Potańcówki na błoniach w 2020 roku?

Image

Coraz więcej miast w okresie wakacyjnym organizuje cykle potańcówek dla seniorów. Nie są one planowane tylko w miejscowościach wypoczynkowych, bowiem organizują je domy kultury w różnych zakątkach Polski, wybierając jakąś przestrzeń na świeżym powietrzu. Takie imprezy kilkadziesiąt lat temu miały miejsce co weekend w wielu miejscach Polski. Nic dziwnego, że we wspomnieniach wielu wciąż są żywe. Czy przyjęłyby się i u nas?

Zabawy pod chmurką i gwiazda najczęściej adresowane są do osób powyżej 60 roku życia. Chodzi tu o styl, rodzaj muzyki, scenerię i klimat.

Stalowowolscy seniorzy jakiś czas temu wystosowali pismo do prezydenta miasta w sprawie budowy podłogi „potańcówkowej”, która miałaby być ulokowana na błoniach. Włodarz miasta był przychylny tej propozycji. Zamysł był taki, żeby pierwsza potańcówka została zorganizowana w sierpniu 2019 roku. Ze względu jednak na kumulację imprez w tym okresie odstąpiono od niego, ale jak zapowiedział prezydent takie potańcówki dla naszych seniorów będą się odbywały w 2020 roku. Czy przyjmą się i na stałe zagoszczą nad Sanem?

- To nie tylko stworzenie przestrzeni w formie fizycznej, ale także organizacja tego. Jest to zaplanowane w wydatkach na promocję miasta tak, aby raz na miesiąc, w okresie letnim, wczesną jesienią organizować takie potańcówki na błoniach. Jest to zaplanowane i na pewno będziemy to uruchamiać- zapewnia Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Dżony

Podłooooogaaaaaaa potańcówkoooooooowaaaaaaaaa! Aha aha aha aha! O yeah !

e2rds

erdeperde, wiedziałem, że idiota nic nie zrozumie, to nie nowość, jaki nick, taka inteligencja.

~erdeperde

twe wykłady były dobre ale na zebraniu partyjnym (pzpr) ale teraz to tylko bełkot .Taki kit to wciskaliscie szarej masie w latach 70-tych bo póżniej sie już nie dało ich oszukać.Na Kamczatce może zechcą cie jeszcze słuchać a możesz wziac z sobą pare tutejszych klakierów i strzałka...

e2rds

erdeperde, a wiesz że to niegłupi pomysł, tylko kto by takim idiotom wkładał do tych głupich łbów cokolwiek mądrego, przecież byś zidiociał całkowicie. Tylko paru tutaj włada wam coś mądrego, ale i tak z marnym skutkiem, jak coś zmądrzejesz, to może będzie cię stać wybrać się w Bieszczady, lub nad morze, tylko zmądrzej. Sam ten twój wymyślony nowy nick świadczy o tobie.

~Polin

Co ty edku srako myślisz że jak się podpiszesz prawda to od razu wszyscy pomyślą że prawdę piszesz? Tak samo jak z nazwą waszej sekty.

~erdeperde

e2.. było by miło gdybyś kupił bilet tylko w jedną strone.....Kamczatka.

e2rds

seniorita, ja w sanatorium to byłem dopiero raz i mam nadzieję, że w przyszłym roku pojadę drugi raz i faktycznie, są osoby co jeżdżą co roku i były już kilkanaście razy, Za to po wczasach jeżdżę od 40 lat i trudno zliczyć już ile razy. W tym roku byłem tydzień w Wetlinie w sierpniu i tydzień w Polańczyku we wrześniu, a i tydzień nad morzem w maju. Pozdrawiam seniorita.

~seniorita

Do e2rds, emerycie jeździsz do sanatorium często i gęsto i czy płacisz za te potańcówki które tam są organizowane codziennie? W tym CENTRUM 4 ja moge takie potańcówki organizowac za zarabiane pieniądze z przekąsek czy alkoholu. Dziś DJ. można wynając już za 500 złotych za wieczorek.

~Pracownik

Firma w której pracuje, już szykuje się do zwolnień, a pracownicy którzy zostaną dostaną 1/4 etatu żeby oficjalnie płacić im mniej. To wszystko dzięki podwyżkom prądu.

~true

do prawda-przejeżdżałem koło kuplandu i sprawdziłem czy piszesz prawdę i powiem Ci,że owszem jest promocja i co z tego że wisi cena 2zł jak jest pusto i nie kupiłem ani jednego piwa.Spotkałem znajomą co pracuje w kauflandzie i powiedziała mi że wystawili 5 czy 6 skrzynek rano(tak mało na tak duży sklep i tyle ludzi to szkoda słów) i może na drugiej zmianie wystawią coś jeszcze.Przecież nie będę warował pól dnia aż wystawią.Owszem stoi na pólce Zywiec butelka 0,66 litra za 4,99zł
Dlatego cymbale trzeba porównać ceny z danego okresu w tym samym sklepie bo w kuplandzie w 2015 to Zywiec w butelce bez promocji był po 2,39 a teraz2,99 bez promocji czyli 25% więcej no ale trzeba doić 500 plusów z wszystkiego

~bonzo

Ale macie małe to lodowisko w Stalowej.Nie można się nawet rozpędzić bo już banda i koniecJa mam prywatne na mojej rezydencji większe

~true

do prawda czyli do pisdzielca edzia,inteligenta,rzecznikaKS.Znowu pokazałeś swój debilizm, gdzie masz żywca w restauracjach po 3zł i w którym kuplandzie po 2zł ?Możesz napisać?Może wyjdziesz z tej piwnicy i zobaczysz ile co kosztuje.Ale se lucek idiotę zatrudnił do siania propagandy

e2rds

seniorita, ale to Centrum jest tylko w planach jak wiele innych obietnic i myślisz, że takie potańcówki w Centrum to będą za darmo.

