Potańcówki na błoniach w 2020 roku?

Image

Coraz więcej miast w okresie wakacyjnym organizuje cykle potańcówek dla seniorów. Nie są one planowane tylko w miejscowościach wypoczynkowych, bowiem organizują je domy kultury w różnych zakątkach Polski, wybierając jakąś przestrzeń na świeżym powietrzu. Takie imprezy kilkadziesiąt lat temu miały miejsce co weekend w wielu miejscach Polski. Nic dziwnego, że we wspomnieniach wielu wciąż są żywe. Czy przyjęłyby się i u nas?

Zabawy pod chmurką i gwiazda najczęściej adresowane są do osób powyżej 60 roku życia. Chodzi tu o styl, rodzaj muzyki, scenerię i klimat.

Stalowowolscy seniorzy jakiś czas temu wystosowali pismo do prezydenta miasta w sprawie budowy podłogi „potańcówkowej”, która miałaby być ulokowana na błoniach. Włodarz miasta był przychylny tej propozycji. Zamysł był taki, żeby pierwsza potańcówka została zorganizowana w sierpniu 2019 roku. Ze względu jednak na kumulację imprez w tym okresie odstąpiono od niego, ale jak zapowiedział prezydent takie potańcówki dla naszych seniorów będą się odbywały w 2020 roku. Czy przyjmą się i na stałe zagoszczą nad Sanem?

- To nie tylko stworzenie przestrzeni w formie fizycznej, ale także organizacja tego. Jest to zaplanowane w wydatkach na promocję miasta tak, aby raz na miesiąc, w okresie letnim, wczesną jesienią organizować takie potańcówki na błoniach. Jest to zaplanowane i na pewno będziemy to uruchamiać- zapewnia Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Dżony

Podłooooogaaaaaaa potańcówkoooooooowaaaaaaaaa! Aha aha aha aha! O yeah !

~Monika25

Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

~kaczyński

Przyjaciel niedorobionego impotenta Jarosława Kaczyńskiego, kolega lokalnych wyznawców sekty PiS, PREZES prezesów Marian Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten huj to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież dupy nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

e2rds

erdeperde, wiedziałem, że idiota nic nie zrozumie, to nie nowość, jaki nick, taka inteligencja.

pisior

Przyjaciel niedorobionego impotenta Jarosława Kaczyńskiego, kolega lokalnych wyznawców sekty PiS, PREZES prezesów Marian Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten huj to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież dupy nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

pisior

Na Żoliborzu w małym domeczku
Pomiędzy ludźmi tak po sąsiedzku
Sam, bez teściowej, dzieci i żony
Mieszkał staruszek pewien zmarszczony
Ponieważ kotów hodował parkę
Pokrytą sierścią miał marynarkę
Do tego jeszcze w skarpetkach dziury
Co dopełniały obraz ponury
Cicho się jakoś po świecie błąkał
Nie prawa jazdy, nie w banku konta
Z rodziny został sam z bratanicą
Co wielokrotną była dziewicą
Staruszek ten miał na władzę parcie
I do tej władzy dążył uparcie
Aż wreszcie na przekór całemu światu
Zbudował sobie partię frustratòw
Która na skutek losu przekory
Wygrała w końcu w Polsce wybory
I niewątpliwie za tą przyczyną
Niezwykle nam się dziadek rozwinął
Realizując swój pomysł śmiały
Podporządkował sobie kraj cały
Rozdawał stołki i kasę dzielił
Tłumacząc reszcie obywateli
Że choć jest ciężko i gorzej będzie
To on wciąż dobro ich ma na względzie
Nie czerpiąc przy tym korzyści żadnych
Sam biedny, skromny i nieporadny
A pewnym szarym styczniowym świtem
W świat poszły wieści niesamowite
Że to nie tylko dom i dwa koty
Lecz jeszcze kilka milionów złotych
Tak pomalutku do grosza grosik
Biedny staruszek Polsce zakosil
A więc bogatsi tym doświadczeniem
Na przyszłość bądźmy czujni szalenie
I nauczeni dzisiejszą chwilą
Wciąż pamiętajmy – pozory mylą

pisior

Przyjaciel niedorobionego impotenta Jarosława Kaczyńskiego, kolega lokalnych wyznawców sekty PiS, PREZES prezesów Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten huj to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież dupy nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

