Kto rozpoznaje kobietę, której ciało odnaleziono w Pradze?

Image
Na wniosek Biura Interpolu w Pradze, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie publikuje komunikat o ujawnieniu zwłok kobiety o nieustalonej tożsamości wraz ze zdjęciami rekonstrukcyjnymi twarzy. Ciało kobiety - ofiary zabójstwa - ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jej tożsamości.

Wynik badania antropologicznego wskazuje, że kobieta mogła pochodzić z Ukrainy lub z terenu południowo-wschodniej Polski, dlatego też zwracamy się do osób, które rozpoznają kobietę na podstawie zrekonstruowanego wizerunku lub maja informacje, które pozwolą na jej identyfikację, o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie tel. 17 858 23 25 lub z najbliższą jednostką Policji.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ks pawel

Hej. Ojciec Mateusz z Sandomierza wie o tym?

~imrich

Jak znalezione w Pradze i jest podejrzenie ze z terenow zwiazku radzieckiego badz polski to na bank moze byc z dolnoslaskiego,walbrzyskiego lub lubuskiego i tam bym szukal - antropologicznie tam mieszka sporo potomkow hadziajow zza buga - z Podkarpaciem to ta sprawa ma niewiele wspolnego w ogole taka teza to nonsens..

~Praga

W Czechach jest tak spokojnie że policjanci wracają z nudy do bardzo starych spraw

~Do Somsiada

Aleś błysnął wieśniaku. Normalnie w pekaesie do Nowego Nartu to wszyscy się śmiali i bili brawo!

~set

A co z tym kolesiem z Niska?

~pies

Praga czeska, 2012 rok, że pepikom chce sie jeszcze prowadzić sprawę?!.. u nas już dawno NN by odfajkowali

~Somsiad

Toż to Halynka od Jóźwiaków, z dzierdziówki.

sebastal

wy to juz nie macie co wstawiac