Mateusz Nowak dyrektorem PCPN!

Image

Prezydent Lucjusz Nadbereżny ogłosił, że prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Mateusz Nowak, został właśnie wybrany na dyrektora Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Jak podkreślił włodarz Stalowej Woli do ogłoszonego po raz drugi konkursu na dyrektora PCPN zgłosiło się 4 kandydatów, z czego 3 spełniało kryteria formalne. Stanowisko dyrektora zostało powierzone Mateuszowi Nowakowi.

- Pan Mateusz Nowak w ostatnich kilkunastu miesiącach w pełni zaangażował się w budowanie nowego projektu, jakim jest zawodowa drużyna Stali Stalowa Wola, Piłkarska Spółka Akcyjna- mówi prezydent miasta.

Pierwszemu dyrektorowi PCPN Lucjusz Nadbereżny życzył żeby pomysły, które złożył w koncepcji funkcjonowania centrum zostały zrealizowane i by Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej tętniło życiem. Prezydent zadeklarował, że miasto dalej będzie inwestowało w stadion, chociażby w kontekście przykrycia balonem dużego boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Mateusz Nowak podziękował za powierzenie mu tego stanowiska i obdarzenie go takim zaufaniem.

- Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej to ośrodek szkoleniowy dla młodzieży, ale mam nadzieję, że będzie to ośrodek, który będzie powodował pozytywne emocje, które sobie założyliśmy w wizji funkcjonowania klubu 1,5 roku temu- mówi Mateusz Nowak, dyrektor PCPN.

Nowak podkreślił, że PCPN to świetne narzędzie biznesowe, którego potencjał można wykorzystać organizując różne rodzaju konferencje, targi, szkolenia, turnieje i zgrupowania drużyn.

Na wtorek 18 lutego na godzinę 13:00 zaplanowano posiedzenie Rady Nadzorczej Piłkarskiej Spółki Akcyjnej. Podjęte zostaną kolejne decyzje dotyczące funkcjonowania spółki. Mateusz Nowak musi złożyć rezygnację z pełnienia funkcji prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej. Nowak zrezygnuje także z pracy w szkole tak, by poświęcić się projektowi Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

- Rada Nadzorcza dzisiaj zdecyduje czy będzie ogłaszany konkurs na prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej, czy będzie powierzenie pełnienia funkcji z ramienia miasta. Jest tu pełne bezpieczeństwo funkcjonowania pod względem zarządczym, ponieważ funkcję prokurenta pełni pan Wojciech Chodorek, który ma moje pełne pełnomocnictwo do reprezentowania miasta jako większościowego akcjonariusza Piłkarskiej Spółki Akcyjnej- mówi Lucjusz Nadbereżny.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
maszynista

Tyle milionów z kredytu wydane po to żeby kilku kolesi miało ciepłe posadki.Ja tam nie mam zamiaru chodzic na ten stadion.

~Monika

Nadbereżny kpi z mieszkańców i naiwnych kibiców, a wy dalej się pompujcie. To co Nowak wspólnie z Fabianowskim zrobili w grupach młodzieżowych Stali woła o pomstę do nieba Panie Nadbereżny.

~Napoleon

Dwaj panowie Sz. nadal w akcji.
Frustracja 100 %
Naprawdę żałośni jesteście...

~jojo

A dlaczego nie Zak,Jarecki,Chmura i inni przekręci przyklejeni do foteli od tylu lat tylko ofiary szukacie?

~lusia

oooooo no właśnie przeprowadźcie sie do Tarnobrzega .Tam nic nie ma wiec będziecie szczęśliwi.Kocham Stalowa Wole i naprawdę staje sie super miastem.Choćby z tego powodu ze jest taki nowoczesny stadion i drużyna piłkarska z marzeniami i nadziejami.Mateusz.....dasz rade.Trzymam za ciebie kciuki.I za nasza drużynę piłkarską.

~droba

Stadion Stali Stalowa Wola po remoncie

Pojemność 3 689 w tym 3 430 zadaszone.oświetlone .podgrzewana murawa główna,automatyczne zawadnianie.
2000 (Trybuna główna)zadaszona
1430 (Trybuna wschodnia)zadaszona
259 (Sektor gości)
stadion Siarki Tarnobrzeg

Pojemność 3 770
2770 (Miejsca zadaszone)

~Do Wiara

No ,a ty wiara ,w co wierzysz i kogo walisz?Napisz o sobie coś więcej.
Nie ma nic pożyteczniejszego,niż to jak kibice sami siebie prezentują.

~mieszkaniec

MASAKRA. PORAZKA

~PCPN

Ten chłopiec z głosem.miauczacegiokotka spali się na następnym stanowisku.Ktos wreszcie nie wytrzyma podniesie go za jego odstające uszy i wyniesie że Stalowej Woli.Opustoszala szkoła sportowa.Co tam.się dzieje.?Czy są w ogóle podstawy prawne ,zeby obsadzać wicedyrektora? Stal.walcząca o utrzymanie w 2 lidze.Czy Pan Nadbereżny zakochał się w Panu Nowaku? Bo przecież nie kieruje się jego umiejętnościami ,których jak wszyscy widzimy nie.posiada.

e2rds

H15 i Wiara, jak ja bym był kibicem takim jak wy to tych karnetów co najmniej po 10 bym kupił by wspomóc stalówkę, a wy tylko po jednym, no ale mnie to PCPN w ogóle nie interesuje. Natomiast interesuje mnie ile kasy tam utopiono.

~Yup

Po co wogóle konkursy w tym mieście Panie Nadbereżny?

~Kowal

Cóż za kariera. Nie zrobił nic dobrego w klubie i za zasługi został dyrektorem to jest mistrzostwo świata. Od pucybuta do milionera czyli kariera od kiosku do PCPN.

