Potrącenie pieszego za Halą Targową

Image

Zdarzenie miało miejsce 9 grudnia 2019 roku, około godziny 14:35, na nowo wybudowanej ulicy nazwanej Okulickiego- boczna. Droga biegnie za Halą Targową w kierunku budynku Warzywniaka. Mężczyzna został potrącony przez kierującą samochodem marki mitsubishi kobietę (auto na tarnobrzeskich numerach rejestracyjnych).

Na miejsce wezwano patrol policji ze stalowowolskiej drogówki, Zespół Ratownictwa Medycznego i Straż Pożarną.

Mężczyzna został odtransportowany karetką pogotowia do stalowowolskiego szpitala.

Nowa uliczka, którą poruszać mają się samochody, by dotrzeć do nowej hali i miejsc parkingowych, z uwagi na przyzwyczajenie mieszkańców, wciąż jest traktowana jako miejsce handlu. Większość osób przychodzących na zakupy chodzi po niej bez zwracania uwagi, że służy teraz jako dojazd. W przyszłości więc może dochodzić tam do potrąceń. Po wypadku wielu sprzedawców, jak również przechodniów, komentowało zdarzenie mówiąc, że trzeba by zmienić mentalność kupujących, którzy wychodząc tylnymi wyjściami z Hali Targowej powinni zwracać baczniejszą uwagę na to, że wkraczają na ulicę. Podobnie rzecz się ma z kupcami. Osoba potrącona prawdopodobnie pakowała jakieś pudełka i przenosiła je w inne miejsce. Została najechana autem niezauważona przez kierującą.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jaa

Wielka dama z tbg nowobogacka pewnie gruba bo fura duza, przyjechała po kartofle i stara czekoladę z pss i przy tym pewnie prula jak na alejach albo a5. Koń by się usmial z artykułu, pisząc dobre rady redaktorku przejdź się po różnych alejkach i zobacz jak ci pajace zjeżdża, także między blokami wystarczy chwila zeby kogoś stuknac fura bo jaśnie pan musi pędzić. A potem dobre rady dawaj że piesi mają uważać tylko bo takiemu ciulowi w aucie wszystko wolno żal zal nic.

~hańba

ta krew jest na rękach płezydenta

Madea

więcej stref ruchu ,na efekty nie trzeba długo czekać