~Walc

Łoj tup tup z prezydentem miasta ,łój tup tup na błoniach.Seniorita jajcenta zgubiła.Nigdy by PElŁOnie napisała.To jakiś Pisowski wieśniak.Łoj tup tup .Łoj dana Stalowo kochana.

~seniorita

A ja uważam , że takie potańcówki dla seniorów emerytów powinny by organizowane przez cały rok w tym nowym CENTRUM SENIORA na alejach J.P.2. [stare CENTRUM4]. Choc latem jak najbardziej w każdy WEEKEND organizowac na PIĘKNYCH BŁONIACH. Nareszcie seniorzy doczekali się dobrych czasów , że nawet tańczyc im się chce bo za PEŁO każdy się martwił aby do gara było co włożyc.

~Dancer

"Potańcówkowa podłoga" i tyle w temacie O_o smiech2

~Wiechu

Tak zwane Festyny
Festynisra z pysznica napewno bedzie

~true

do Walc,np.Żywiec w butelce po 3,19zł.Za PO 4 lata temu był po 2,59zł w tym samym sklepie.Podrożało 23% w 4 lata a PIS mówi,że inflacja jest 3% rocznie bo lokomotywy,szyny i czołgi staniały

~Marian

Dechy na parkiet z tych wyharatanych na osiedlach drzew?

~Walc

Po ile piwo?

~---

Ługi Bugi siup Nadberezny noga w górę.I obracany.Kto go widział w tańcu ten wie.Piękne czasy dla Sralowej Woli naszykowal i łojtadana.

~ KOMUNIKAT

Wykwiczały sie już opozycyjne trolle?
Bankomacik w metalowcu zaprasza o 17 na wypłatę ciężko zarobionej gotówki!

~Ługi Bugi

Ludzie jacy wy jesteście głupi. Prezydent jak zwykle jaja sobie z was robi W zimie żadnych potańcówek nie będzie.Nawet jak są takie plany to czym się chwalić w grudniu.Kto kogoś takiego mógł wybrać kupiebi za 500 plus czy słyszeliście co będzie z e świadczeniem? Dobrze wam tak.Niedlugo zostanie was tu garstka.
.

Mariusz77

e2rds...Ty wysylasz dziadostwo w Bieszczady jak im się w tutejsze lasy nie chce zawitać ?? O pobliskim Roztoczu nie wspomnę . Na to są zbyt biedni , zbyt chorzy itp.... oczywiscie zdrowieja i są przy kasie gdy jakieś promocje w hipermarketach lub na hali .czy w aptece .

~Rolek

Świetny pomysł, ale raz na miesiąc to jakiś żart i tylko w wakacje !
A co tydzień w sobotę to nie można ? Sezon trwa od maja do września ...Chyba nie problem wybudować zadaszony parkiet taneczny, nieco osłonięty przed wiatrem, z niewielkim podestem czy muszlą koncertową.
Są osoby uzdolnione muzycznie, które np. w niedziele mogłyby dawać koncerty lub występy artystyczne czy taneczne, z naszego miasta promując Stalową Wolę. Jest sponsor na lodowisko to będzie i na potańcówki.

~Higiena

Jakbyś nie wiedział płatny knurze to większość osób posiadających auta benzynowe jeździ na gazie. To przez tępe dzidy słuchające takiej propagandowej kloaki jak w twoim wydaniu i później głosujące bezmyślnie na pis mamy tak drogo w Polsce. Pieniądze nie spadają z nieba jak to sobie wyobraża suweren+.

pisior

Nadbereżny będzie wodzirejem, ciekawe czy to będzie kolejny bal na Titanicu

~żecznik

rzecznikKS będzie sprzedawał karnety roczne na potańcufki

e2rds

Wodzirej, głupiutki jesteś, mnie stać na lepsze potańcówki i nie tylko w Stalowej Woli, a tak poza tym to lepsze jest włóczenie się nawet jeszcze w tym wieku po górach i innych przepięknych miejscach niż potańcówka. Spróbuj, sam się przekonasz, mamy Bieszczady pod nosem, wybierz się np. do Wetliny jako bazy wypadowej, pospaceruj po połoninach, odwiedź Chatkę Puchatka, albo zalicz Tarnicę, jak ci nie odpowiadają Bieszczady to na drugą stronę Polski do Szczyrku, zalicz Skrzyczne, albo do Ustronia, zalicz Równice, Czantorię najlepiej na piechotę, nie zapomnij o Wiśle. Jeśli to też nie odpowiada to możesz zwiedzić kapitalne ogrody w Pszczynie, jeszcze bym ci zaproponował nad morze, ale to będzie za dużo.

~Lolek

Czy już są zapisy na tańce,ludzie ogarnijcie się.