Zaginął Jarosław Pławiak z Niska

Image

Zaginiony wyszedł na spacer z miejsca zamieszkania po godz. 9 w dniu 9 grudnia br. Około godz. 10, tego samego dnia, był widziany na ul. Szklarniowej.

Rysopis:

Wzrost około 170 cm, wiek 30 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie - czarne, oczy szare, zarost na twarzy. Ubrany był w kurtkę i spodnie koloru czerwonego, typu narciarskiego.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nisku, 37-400 Nisko, ul. Sandomierska 6, tel. 15 877 53 10 lub 997.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~set

Aleeeee cenzura . Chciałem wytłumaczyć jak gej może mieć dziecko i okroili wypowiedź .Wiec sie nie dowiesz. Może i lepiej bo miałbyś koszmary

~set

No nie

hitfromthebong

Set wytłumacz mi proszę jak gej może zrobić dziecko skoro pcha w całkiem inna dziurę ???Ty w ogóle to podstawówkę skończyłeś czy to były zbyt wysokie progi dla Ciebie ??

~Anita

Nie żyje?

~set

Gej to Ciebie zrobił

~Do set

A Ty set może po prostu jesteś gejem i lubisz w dupe umiech

mmm3

Boże,w lutym w Stalowej zaginął chłopak i znaleźli go w rzece San.Mam nadzieję, że ten będzie mieć szczęśliwe zakończenie.Współczuje rodzinie.Wierze,że odnajdzie sie...

~set

Może mieć ale nikt o tym nie wie trudna choroba do wykrycia.To sa moje przemyślenia.Co sie czepiasz pajacu.Moze siedzi gdzieś na mecie a może ma kochankę. Albo pojechał po rybę na święta do Gdańska

~Do set

Twoja wypowiedz sugeruje,że gość ma depresje.Wskaż proszę akapit w artykule,który o tym mówi a jak nie to skończ pisać głupoty.Malkontent,który w głowie już układa przebieg zdarzenia i motywy działania.

~set

Mieć nadzieje ze nie zrobił najgłupszej rzeczy... ale depresja rządzi sie swoimi prawami i nie ma mocnych bez wsparcia innych. Grudzień jest trudny dla chorych i sie poddaja

~Irek

Wyrazy współczucia dla rodziny.

~........

wkurzyl sie zona go olala brak pracy szacunku wyszedl dal odpoczac i pomyslec czy on czy ktos inny