~erdeperde

twe wykłady były dobre ale na zebraniu partyjnym (pzpr) ale teraz to tylko bełkot .Taki kit to wciskaliscie szarej masie w latach 70-tych bo póżniej sie już nie dało ich oszukać.Na Kamczatce może zechcą cie jeszcze słuchać a możesz wziac z sobą pare tutejszych klakierów i strzałka...

e2rds

erdeperde, a wiesz że to niegłupi pomysł, tylko kto by takim idiotom wkładał do tych głupich łbów cokolwiek mądrego, przecież byś zidiociał całkowicie. Tylko paru tutaj włada wam coś mądrego, ale i tak z marnym skutkiem, jak coś zmądrzejesz, to może będzie cię stać wybrać się w Bieszczady, lub nad morze, tylko zmądrzej. Sam ten twój wymyślony nowy nick świadczy o tobie.

~Polin

Co ty edku srako myślisz że jak się podpiszesz prawda to od razu wszyscy pomyślą że prawdę piszesz? Tak samo jak z nazwą waszej sekty.

~erdeperde

e2.. było by miło gdybyś kupił bilet tylko w jedną strone.....Kamczatka.

e2rds

seniorita, ja w sanatorium to byłem dopiero raz i mam nadzieję, że w przyszłym roku pojadę drugi raz i faktycznie, są osoby co jeżdżą co roku i były już kilkanaście razy, Za to po wczasach jeżdżę od 40 lat i trudno zliczyć już ile razy. W tym roku byłem tydzień w Wetlinie w sierpniu i tydzień w Polańczyku we wrześniu, a i tydzień nad morzem w maju. Pozdrawiam seniorita.

~seniorita

Do e2rds, emerycie jeździsz do sanatorium często i gęsto i czy płacisz za te potańcówki które tam są organizowane codziennie? W tym CENTRUM 4 ja moge takie potańcówki organizowac za zarabiane pieniądze z przekąsek czy alkoholu. Dziś DJ. można wynając już za 500 złotych za wieczorek.

~prawda

Do true, no widzisz gdybyś był mądry to wstał byś z lóżka wcześniej tak jak ja zrobiłem i kupiłem sobie skrzyneczke ŻYWCA za 2 zlotych za butelke. Ale jak się nie chce rano wstac to takie okazje przepadają bo wiadomo , że za takie pieniądze to to piwo zniknie z półek w ciągu paru minut biorąc pod uwage że idą święta BOŻEGO NARODZENIA. To , że towar drożeje to wiadomo że jak zarobki skoczyły do góry o 50 procent to z czego te wyższe zarobki ja mam płacic, chcieliście hejterzy godnie zarabiac to będziecie też godnie za wszystko płacic. Każde nawoływanie o godne zarobki zawsze się będzie kończyc podwyżkami cen w sklepach.

~Pracownik

Firma w której pracuje, już szykuje się do zwolnień, a pracownicy którzy zostaną dostaną 1/4 etatu żeby oficjalnie płacić im mniej. To wszystko dzięki podwyżkom prądu.

