52 uczniów ze stalowowolskich szkół otrzymało stypendia

Image

W poniedziałek 14 października, kiedy to obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miasta zostali nagrodzeni stypendyści ze stalowowolskich szkół.

52 najlepszych uczniów, finalistów różnych konkursów przedmiotowych zostało wyróżnionych stypendiami prezydenta miasta. Otrzymają oni stypendia na cały bieżący rok szkolny (10 miesięcy). Nad przydziałem stypendiów obradowała komisja w składzie: Marzena Kozioł (nauczyciel z PSP nr 12), Lucjan Małek (nauczyciel z SLO), Ryszard Kochan (nauczyciel z PSP nr 4). Halina Wołos (naczelnik wydziału edukacji), Aneta Fołta (pracownik urzędu miasta).

W uroczystości wzięli udział nie tylko sami uczniowie, ale również ich nauczyciele, wychowawcy, dyrektorzy szkół, jak również rodzice.

- Myślę, że można śmiało powiedzieć, że jesteście elitą młodzieży, najlepszymi z najlepszych. Serdecznie wam gratuluję w imieniu własnym i całej komisji, która przyznała te stypendia– mówiła Halina Wołos.

Wiceprezydent miasta życzyła młodym ludziom, żeby dalej podążali tą samą drogą osiągając kolejne sukcesy na niwie naukowej.

- Włożyliście uczniowie ogromną pracę aby osiągnąć sukces. Wasza postawa, wasze zachowanie potwierdza, że jesteście najwybitniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia. Każdy z was może poszczycić się osiągnięciami w różnej dziedzinie, ale też każdy z was włożył ogromną pracę, aby osiągnąć ten sukces i aby odbierać to wyróżnienie– mówiła wiceprezydent miasta Renata Knap.

Wiceprezydent podziękowała wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że stypendyści zdobyli tak wysokie osiągnięcia w nauce.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jerzy Brzdęk

owo gratulacje ja ale wsm te konkursy są niesprawiedliwe w cholerę więc gratulacje też tym co nie dostali się do Wojewódzkiego bo mieli pecha owo

~Jerzy Brzdęk

owo gratulacje ja ale wsm te konkursy są niesprawiedliwe w cholerę więc gratulacje też tym co nie dostali się do Wojewódzkiego bo mieli pecha owo

~widz

miejsce na uroczystość faktycznie nierozsądnie dobrane - duszno, ciasno - fatalnie.
co takiego doprowadziło do zmiany( niekorzystnej) skoro dotąd bylo wszystko tip-top?

~Kara

Miejsce niedobrane na taką uroczystość, bardzo ciasno., ludzie stali upchani jak sardynki. Przecież wiadomo że jest to wydarzenie dla rodzin uczniów i zechcą przybyć tłumnie żeby podziwiać swoje pociechy w takiej chwili. Nie była to pierwsza taka impreza organizowana przez miasto więc powinno to być lepiej dopracowane. A w pobliżu jest przecież np Szkoła Muzyczna z dużą aulą, wszyscy wygodnie by się pomieścili,a urzędnicy nie musieli by daleko iść.
Wszystkim nagrodzonym gratuluję.

~Kamil1

BRWO a karajanowskih brak