Wypadek śmiertelny na DK 77

Image

Do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty doszło wczoraj w nocy na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Motycze Poduchowne. W zderzeniu z samochodem osobowym śmierć poniósł 34-latek kierujący jednośladem.

Do zdarzenia doszło przed godz. 21 w miejscowości Motycze Poduchowne w powiecie tarnobrzeskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 54-letnia kierująca mitsubishi podczas manewru skrętu w lewo z drogi krajowej nr 77 najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów. Mimo podjętej akcji ratunkowej 34-letni kierujący motocyklem honda poniósł śmierć. Obrażeń doznała także kierująca samochodem, kobiecie udzielono pomocy medycznej.

W związku z tym zdarzeniem droga krajowa nr 77 była w tym miejscu zablokowana przez kilka godzin. Po godz. 1 w nocy ruch został przywrócony.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Spiderman

Jak pakujesz ponad 2 Paki scigaczem to nie ma szans by Cię zauważyć, to sekundy

~@sedzia

Zgadzam się mam takie same spostrzeżenia

~Sędzia Dredd

Od kilkunastu lat jeżdżę turystycznie motocyklem praktycznie każdego dnia doświadczyłem takich właśnie wymuszeń, nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, niezauważenia motocyklisty. Przecież dzisiejsze motocykle niejednokrotnie mają lepsze światła od większości samochodów!!! Zastanawiam się gdzie Ci kierujący mają osadzone oczy!!! Pewnie w Dup...!!!