Tak piszę o muzyce

Image

Fundacja Wspierania Kultury „Amadeusz” w Stalowej Woli przy współudziale Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza organizuje konkurs „Tak piszę o muzyce”. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych. Uczestnik konkursu wysyła zestaw składający się z dwóch wierszy o tematyce muzycznej bądź o innej tematyce, ale inspirowanych muzyką Janiny Garści lub Fryderyka Chopina (w tym przypadku należy podać autora i tytuł utworu muzycznego, stanowiącego inspirację do wiersza).

Można przesłać tylko te utwory, które nie zostały nagrodzone czy wyróżnione w innych konkursach i nie były publikowane w prasie, wydawnictwach książkowych ani w Internecie.

Termin nadsyłania prac - do 25 czerwca 2020 r. na adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza, 37-450 Stalowa Wola, ul. ks. J. Popiełuszki 10 z dopiskiem „Tak piszę o muzyce” Każdy uczestnik przesyła dwa wiersze w czterech egzemplarzach (wydrukach) opatrzone godłem słownym (inaczej: pseudonimem)

Do przesyłki wysłanej pocztą należy dołączyć oddzielną, zaklejoną kopertę, oznaczoną tym samym godłem, zawierającą dane autora: imię i nazwisko, klasa, nazwa i adres szkoły, telefon kontaktowy lub adres e-mail oraz podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku i danych osobowych na potrzeby promocji konkursu.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie MBP w zakładce „konkursy”.

Utwory na wszystkich egzemplarzach (wydrukach) muszą być opatrzone godłem identycznym jak na kopercie, w której zostaną przesłane (nie wolno ujawniać na kopercie ani przy tekstach właściwych imion i nazwisk).

Podsumowanie konkursu odbędzie się w trakcie trwania IV Festiwalu im. Janiny Garści w Stalowej Woli (18-20 października 2020 r.). Laureaci zostaną poinformowani o dokładnym terminie ogłoszenia wyników i podsumowaniu konkursu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =