Janina Sagatowska Senatorem RP, Rafał Weber nadal posłem

Image

Miażdżąca przewagę zdobyła przedstawicielka Prawa i Sprawiedliwości startująca do Senatu. Kolejny raz wygrała uzyskując poparcie znacznej części mieszkańców regionu.

Znane są już wszystkie wyniki do Senatu z Okręgu numer 54. Na liście znalazły się trzy osoby, po jednej z: Prawa i Sprawiedliwości, Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni i Przywróćmy Prawo.

Niekwestionowaną zwyciężczynią jest przedstawicielka PiS. A oto rozkład głosów.

Janina Sagatowska (PiS)- 94 603 (63,15%)

Lidia Błądek (KO)- 40 556 (27,07%)

Marzena Kardasińska (Przywrócić Prawo)- 14 650 (9,78%)

Największe poparcie senator Janina Sagatowska zyskała w swoim rodzinnym powiecie – leżajskim 74,27%, w pozostałych powiatach: tarnobrzeskim- 67,05%, niżańskim- 65,50%, stalowowolskim- 60,07% i mieście Tarnobrzeg- 46,21%.

Największe poparcie dała wieś- 72.59% (mieszkańcy miast- 53,61%).

Janina Sagatowska ma 69 lat. Pełniła dotychczas funkcje takie jak: wicewojewoda tarnobrzeski (1990- 1991), wojewoda tarnobrzeski (1991-1994), senator IV, V, VIII, IX kadencji, (1997- 2005 i od 2011- nadal).

Wszystko wskazuje na to, że również Rafał Weber nadal będzie reprezentował Podkarpacie w Parlamencie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
pisior

Cesarz Kaligula namaścił konia senatorem a w Stalowej Woli Nadbereżny namaścił Webera, ciekawe dlaczego Rafał Weber nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej na urzędnika w gminie Zaleszany, odpowiedz jest prosta nie zdał egzaminu i się nie nadawał, ale w pisie wszystko jest możliwe skoro burdel u Banasia Mariana jest legalny i nikomu nie przeszkadza. Prezes Kaczyński nie rucha bo ma inną orientacje seksualną, ale inne pisiory z okolicy mają bonusy i zniżki do domu rozkoszy.

pisior

Cesarz Kaligula namaścił konia senatorem a w Stalowej Woli Nadbereżny namaścił Webera, ciekawe dlaczego Rafał Weber nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej na urzędnika w gminie Zaleszany, odpowiedz jest prosta nie zdał egzaminu i się nie nadawał, ale w pisie wszystko jest możliwe skoro burdel u Banasia Mariana jest legalny i nikomu nie przeszkadza. Prezes Kaczyński nie rucha bo ma inną orientacje seksualną, ale inne pisiory z okolicy mają bonusy i zniżki do domu rozkoszy.

pisior

Cesarz Kaligula namaścił konia senatorem a w Stalowej Woli Nadbereżny namaścił Webera, ciekawe dlaczego Rafał Weber nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej na urzędnika w gminie Zaleszany, odpowiedz jest prosta nie zdał egzaminu i się nie nadawał, ale w pisie wszystko jest możliwe skoro burdel u Banasia Mariana jest legalny i nikomu nie przeszkadza. Prezes Kaczyński nie rucha bo ma inną orientacje seksualną, ale inne pisiory z okolicy mają bonusy i zniżki do domu rozkoszy.

pisior

Cesarz Kaligula namaścił konia senatorem a w Stalowej Woli Nadbereżny namaścił Webera, ciekawe dlaczego Rafał Weber nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej na urzędnika w gminie Zaleszany, odpowiedz jest prosta nie zdał egzaminu i się nie nadawał, ale w pisie wszystko jest możliwe skoro burdel u Banasia Mariana jest legalny i nikomu nie przeszkadza. Prezes Kaczyński nie rucha bo ma inną orientacje seksualną, ale inne pisiory z okolicy mają bonusy i zniżki do domu rozkoszy.

~--krl

Możesz już do końca narobić w gacie ,bo dziacbędzie się bardzo dużo.Zdradze ci sekret.Marta zawsze dziewica wyznaje ideę małżeństwa.Będą ja chcieli wyświęcić baranie.W imię wnusia Prezesa piłki noznejMateusza,syna Lucjusza i innych
w Bogu

~krl

Targowica też nie ma większości w senacie bo jest 4 senatorów niezależnych.

~Hurra

PiS nie ma większości w Senacie.Jeszcze będzie się dużo działo.

~Marta

opopo fuuuj! Obrzydziłeś mi obiad.

