studiach wciągał amfetaminę obiema dziurami w nosie na raz. Strasznie go te narkotyki wyniszczyły, teraz jak jest w Warszawie, to pewnie amfa poszła w odstawkę, a do nosa ładuje już kokainę, narkotyk bogaczy. Oj Rafałku gdybym Cię nie znał, to może i bym się nabrał na te twoje tanie sztuczki i krawaty. Trzymaj się odkurzacz i przystopuj trochę z dragami, bo już do reszty zglupiejesz.

~bobik

Marcin Warchoł... ostatni na liście - pominięty przez wszystkich i też wiceminister. Role w tej sztuce jak widać sztywno obsadzone. Spektakl trwa.

~amina

Czyli należy wyciągnąć wyborczy wniosek, że ci dwaj panowie(LN i TP) nie są zwolennikami innego ważnego z pisu faceta, też wiceministra od destrukcji sprawiedliwości p. Marcina Warchoła? Wręcz można powiedzieć stoją murem przed nim. No cóż nie jest ważne kto z kim ale ważne są uczucia!

~bobik

.... no cóż. Przygotujcie się na następne 4 lata "dobrobytu" bo rząd własnych pieniędzy nie posiada o czym nagminnie zapomina. Ci Panowie wyżej też.

~dobra rada

Weber to ćpun, na studiach miał ksywę odkurzacz. Nie ćpaj tyle Rafałku, bo ci nos zgnije i odpadnie. Przez te norkotyki wyglądasz na starszego niż jesteś, wyniszczają cię. Pewnie teraz jak jesteś w Warszawce, to z amfy przerzuciłeś się na koks.

~23eswq

Trzy mordy zakazane! smiech2

~Neutralny

ogier bądź obiektywny wypisz też afery innych partii, bo pomyślę że jesteś trollem.

~Ateista

Ciekawe czy dalej tyle wciąga? Podobno stara miłość nie rdzewieje, jak to mawiają.

~prorok

Do znajomy , spodziewaj się wezwana najpierw na policje a potem do prokuatury.

~Neutralny

Weber alias odkurzacz smiech2 ale jaja, prawda wyszła na jaw. smiech2

~znajomy

Weber to narkoman, na studiach wciągał tyle amfy nosem, że dostał ksywę odkurzacz.

manukun

Specjalistę od hejterki zachęcam do przejechania się wiecznie remontowaną obwodnicą w godzinach szczytu. A jak już odstoi swoje, to przejechać przez hutę. Tam też remont nie jest pilnowany, bo władze zajęte kampanią wyborczą.

~Stefan

Głosujemy na Webera! Ale motłoch opozycyjny w postaci trolli hejtuje!
Żenujące!

~haha

emeryt=edzio=inteligent w sumie powinieneś podpisywać się oszust

~emeryt

Do xixim, hejterze co miesiac dostawalem prawie 100 zlotych wiecej z waloryzacji , w maju jeszcze 880 zotych na reke 13 emeryture. Za PALO w polowie miesiaca pieniedzy na zycie mi brakowalo a teraz polowa emerytury mi zostaje co miesiac.

~Alvin Lee

Weber ty pizdo, kiedy oddasz kasę za 5 g procha, który wyciągnąłeś w nos? Tylko nie mów że nie pamiętasz.

~Muszka

Koło muszkieterow to oni nawet stać się nie nadają..

~Vmax

Stalowa i okolice im więcej wam robić dobrze tym więcej ujadacie jak psy

~Xixim

Do emeryt

Nie mów że uwierzyłeś że dostałeś 13 emeryturę? To była waloryzacja za cały rok w jednej wypłacie . Mówiąc większymi literami dostałeś tyle samo ile byś dostał .

~Baner

Hasło wyborcze:
OBIECUJEMY ŻE WAS WYRUCHAMY!

~Emeryt

Nigdy nie zagłosuję na aferzystów pisowskich.Ciul im w doopę z tą 13-tką.Nie muszą mi dawać,niech mi nie zabierają pisiory.Gdzie zwiększenie kwoty wolnej od podatku.Inflacja zrzera mi oszczędności życia.Czy nie widzicie drożyzny przez to rozdawnictwo.