~true

do prawda-przejeżdżałem koło kuplandu i sprawdziłem czy piszesz prawdę i powiem Ci,że owszem jest promocja i co z tego że wisi cena 2zł jak jest pusto i nie kupiłem ani jednego piwa.Spotkałem znajomą co pracuje w kauflandzie i powiedziała mi że wystawili 5 czy 6 skrzynek rano(tak mało na tak duży sklep i tyle ludzi to szkoda słów) i może na drugiej zmianie wystawią coś jeszcze.Przecież nie będę warował pól dnia aż wystawią.Owszem stoi na pólce Zywiec butelka 0,66 litra za 4,99zł
Dlatego cymbale trzeba porównać ceny z danego okresu w tym samym sklepie bo w kuplandzie w 2015 to Zywiec w butelce bez promocji był po 2,39 a teraz2,99 bez promocji czyli 25% więcej no ale trzeba doić 500 plusów z wszystkiego

pisior

Kolega niedorobionego impotenta Jarosława Kaczyńskiego Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten HUJ to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu w Krakowie, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież DUPY nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

pisior

Kolega niedorobionego impotenta Jarosława Kaczyńskiego Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten HUJ to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież DUPY nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

~Monika25

Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

~prawda

Do true, hejterze to idź jutro do KAUFLANDA i kupisz sbie ŻYWCA po 2 zlotych le będziesz chciał. Plecam ci ulotke z tego sklepu promocyjną.

~prawda

Do true, hejterze to idź jutro do KAUFLANDA i kupisz sbie ŻYWCA po 2 zlotych le będziesz chciał. Plecam ci ulotke z tego sklepu promocyjną.

pisior

Przyjaciel Jarosława Kaczyńskiego, kolega lokalnych wyznawców sekty PiS PREZES prezesów
Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten HUJ to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież DUPY nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

~babcia

Pobawimy sie jak na dawnych festynach a hejterom zrobimy moczenie w Sanie.I bedzie wesoło u ha haaaa.

~bonzo

Ale macie małe to lodowisko w Stalowej.Nie można się nawet rozpędzić bo już banda i koniecJa mam prywatne na mojej rezydencji większe

~true

do prawda czyli do pisdzielca edzia,inteligenta,rzecznikaKS.Znowu pokazałeś swój debilizm, gdzie masz żywca w restauracjach po 3zł i w którym kuplandzie po 2zł ?Możesz napisać?Może wyjdziesz z tej piwnicy i zobaczysz ile co kosztuje.Ale se lucek idiotę zatrudnił do siania propagandy

pisior

Banaś prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten HUJ to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież DUPY nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPĄ

pisior

Banaś prezes Najwyższej Izby Kontroli z Prawa i Sprawiedliwości wybuduje osiedle dla naszego miasta , ten HUJ to się nakradł kasy. Nawet nie opodatkował przychodów z prywatnego burdelu, nie zapłacił podatku od prostytutek, które za friko przecież DUPY nie dawały. On pieniądze ma, trzeba tylko z nim osiągnąć consensus kolejny burdel za osiedle. Moralność rodem z prawa i sprawiedliwości , będzie wilk syty i owca cała, a Stalowej Woli przybędzie kolejny burdel pod egidą PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dla członków i sympatyków pisu , jakie to proste, Lucjusz rusz głową, a nie jak inne pisiory DUPY.

e2rds

seniorita, ale to Centrum jest tylko w planach jak wiele innych obietnic i myślisz, że takie potańcówki w Centrum to będą za darmo.

~Walc

Łoj tup tup z prezydentem miasta ,łój tup tup na błoniach.Seniorita jajcenta zgubiła.Nigdy by PElŁOnie napisała.To jakiś Pisowski wieśniak.Łoj tup tup .Łoj dana Stalowo kochana.

~seniorita

A ja uważam , że takie potańcówki dla seniorów emerytów powinny by organizowane przez cały rok w tym nowym CENTRUM SENIORA na alejach J.P.2. [stare CENTRUM4]. Choc latem jak najbardziej w każdy WEEKEND organizowac na PIĘKNYCH BŁONIACH. Nareszcie seniorzy doczekali się dobrych czasów , że nawet tańczyc im się chce bo za PEŁO każdy się martwił aby do gara było co włożyc.