Ostatnie wolne miejsca! Dobry żłobek, gwarancją lepszego startu dla Twojego Maluszka...

Image

Bajkowy żłobek to nowa, działająca od trzech tygodni placówka opiekuńcza na terenie miasta Stalowa Wola, do której uczęszczają dzieci od 1 roku życia do 3 lat. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym stawiamy na indywidualny rozwój dziecka, uczymy samodzielności, oraz nawiązywania pierwszych relacji z rówieśnikami. Każdy maluszek jest otoczony troskliwą opieką, poznaje świat poprzez zabawę. Ideą żłobka jest tradycyjne wychowanie na kanwie najpiękniejszych polskich bajek. Bajkowy Żłobek zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Dobór odpowiednich opiekunów (wychowawców) był priorytetem w procesie tworzenia żłobka. Nasze żłobkowe "ciocie" mają dla wszystkich dzieci bardzo dużo ciepła i miłości. Nadrzędnym celem naszej placówki jest radość dziecka, zadowolenie i zaufanie rodziców. W ramach przystosowywania się dziecka do nowego otoczenia, zapraszamy rodziców do wspólnego spędzania pierwszych chwil w żłobku. Taki rodzaj adaptacji wydaje nam się bardzo ważny, zarówno dla dziecka, jak też rodzica, który może sam ocenić warunki i podejście opiekunek. Ponadto, zapewniamy bardzo smaczne i zdrowe wyżywienie. Firma cateringowa "Jadłodajnia- Bar Mleczny" ze Stalowe Woli, opracowała propozycję wyżywienia, we współpracy z dietetykiem. Dlatego nasze posiłki cieszą się wyjątkowym smakiem i są idealnie dostosowane do potrzeb naszych dzieci.

Bajkowy Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.
Zachęcamy rodziców do wizyty w naszym żłobku , oraz na stronie internetowej http://bajkowyzlobek.com/

Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu pod nr tel 535702105 lub w naszej placówce, która mieści się przy Al. Jana Pawła II 66, w Stalowej Woli.

O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy trwają cały rok.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Cvb

Polecam! Super ciepła opieka, prawie jak w domu! W pracy jestem spokojna o syna, ponieważ dziecko wraca uśmiechnięte i spokojne i bez płaczu wchodzi rano do żłobka.

~Stalowiak

Super miejsce

venus90k

Zamieniłam babcię na Bajkowy Żłobek miesiąc temu i nie żałuję umiech Synek się świetnie zaklimatyzował i chętnie zostaje z nowymi ,,Ciociami" i kolegami umiech

~Tom

Super miejsce, widać że dzieciaki zadowolone i spokojne, a co najważniejsze bezpieczne. Fajnie że takie miejsca powstają w stalowej.

~sys

No i super

~mama Kuby

Ja - mama I mój syn - członek Bajkowego Żłobka, oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki. Kuba wraca ze żłobka zawsze uśmiechnięty, zadowolony i najedzony umiech Cała kadra otwarta jest na potrzeby dzieci i ich opiekunów. Myślę, że mimo, że to nowe miejsce, na pewno godne jest polecenia.