Wybrano Belfra 2019 roku, czyli… czy matematyka może być kochana?

Image
Wybrano Belfra 2019 roku, czyli… czy matematyka może być kochana?

Coroczne wybory najbardziej cenionego nauczyciela powiatu stalowowolskiego stały się już tradycją. Tym razem wygrał matematyk, który potrafi tak zainteresować swoim przedmiotem uczniów, że ci uznali, że ten człowiek jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Spośród wszystkich belfrów pracujących w szkołach ponadpodstawowych w powiecie stalowowolskim wyróżnia się zdolnościami pedagogicznymi. Jest lubiany i szanowany przez swoich uczniów. Jacek Paź z ZS Nr 2 został Belfrem Roku. II miejsce zajął Paweł Jędryka z CEZ, a III Jolanta Łyczakowska z SLO.

Jak co roku, plebiscyt jest okazją aby docenić tych nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych i placówek z terenu Powiatu Stalowowolskiego, którzy cieszą się największym zaufaniem i wyjątkową sympatią w swoim środowisku.

– Dobry nauczyciel potrafi skutecznie i umiejętnie przekazać wiedzę, ale też sprawić, że uczniowie polubią prowadzone przez niego zajęcia, a nawet zarazić ich swoją pasją. I jeszcze jedno: dobremu nauczycielowi uczniowie mogą zaufać i zawsze liczyć na jego pomoc. Przepracowałem wiele lat w oświacie, znam doskonale to środowisko i dlatego wiem, że takich nauczycieli w szkołach i placówkach na terenie naszego Powiatu nie brakuje– mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Nauczycielami nominowanymi do tytułu „Belfra Roku 2019” byli: Maciej Biłogras (ZSO), Aneta Jaworska (CKZiU), Paweł Jędryka (CEZ), Dorota Lubojańska-Socha (ZPO-W), Jolanta Łyczakowska (SLO), Jacek Paź (ZS Nr 2), Beata Podgórska (ZS Nr 3) oraz Robert Sołtys (ZS Nr 1).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Anna

Pani Łyczakowska najlepsza! Jak dla mnie 1 miejsce

~ONA

W budowlance są sami najlepsi nauczyciele. Za rok belfer roku zostanie też nauczyciel z budowlanki !!!!

~TL97

Super, Pan Jacek Paź najlepszy nauczyciel w budowlance ;)

~Do STOP

STOP wystarczy dobry VPN i wynik gotowy.

~STOP

Zaczynam podejrzewać, że ta piąta już wygrana nauczyciela z budowlanki niw wynika z bycia super nauczycielem tylko z nieuczciwości głosowania (pozakładali algorytmy!!!)

~Ania

Boska Jolanta jest the best!

pisior

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymali poseł na Sejm RP Rafał Weber i prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny tą nowiną koń Kaliguli by się usmiał, wchodzą pisowi w dupę bez wazeliny

Damn

Jastkowiak. Gratulacje dla Anetki Jaworskiej

Damn

Jastkowiak. Gratulacje dla Anetki Jaworskiej

~Iiii

To Lucek nie został?

~Pab

Brawo Paweł za II miejsce!!!

~sanus

Pani Łyczakowska Gratulacje najlepszy nauczyciel w SLO!!!

~Stalowiak

ja to doceniam nauczyciela co wszystkich gnębił, ale dzięki niemu medycynę zaliczyłem w palcem w d...
a to udawanie.

~gosc

Brawo Panie Jacku!

~Ewa

Pani Łyczakowska wspaniała kobieta, świetnie naucza, jednym słowem najlepsza. Gratulacje

~Friend

Gratulacje!!!Brawo

~jaki

A kto jest dyrektorem budowlanki?

~jaki

A kto jest dyrektorem budowlanki?

~Prawda

Błąd 3 miejsce powinno być na 1

~nauczyciel

Nie wszyscy świętują. W niektórych szkołach jest dzień wolny, w innych wszyscy nauczyciele mają zapewnić w poniedziałek (Święto Edukacji) zajęcia dla uczniów , którzy zdecydują się przyjść do szkoły.
W "budowlance" dyrektor zrobił dzień wolny wszystkim nauczycielom oprócz nauczycieli wychowania fizycznego, którzy mają zapewnić uczniom zajęcia sportowe.
Święto Edukacji nie dla wszystkich? - czy to jest zgodne z prawem.