Wypadek na Energetyków. Ranny motocyklista w szpitalu

Image

We wtorek 22 października 2019 roku, około godziny 14:30 doszło do wypadku, w którym ranny został mężczyzna.

Do zdarzenia doszło na DK 77, nieopodal Unimetu, na ulicy Energetyków, na pasie drogowym w kierunku Niska. 37- letni motocyklista jechał w kierunku Niska. Przed pasami zatrzymał się, by przepuścić jadącego rowerem mężczyznę, gdy został najechany od tyłu przez kierującą Skodą Superb 24- letnią kobietę.

Siła uderzenia była na tyle duża, że mężczyzna spadł z motocykla na ziemię doznając obrażeń lewej strony ciała. Skarżył się na ból w kolanie i ból biodra.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, patrol policji ze stalowowolskiej drogówki i Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowany został odtransportowany do szpitala w Stalowej Woli.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Droga w kierunku Niska została zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowali policyjni technicy.

Materiał video

Przewiń do komentarzy











Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~adwajzor

Dobrze, że chłopakowi nic więcej się nie stało, Pani ze skody się chyba zagapiła.

~adwajzor

Dobrze, że chłopakowi nic więcej się nie stało, Pani ze skody się chyba zagapiła.

~ABS

~kierowca, ty tak poważnie o tej dwupasmowce...?

~Chodziło

Mi o motocyklistę w komentarzu ktory jak widać albo nie wywodzi się z tego pustostanu umysłowego albo używa tego czego większość ludzi nie potrafi (czyt mózg)

~Dobrzegada

W końcu ktoś k***a podszedł do tego z prawami fizyki ale ludzie to tępe dzidy u nas w mieście myślą k**^a ze pociąg tir i samochód oraz motor maja taka sama drogę i sile hamowania bo przecież masa i poziom przyczepności nic nie znacza... dziękuje panu za wypowiedz a pustakom radzę zamknąć mordy i się już nie błaźnić

~do do bodek

Wole rzetetelnosc tvn która jest obieiektywna( to ze ksiadz tak powiedzial ze nie jest to tak ma byc?) niz tvpis

~kierowca

Debilzm zatrzymywac sie na dwupasmowce.. Debilizm brawo debil na motocyku

~Xyz

Bardzo dziękuję wszystkim służbom, oraz osobom związanymi, za profesjonalną pomoc w tym zdarzeniu! Panowie motocyklisci byli pierwszymi osobami pomagajacymi z doświadczeniem zawodowym. Hejtowi mówię nie. Każdemu to mogło się zdarzyć.

~Motocyklista

Ludzie co wy tu wypisujecie?! Jadący z naprzeciwka chciał puścić rowerzyste. Motocyklista zorientował się i zahamowal. Auto nie dało rady. Porównanie motocykl vs auto i droga hamowania 300kg ale tylko 2 oponki i styk z asfaltem wielkości znaczka pocztowego. Auto to już odpowiednik 4 kopert.

~olo

rowerzyści to plaga

~do Bodek

Bo Stalówka jest tak rzetelna i niezależna dziennikarsko jak TVN :-)

~Bodek

To To Co Ty facet, gdzie Ty żyjesz? To jest droga bryka? smiech2

~Bodek

A na Stalówce cisza. Pewnie to ich znajoma.

~JaroDonald

OJ, POLEJE SIĘ KREW W NASZEJ PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ. W ROLACH GŁÓWNYCH PRZYTUŁA, KOPYTO I BUTRYN.Szczegóły? Wystarczy wpisać "złe pióro blogspot" w wyszukiwarce, kliknąć i wszystko będzie jasne!

Damian1989r

Facebook i inne tego typu głupoty ważniejsze niż to co się dzieje na drodze. ToTo auto tatusia albo sponsora, filozofii wielkiej nie ma.

~ToTo

24 lata... droga bryka... tu wszystko wygląda bardzo dziwnie... mam nadzieje, że owa Pani zniknie z ulic na dłuższy czas.

~koliii

Sprawdzić telefon. Jak pisała sms lub przeglądała neta powinno się karać jak za jazdę po pijanemu. Tylko czekać jak taki ktoś zabije dzieci na przejściu.

~Anna

Witam, bardzo proszę poszkodowanego motocyklistę lub najbliższą rodzinę o kontakt na adres e-mail: arudecka1_(at)_wp.pl Pozdrawiam

~JaroDonald

OJ, POLEJE SIĘ KREW W NASZEJ PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ.
W ROLACH GŁÓWNYCH PRZYTUŁA, KOPYTO I BUTRYN.
Szczegóły? Wystarczy wpisać "złe pióro blogspot" w wyszukiwarce, kliknąć i wszystko będzie jasne!

~verso

zabrać prawko to mało

jusek

Do Autora artykułu-w skrócie-sprawdź czym jest w zdaniu SKŁADNIA .To taki dział gramatyki, który bada funkcję wyrazu w zdaniu, układ zdania i jego budowę.
"(...)Do zdarzenia doszło na DK 77, nieopodal Unimetu, na ulicy Energetyków, na pasie drogowym w kierunku Niska. 37- letni motocyklista jechał w kierunku Niska.(...)"

jaszczur

Dzidzia pisala sms wiec jak miala widziec motocykliste

Jagaaa

Dziś rano mogłoby tam dojść do wypadku, jadąc autobusem linii 4 jakiś gościu z BMW zmieniał tu pas na trzeciego jadąc chodnikiem w stronę Niska.... Prawie doszłoby do nieszczęścia bo na tym przejściu dla pieszych stała Pani... Parę centymetrów brakowalo... Szkoda że idioci sami nie płacą za brak myślenia tylko niewinni ludzie.

~świadek

Piotrek073. Jesteś typowym przedstawicielem, którym myślenie sprawia ból i posiadasz jeden zwój w mózgu więcej od barana, aby nie wypijać wody ze stojącego pod rynną wiadra!!!. Osobiście udzielałem pomocy poszkodowanemu oraz zabezpieczałem zdarzenie do czasu przyjazdu służb. Od kierowcy przejeżdżającego "TIR-a" usłyszałem, że ta pani, której tak bardzo żałujesz "jechała jak popier..." .To są słowa postronnego obserwatora. Nie zawsze jak Ci się wydaje przy tym swoim malutkim orzeszku zwanym potocznie mózgiem, jeżdżą jak popier... motocykliści.

~blądynka RNI

To moja psiapsiółka...

Apas

Dzisiaj przechodziłem przez to przejście z rowerem i stwierdzam ,że jest b. niebezpieczne . Jadące sam. od strony Niska nie mają praktycznie szans wychamować jak ktoś się pojawi na przejściu -dla tego czekałem , aż sam. przejadą , bo nikt się nie zatrzymał. Od strony STW do Niska jest lepiej ,ale też ryzyko , którego nie pojąłem umiech i czekałem na dogodny moment.

hitfromthebong

Po 1 następstwem całego zdarzenia był rowerzysta który wbił się na jezdnie przed motorem. Motor a samochód dwie różne bajki zatrzymać 300kg a 1300 to chyba troszeczkę jednak różnica. Pozdro dla kumatych

Maurito

Gdzie wypadek, a gdzie unimet... To jakby powiedzieć, że mieszkam pod Warszawą... A gdzie? ... W Radomiu.

~luisia

Szkoda chłopaka .