Zwycięstwo Stalówki na zakończenie rundy. Zobacz skrót meczu.

Image

Opracował : Radosław Brzyski

W meczu kończącym pierwszą rundę rozgrywek o Mistrzostwo 2 Ligi Stal Stalowa Wola pokonała na wyjeździe Pogoń Siedlce 2:1.

Wygrana sprawiła, że Stalówka na półmetku rozgrywek przesunęła się w tabeli na 15 pozycję i zmniejszyła dystans w tabeli do pierwszego miejsca w bezpiecznej strefie, które zajmuje dzisiejszy rywal do 2 punktów.

Bohaterem spotkania w Siedlcach był strzelec dwóch bramek Rober Dadok, który na to miano zasłużył przede wszystkim ciężką pracą i walką na całym boisku.

Koniec pierwszej rundy nie kończy zmagań w tym roku. Przed naszymi piłkarzami jeszcze trzy mecze rundy rewanżowej przed przerwą zimową, a najbliższy mecz to derby z Resovią, które zostaną rozegrane w sobotę 16 listopada o godz.13:00 na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie.

Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)

0:1 10’ Robert Dadok

1:1 53’ Adam Mójta z karnego

1:2 62’ Robert Dadok z karnego

Pogoń Siedlce : Misztal, Mójta, Margol, Wiktoruk(90 Barciak), Romanowicz (63 Skibicki), Olszewski, Kluzek (63 Walków), Firlej, Mosiejko, Kozłowski I (84'Kozłowski II), Brodziński

Stal Stalowa Wola: Kalinowski, Waszkiewicz, Kiercz, Sobotka, Jarosz, Mroziński, Jopek(90’ Śpiewak), Pietras (66’ Stelmach), Ciepiela (79’ Wójcik), Dadok, Zjawiński (46’ Płonka)

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~antystal

gebels -rzecznik wzywany do tablicy jak chciał !!Teraz scierwo kibolskie tłumacz się z ustawki swoich kumpli !!Czekamy na razie unikasz tego tematu !!

~wyborca pis

liżę liżę liżę.Ale smaczne te rowy

~rzecznikKS

Kiedy ostatnio przed tą wygraną STALÓWKA minimalnie przegrała z KATOWICAMI , hejterzy wypocili ponad 100 wypocin. Teraz gdy STALÓWKA ODNIOSŁA PIĘKNE ZWYCIĘSTWO hejterzy jakoś dziwnie milczą, oj boli was to zwycięstwo naszej kochanej STALÓWKI. Ale tak m byc będziecie łomot hejterzy dostawac dzień i noc aż wam się odechce pisac wypociny.

~antystal

Gebels-rzecznik do tablicy i napisz cos o kibolskiej ustawce twoich kolegow nie sciemniaj cos o prezentach !!!

~rzecznikKS

Do hejterów, to jest artykuł na temat zwycięstwa naszej STALÓWKI , więc po co te wypociny polityczne. A swoją drogą STALÓWKA dla uczczenia tego WIELKIEGO ŚWIĘTA DNIA NIEPODLEGŁOŚCI zrobiła piękny prezent wszystkim mieszkańcom patriotom z naszego miasta. Tak trzymac STALÓWKO i w sobote pokonac RESOVIE na ich boisku. Tego wszyscy mieszkańcy STALOWEJ WOLI wam życzą, musimy odrobic straty z pierwszego meczu z nimi.

~Wyborca PO

hau hau hau hau hau

~ANTYpis

To aż dziw bierze,ze tych czasach taka sekta jak pizdzielce potrafili zawładnać całym krajem i zarażać swoją ciemnotą i głopotą tylu naiwnyh ludzi.OD kiedy Ci krzyzacy dostali się do koryta,nie ogladam wogóle tv,a już na pewno nie TV PIŻDZIOCHOWO.Jak patrze na te gadające mordy ,to rzygać mi się na nich chce i zęby mnie bolą

~zółwik8

oj tak prezydent to pacynko wyduszka pod porządkowana partii.Co partia chce to on wykonuje .Wszystko dla kariery.A idz pan w h... z takimi karierowiczami.

~żecznik

Mi się podobają kościoły a potem galerie alkoholi.Włodarz i jego świta mi się nie podoba.
Nie jestem za żadną partią ale jakoś mam alergię na pisdzielców

~pytanie

Czy opozycji podoba się coś w Stalowej Woli? Bo tylko hejt i hejt. W każdym temacie.