~opopo

Ja myślę że Weber, dobrze lizał pieroga Sagatowskiej w przeszłości i dla tego objęła go protekcją. Bez niej Rafałek był by nikim. Może nawet brali ją na dwa baty , razem z Łuckiem. Myślę że to był taki biseksualny trójkącik, może Rafałek, nawet obciagał Luckowi, a babcia się temu przyglądała i robiła sobie dobrze wielkim dildo.

~Mis

Czy te jasełka piątkowe z babcią Beatą i dziadkiem kawalerem odbyły się na obiekcie, który nie uzyskał pozwolenia na użytkowanie. Czyli tłumacząc na polski na placu budowy! Kto za to odpowiada? Ile komitet wyborczy PiS zapłacił za wynajęcie tego placu budowy? Co na to nadzór budowlany?

e2rds

Lekarz, ja twoim kolegą nie jestem i nie mam ochoty być, po prostu z pajacami nie zadaję się, a ty lekarz, nie rozśmieszaj mnie. Prawdziwy lekarz tak by się nie błaźnił, chyba w dzieciństwie bawiłeś się w lekarza, może było to twoje marzenie i tak ci pozostał.

~student

PiS przekupi ludzi w senacie bo świnie do koryta będą szły za wszelką cenę. Oni idą za wszelką cenę bez skrupułów i zaPiSdżą
nam Polskę kaczym łajnem i będzie smród na całą Europę. To ludzie bez honoru przecież i bez cywilizacyjnej ogłady.

~student

PiS przekupi ludzi w senacie bo świnie do koryta będą szły za wszelką cenę. Oni idą za wszelką cenę bez skrupułów i zaPiSdżą
nam Polskę kaczym łajnem i będzie smród na całą Europę. To ludzie bez honoru przecież i bez cywilizacyjnej ogłady.

~student

PiS przekupi ludzi w senacie bo świnie do koryta będą szły za wszelką cenę. Oni idą za wszelką cenę bez skrupułów i zaPiSdżą
nam Polskę kaczym łajnem i będzie smród na całą Europę. To ludzie bez honoru przecież i bez cywilizacyjnej ogłady.

~student

PiS przekupi ludzi w senacie bo świnie do koryta będą szły za wszelką cenę. Oni idą za wszelką cenę bez skrupułów i zaPiSdżą
nam Polskę kaczym łajnem i będzie smród na całą Europę. To ludzie bez honoru przecież i bez cywilizacyjnej ogłady.

~student

PiS przekupi ludzi w senacie bo świnie do koryta będą szły za wszelką cenę. Oni idą za wszelką cenę bez skrupułów i zaPiSdżą
nam Polskę kaczym łajnem i będzie smród na całą Europę. To ludzie bez honoru przecież i bez cywilizacyjnej ogłady.

~student

PiS przekupi ludzi w senacie bo świnie do koryta będą szły za wszelką cenę. Oni idą za wszelką cenę bez skrupułów i zaPiSdżą
nam Polskę kaczym łajnem i będzie smród na całą Europę. To ludzie bez honoru przecież i bez cywilizacyjnej ogłady.

~emerytka

takie staruszki trzymają jeszcze mocz?

~kibole

@skaner palancie nie ściemniaj

bzk

Do hej matoły

Zobacz na grzesia

~Zajączek

Myślą że wygrali hahaha wystarczy podkupić senatrow z PSL lub zlikwidować Senat i przekazać uprawnienia premierowi i po kłopocie nie bójcie cię trwają narady na Nowogrodzkiej coś wymyślimy

~Skaner

Troll opozycyjny nie może się pogodzić z wynikami demokratycznych wyborów ;)

~Skaner

Praktycznie wszystkie hejty pomiędzy 16 a 17 godziną to jedna osoba wpisywała. IP takie same

~Hej edziu

Zapowiadałeś że 80 % wybierze waszą sektę „edziu”. Widzisz że ludzie nie są idiotami jak myślisz?

~Hej matoły

Kaczyński sromotnie przegrał w Warszawie. Nawet sąsiedzi w jego dzielnicy pokazali mu śodkowy palecsmiech2smiech2smiech2

~Nokaut

Przecież wynik całej opozycji nokautuje PiS!!! Takiego wyniku Kaczor się nie spodziewał.

~@Pa tato

Kolej by synalek także odpadł w prezydenckichsmiech2

~Tatulo

A ksiądz Tymoteusz Szydło nie startował? Chyba jako młody tatuś musi zająć się potomkiem?

~Pa tato!

Tatuś Adriana też przegrał...

~Kibic

To się zdziwisz bo rozmowy ws przejścia senatorów PSL na PiS trawaja i są duże szanse na powodzenie oraz na sojusz Kukiz PiS PSL