Ogólnopolskie działania SMOG

Image

12 grudnia 2019 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą kolejne działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „SMOG”. Funkcjonariusze będą również reagowali na wszystkie inne wykroczenia drogowe popełnione przez uczestników ruchu drogowego.

Działania ukierunkowane będą na przeprowadzenie jak największej liczby badań emisji spalin pojazdów, wobec których istnieje uzasadnione przypuszczenie, że naruszają wymagania ochrony środowiska.

Funkcjonariusze zwrócą uwagę na poruszające się pojazdy, których nadmierne zadymienie i hałas wskazuje na uszkodzenie układu wydechowego lub nieprawidłowe działanie silnika.

W tym celu policjanci będą korzystać z urządzeń kontrolno-pomiarowych tj. analizatorów spalin i dymomierzy. W przypadku stwierdzenia lub uzasadnionego przypuszczenia, że pojazd narusza wymagania ochrony środowiska policjant ma obowiązek zatrzymać dowód rejestracyjny i zabronić dalszej jazdy niesprawnym pojazdem.

Poruszając się sprawnymi technicznie pojazdami dbamy o dobrą jakość powietrza szczególnie w dużych miastach, ponadto poprawiamy stan bezpieczeństwa na naszych drogach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ania18

http://newsy.com.pl/16letnimilioner
16-letni chłopiec kupił swojej mamie nowy dom po tym, jak zarobił miliony euro, pracując w domu...
http://newsy.com.pl/16letnimilioner

~STOP TVN

OTO JAK LEWACKIE MEDIA NARZUCAJĄ NAM CO JEST WAŻNE I JAK MAMY MYŚLEĆ:
W głosowaniu magazynu Time na Człowieka Roku 2019 oddano ponad 27 milionów głosów. Wygrali protestujący z Hongkongu z miażdżąca przewagą:
1 - 30% protestujący z Hongkongu;
2 - 4,5% strajki klimatyczne;
3 - 4,5% Keanu Reeves;
4 - 4% koreański zespół BTS;
5 - Greta Thunberg.
Redakcja zadecydowała, że na okładkę pójdzie Greta (nie podano jej wyniku procentowego).

Dodam jeszcze że w latach 30-stych "człowiekiem roku" wg TIME'a zosłał Adolf Hitler.
KURTYNA!