~Waldek

rzecznik napisz tak szczerze ile można zarobić za takie wpisy na portalach?Idzie z tego wyżyć?Stać cię na jakieś wczasy,kupić markową odzież,wypad raz na kwartał do restauracji na dobrą kolację z kimś znajomym czy tylko do mcdonalda lub kfc i wakacje u cioci na wsi

~Waldek

rzecznik-najlepiej ci kibole nie pojadą na mecz z Lechem to może przegramy tylko 0-1 lub 0-2 a jak pojadą to dostaniemy 0-5 lub wyżej i jeszcze kibole wstydu narobią i będzie obciach podwójny>Jeszcze jak ty pojedziesz z lucyferem to już będzie obciach potrójny

~antystal

Piszesz chcą wiedzieć gdzie się szykować na mecz czyli gdzie ustawke zrobić hahah! Na co działaczom STALI MIELEC bydla kibolskiego na stadionie, na pewno zemoluja razem z kibolami LECHA Już pokazali dwa tygodnie temu jak się to robi ,pisaly o tym media ogólnopolskie !

~rzecznikKS

Trzeba skończyc z bajdurzeniem i zaklepac stadion w MIELCU na rozegranie tego meczu z LECHEM POZNAŃ bo już najwyższy czas aby kibice STALÓWKI wiedzieli gdzie mają się szykowac na ten mecz. Jeżeli w MIELCU drużyny z MALOPOLSKI grali swoje mecze przez pół roku , mam tu na myśli SANDECJE i BRUK BET NIECIECZA ,bo nie mieli stadionu na poziomie ekstraklasy. To dlaczgo STALÓWKA nie może rozegrac am jednego meczu pucharowego? Przypomne najważniejszą rzecz boisko w MIELCU ma podgrzewaną płyte boiska a mecz będzie rozgrywany w grudniu i mogą byc już przymrozki .Więc mecz musi byc rozgrywany na stadionie z podgrzewaną płytą boiska.

~antystal

swołocz kibolska powinna z okazji swieta zrobić pokazowa ustawke najlepiej na placu Gagarina !!A gebels -rzecznik wypowiedział by się o ustawce bydla kibolskiego swoich kolegow z Lechem ,cos unika tego tematu jak ognia ,gebels-rzecznik do tablicy zostales wywolany jak sam pisales nie raz hahah

~sas

do rzecznik ks Niebedziesz mi sugerowal jaki kanal tv mam ogladac zaklamana miernoto pizdowska

~rzecznikKS

Do hejterów, którzy z nudów wypisują wypociny i się TOTALNIE kompromitują po pierwsze dziś mamy wspaniałe święto NARODOWE a także święto religijne. Wszyscy POLSC PATRIOCI jeśli nie pojechali do WARSZAWY maszerowac w tym wielkim pochodzie to na pewno będą to oglądac w TVPinfo prze cały dzień. Ale to nie jest artykuł o polityce tu komentujemy o naszej szanownej STALÓWCE, a ty edek lecz się na WYSZYŃSKIEGO może jest jeszcze dla ciebie nie za późno. A swoją drogą edziu co tak długo milczałeś co nie było internetu na WYSZYŃSKIEGO. Do franka, wyluzuj z tym chamstwem bo co siejesz to zbierasz a RZECZNIKA KIBICÓW tacy ja ty to mogą całowac tam gdzie słońce nie dochodzi. Może hejterze wypocisz coś na temat tego meczu pucharowego z LECHEM bo to nas kibiców interesuje. Ale taki użyteczy idiota tyko najlepszych kibiców STALÓWKI potrafi obrażac.

~fix

Wlaczam kur-wizje a tam mowia o o Polsce banasiowej .

~edek

Włączyłem TVN i mówią o ślubie Korzeniowskiego z 16 lat młodszą jego menadżerką.Teraz mówią o 6packu 53 letniej Halle Berry.Nic nie słyszę o święcie

~edek

,,orgazm na granicy"weź mi to zinterpretuj bo nie rozumiem

~@edek

Włącz TVN orgazm na granicy...

~edek

Ja mam w zadzie dzisiejsze święto,zresztą chyba jak większość wolaków z budyniem adrianem na czele.

~Amman

Dlaczego wpisy wrzuca matoł co nigdy na meczu nie był?
Zawodowy hejter opozycji!

~antystal

Gebels-rzecznik jak to było z ustawka twoich kolegow nic nie opowiadasz kibolski bandyto o tym ,a wszystkie media w Polsce opisaly to ! do tablicy kibolska mendo !!

~Piłkarz

Dawać ta Amice Wronki

~fakty

Nie daj Boze wiecej taki jak Fidzukiewicz czy jak mu tam.

~Franciszek

jeb.ć rzecznika kłamce,oszusta pierdo..ego .uja pisowskiego.Przecież widać że ten świr ma etat u zbereźnego

~Kibic

W Koronie raz gra raz nie 4 mecze w Ekstraklasie w tym sezonie jedynie wypożyczenie raczej bo sprzedać go nie chcieli nam juz dwa okienka go tu ściągnąć próbują chociaż wolałby grać raczej regularnie

~Kibic

Ich ściągał Wtorek a nie Szydełko który zna się na transferach

~~~rzecznik

Dokupimy jeszcze paru takich jak ten Zjawiński.Ciepiela czy Fidziu i wiosną tą ligę wciągamy nosem.Pewne info od Nowaka.