~Wiara

Wszyscy kupujemy bilety, kto może karnety i dopingujemy naszą stalówkę!
Walić hejterów opozycji!

~benek

Konkursy w tym miescie to jedna wielka sciema. Nowak mial byc i jest. Nikt bez wiedzy prezia nie dostanie stolka. Przestaliby mydlic ludziom oczy. Nowak to niekompetentny karierowicz tak samo jak Nadberezny. Wy sobie pokrzyczycie a oni beda brac ciezka kase za markowanie pracy. Poki ludziom nie zmieni sie poglad na faktyczny stan miasta kompletnie nic sie nie zmieni. Nadal bedziemy miec do czynienia z nepotyzmem, kolesiostwem i cwaniactwem. Nadberezny gadal na Szlezaka a przebil go kilkukrotnie. Mijaja miesiace i nic sie nie zmienia. Brak stanowczego nie u mieszkancow legitymizuje wladze takich ludzi.

~Hi kro

Wiją się internetowi hejterzy opozycji jak w ukropie, wymyślają czym by tu nie dowalić.
A jak był konkurs dwa razy ogłaszany to żaden papierów nie złożył!
Tacy to eksperci!

San-Domingo_85

Mateusz, tak uczciwie mówiąc, to wszystko to, co zarobiłeś ponad średnią krajową (oczywiście każdego miesiąca) podczas swojego ,,pobytu'' na tym stołku, powinno zostać zwrócone. Np w postaci zakupu karnetów dla najuboższych rodzin w mieście + np. na ochronkę, dom dziecka. Naprawdę zastanów się kolego nad tym. Pozdrawiam

~Mieszkaniec

Po tym jak Lucjusz mianował syna Sagatowskiej na prezesa MZK poprzeczka została wysoko postawiona. Jeszcze nie ma jego oświadczenia majątkowego ale pewnie wyciąga jak poprzedniczka około 30 tysięcy miesięcznie

~Mieszkanka

Dokładnie, dobrze ktoś napisał :samokrytycyzm...tego niestety co niektórym ludziom brakuje, tymbardziej jesli kasa się zgadza..I nie, nie chodzi tu o żadną zawiść czy zazdrośc. Po prostu każdy powinien wiedziec, gdzie jego miejsce...

~sal

Następny pewnie na jakieś stanowisko będzie ten pseudointeligent k...... z ZAB-u. Tam już gościa mają dość.

~BorsuQ

90% hejtu wstawili dwaj panowie Sz.
Arturek i Mariuszek.

~orawa

Wyja wyjce i nieudaczniki, ale do konkursu nie zgłosili się smiech2
BARANY!

~???

~@ssmiech Granie w piłkę, bieganie pomiędzy piłkarzami a zarządzanie takim obiektem to inna bajka. To jakby częsty pacjent ze szpitala powiedział, że chce zostać dyrektorem bo zna szpital, oddziały, lekarzy, miłe panie salowe które po nim sprzątają i podają mu śniadanie, obiad, kolację. Czasami trzeba mieć w sobie jakiś samokrytycyzm.

~@ssmiech

Misiewiczów?
Czy według ciebie ktoś kto pół życia związał z piłką nożną, był sędzią piłkarskim i zna klub od podszewki to Misiewicz?
Wymień łeb, albo go wyrzuć, bo jak widać kompletnie do niczego ci się nie przydaje!

~ssmiech

Misiewiczow ci w Stalowej dostatek wiec i ciepla posadka się znajdzie dla następnego za nic nie robienie.Teraz musza zatrudnić jeszcze zecznika prasowego bo ten się popisal w wywiadzie nie tak dawno nic nie wiedział ,było tylko bee ,meee heee ,nie wiem .No chyba ze się wyrobil w wywiadach ?

~@Bandera

Człowieku wiesz jakie są najbardziej popularne nazwiska w Polsce?
Nowak i Kowalski.
Dyskusja zamknięta.

~kibic

Stałó sie najgorsze,co mogło sie stać,taki ktoś,taa łajza-dyretorem PCPN-u.To jest dla nas mieszkańcow,kibiców dramat i niedowierzanie,że wystarczy zwykłe kolesiostwom i lizanie tyłka Luckowej partii,by piastowac w mieście najważniejsze funcje.To zwkła polityka wmieszana teraz w sport.To co sie dzieje teraz w mieście na naszych oczach,to ujmę krótko,To hańba,fałsz i zakłamania ciąg dalszy

~Bandera

Robert Nowak - Dyrektor MOSiR, Mateusz Nowak - Dyrektor PCPN?
Nie jestem z opozycji, nie jestem za PiS-em jestem myślącym człowiekiem, obywatelem Polski i mieszkańcem Stalowej Woli!
Czy te osoby są ze sobą spokrewnię? Tym zajmą się już niebawem specjalne służby.
Nie róbcie z MOJEGO rodzinnego miasta własnej firmy. Jak chcecie mieć prywatną firmą to śmiało zakładajcie, uprzedzę że z roku na rok jest coraz trudniej przeskoczyć nowe wymagania i podatki.
Zauważcie też że na rozwadowskiej górce jest chyba jedyne w Podkarpaciu przejście dla pieszych, które jest podświetlane. Dlaczego akurat tam? i ile to kosztowało?
Te sprawy nepotyzmu i przejść dla pieszych zostawiam Wam dziennikarze, pokażcie na co Was stać!

~???

No trzeba było tak od razu zrobić a nie mydlić oczy, organizować konkursy i udawać, że się szuka specjalisty z prawdziwego zdarzenia z zewnątrz.

~Hej Stal!

29 lutego o 19.38 wszyscy na STALI!!!!

~Andrzej

hahaahhahaaa