Wjechał w rowerzystkę i… odjechał

Image

Do zdarzenia doszło w piątek 17 stycznia 2020 roku około godziny 9:20 na ulicy Okulickiego.

Rowerzystka została potrącona przez starszego mężczyznę samochodem na stalowowolskich numerach rejestracyjnych w okolicy wiaduktu. Kobiecie wprawdzie nic się nie stało, ale najadła się strachu. Kierujący autem (auto na stalowowolskich numerach rejestracyjnych) odjechał z miejsca zdarzenia.

Dzięki zanotowanym numerom rejestracyjnym został bardzo szybko zlokalizowany i zatrzymany przez stalowowolskich policjantów.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Nie było konieczności wzywania Zespołu Ratownictwa Medycznego.

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
cdn..

skoro policja potwierdza ze nic się nie stało, to nic się nie stało
W Nisku się stało.

~Serio???

Przypominam sobie jednak taki wypadek Mariuszu77 aczkolwiek z tą zmora bym też nie przesadzał choć niektórzy rowerzysci naprawdę przez brak ostrożności utrudniają tym kierowcom którzy nie mają nic przeciw rowerzystom, tak jakby mszcza się na wszystkich za tych którzy jakiś tam grzeszek względem nich popełnili. Ale niektórzy kierowcy aut też mają swoje za uszami i nie ma się co wypierac...tylko przez takich którzy mają za uszami i przez takich rowerzystów którzy za wszelką cenę chcą coś udowodnić cierpimy wszyscy.

Mariusz77

do chlebak.... Jakos nie slychač o tym aby ta zmora piekielna tego miasta powodowala wypadki ze skutkiem smiertelnym a przecież oni wedle niektórych rozwijaja kosmiczne prędkosci a do tego łamią wszelakie prawa drogowe .

~@chlebak

Wróć do pieca bo rześ niedopieczony.

~chlebak

Rowerzyści to największa zmora tego miasta.

~Serio???

Powiem Ci jeszcze ze moglem nie przepuścić tego rowerzysty bo ja byłem na pierwszeństwie ewidentnie tylko po co robić kłopot i jemu i sobie? Tylko teraz się zastanawiam co byś napisał pod artykułem rowerzysta potrącił pieszego na przejściu... O jeszcze jedno pytanie? Powiedziałeś temu kierowcy żeby zjechał z zebry bo Ci utrudnia czy tylko narzekasz? Bo ja widzisz niejednokrotnie zwracam uwagę takim kierowcom uwagę grzecznie i kulturalnie. I podkreślam nie ma samych złych aut ani samych dobrych rowerzystów.

~Serio???

A który przepis źle zinterpretowałem? Ja byłem na zebrze a rowerzysta do niej dojeżdżał,gdyby tak auto mi zrobiło to byś wiedział jak skrytykowac? A że błąd roweru to szukasz jakiejś sytuacji żeby niby wyszło że auta źle jeżdżą a nie rowery. Dlaczego uważasz że od aut powinno wymagać się więcej? Ja uważam że od wszystkich uczestników ruchu powinno się wymagać tak samo, prawo jest takie samo dla wszystkich. To ty zarzucasz pierwszy utożsamianie się z jakąś grupa więc sądziłem że Ty utozsamiasz się z rowerzystami. Nie lubię takich przepychanek jak w przedszkolu. uważam że powinno się rozmawiać o niepoprawnych zachowaniach bez względu na to kto czym się porusza, a nie uogolniac i wrzucać wszystkich do jednego wora. Zróbmy "wór" niepoprawnie jeżdżących w którym będą i auta i rowery. Tylko nie popadajmy w paranoje i nie wytykajmy sobie każdej głupotki bo nie ma człowieka któremu nie zdarzy się popełnić błędu.

