Robert Dadok odchodzi ze Stalówki

Image

To nasz czołowy pomocnik, który w barwach Zielono- czarnych reprezentował nas przez 1,5 sezonu. Jak podała Stal Stalowa Wola PSA, Dadok przechodzi do występującej w Fortunie I Lidze Stali Mielec.

Do zespołu dołączył w 2018 roku. Łącznie mogliśmy go zobaczyć w 56 spotkaniach. Dla stalowowolskiego zespołu zdobył 13 bramek i zaliczył wiele asyst.

- Roberta Dadoka udało się zatrzymać latem 2018 roku dzięki klauzuli, którą teraz niestety zrealizowała Stal Mielec. Dziękujemy byłemu już naszemu zawodnikowi za grę w Stali i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej. Mimo zaistniałej sytuacji cieszymy się, że Robert wypromował się u nas. Przykład Roberta Dadoka, a wcześniej Łukasza Sekulskiego czy też Michała Trąbki pokazują, że Stal Stalowa Wola jest dobrym miejscem do rozwoju- czytamy na stronie stal1938.pl.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
assortlistads

The eggs released b

~Olo

Za dziękuję się nic nie.kupuje .Dzisiaj piłka to tylko kasa.Znowu slabniemy.

~Gitt

Dziękuję bardzo za gole!

~TVN

Tylko gówniany portal stalowe miasto daje możliwość zaistnienia debilom i miernotą typu... antystal...!

~olo

Bez przesady Dadok miał ostatni sezon niezły ale w Mielcu bedzie grzał ławe

~Ccv

Dziękuję i życzę sukcesów

~Olo

Ten edek pod spodem dalej kadzi i pisiorom i kibolom i dziadowskim piłkarzom oraz działaczom klubu który spadnie do czwartej ligi już niedługo.

~rzecznikKS

Szkoda ,że odchodzi a dlaczego bo może się okazac , ze nie pomoże za wiele STALI MIELEC w awansie do ekstraklasy . A STALÓWKA spadnie do 3 ligi bo napastników u nas jak na lekarstwo, choc i on za wiele goli nie na strzelał. Ale powiem tak był dośc dobrym piłkarzem jak na 2 lige i chyba wszyscy się ze mną zgodzą. Tylko do SEKULSKIEGO jeszcze mu dużo brakuje.

~do kibic

Pamiętam Sekulowi też tak pisałeś;) Do końca życia to będziemy pamiętać otwarcie stadionu na meczu z Widzewem

~Kibic

Dzięki za wszystko i awansu do Ekstraklasy .Do końca życia będę pamiętał twoja przewrotke w Widzewem

~H15

Dziękuję za bramki dla Stalowej i powodzenia!

TylkoZKS

Dlaczego robotnicy chodzą po dachu? Czyżby był dziurawy? A pan prezydent i pan prezes mówili, że 2 stycznia obiekt zostanie oddany do użytku. A jeszcze nie jest skończony. Oczywiście władze klubu milczą, tak jak to było przed meczami z Widzewem czy Lechem, kiedy musieliśmy czerpać informacje od dziennikarzy z Łodzi i Poznania. Czy jak mecz z Bytovią będzie miał się odbyć w Boguchwale a nie w Stalowej Woli, to dowiemy się tego od władz klubu, czy może od kogoś z Bytowa?

~Kibic

Gdybyś wiedział to on się tutaj rozwinął pod względem piłkarskim w sposób ogromny szkoda bo to duża strata swoją drogą kwota za jaką go puścili jest śmieszna spokojnie Mielec powinien za niego zapłacić 200 tys zł ale to pytanie do Nowaka który negocjował z nim ta śmieszna klauzule

~antystal

Nikt poważny nie chce grac w dziadowskim klubiku prawie czwartoligowym !