~Rowerzysta

~serio, to ja podam ci kolejny przykład, starszy pan z rodzinką jadac autem dziś na wjeździe na Siedlanowskiego od Ofiar Katynia, zatrzymuje się centralnie na pasach, przejście dla pieszych blokuje całkowicie utrudniając tym samym ruch pieszym. Cała sytuacja trwała około 5 minut, obok pełno miejsca, ale nie centralnie na przejściu dla pieszych. Kolego z żadną grupa się nie utożsamia m jestem kierowcą, rowerzysta, pieszym,i zwyczajnie widzę co wyprawiają kierowcy ci którzy uważają się za lepiej wyedukowanych w kwestii przepisów ruchu drogowego, ci którzy pouczaja innych którzy poruszają się rowerami, pieszo. Od kierowcow należy wymagać więcej, ichzachowanie na drodze pozostawia wiele do życzenia, ktoś wymyśli coś takiego jak przepisy ruchu drogowego, by wszystkim żyło się lepiej, a nie po to aby osoby takie jak ty i tobie podobne je sobie interpretować w sposób sobie wygodny i dopasowywaly pod siebie.

~Serio???

A ja Ci chce Rowerzysto uzmysłowić że grupa z którą się utożsamiasz zachowuje się tak samo niepoprawnie jak kierowcy aut... Dzisiaj jezdnia jechał Pan rowerem a ja przechodziłem przez pasy i musiałem się zatrzymać na pasach żeby Pan przejechał i dopiero wszedłem na chodnik... A zapewniam że nie wszedłem ani nagle ani szybko. Byłem na środku pasow kiedy Pan wyjechał z drogi podporzadkowanej w lewo a ja przechodziłem przez drogę z pierwszeństwem. Będąc już na pasach nigdy nie zdarzyło mi się zatrzymywać na środku zebry żeby przepuścić auto. Zatem mówienie że wszystkie auta są bandytami a wszystkie rowery to idealni kierowcy to pomyłka. Wsrod wszystkich znajdą się Ci którzy potrafią jeździć i Ci którzy narażają siebie i innych.

~zatok

Zabrać wszystkim prawo jazdy ! Spuścić powietrze z kół rowerowych ! DROGI DLA ZAPRZĘGÓW ! DROGI DLA ZAPRZEGÓW ! Vivat konie i bawoły !

rodzynek

no jest , bo ktoś ze ścieżki rowerowej przystanek autobusowy zrobił !

~erefen1212

A to na tym chodniczku jest scieżka rowerowa?

~Rowerzysta

Chcę Ci tylko uzmysłowić "" kierowco "", że grupa z którą się utozsamiasz zachowuje się ostatnio jak organizacja przestępczą.

~Serio???

Rowerzysto pod artykułami gdzie była ewidentnie wina rowerzysty też jakoś obrońcy rowerów zapominają skomentować zdarzenia, a Tu nawet nie wiadomo czy na przejezdzie czy zebrze czy w ogóle na jezdni? Nic nie napisano w jaki sposób doszło do kolizji.

~Odi

Właściwie to nie wiadomo jakie były okoliczności potrącenia nawet... O czym jest ten artykuł?

~Obora

Ale kit, ciemny lud to kupi? Nic się nie stało przecież ale historie już montuje.

~betoncity

Mariusz77 ale ja mówię o tym co widzę codziennie na mieście a nie o tym co piszą na tym portalu, czytaj ze zrozumieniem ;)

~''

Hm czyj syn?

~......

RST i wszystko jasne, jak kogoś nie rozjadą wjeżdżając w kiosk, to potrącą i sp..... typowi mistrzowie za kierownicą.

Mariusz77

betoncity....tylko ze jakos nie pisze na tym portalu o ciągłych drastycznych wypadkach spowodowanych przez renifery a o miszczach rst .

~Rstmen

betoncity dowartosciowales się? Mistrzu kierownicy Haha

~betoncity

Mariusz77 tu się mylisz akurat bo nic nie pobije ReNiferów… bo nie wierzę że na 10 przypałowych akcji na drodze co najmniej 8 to rni umiech a jeżdżę dużo i widzę to codziennie umiech

~cyklista

wjechał to bandyta wczoraj w emeryta pod kioskiem a tutaj pewnie cyklistka najważniejszą chciała być

Mariusz77

Kolejny miszcz prostej i do tego okaz współczucia i pomocy bliźniemu .
Wyśmiewanie tak zwanych ReNIferów tu kazdemu pasuje a okazuje się że prawdziwi miszczowie to z beton city są .

~Rowerzysta

Gdzie obrońcy bandytów w puszkach?

sebastal

kierowca pod wplywem

~Miszcz

Oczywiście, że dzidzia srebrną BORĄ nie powinien już jeździć, nie raz widziałem na parkingu jak parkuje i rysuje auta sąsiadom. umiech