Czy przy PCPN-ie jest potrzebny hotel?

Image

W 2017 roku pisaliśmy o planach związanych z budową hotelu dla piłkarzy, który miałby powstać przy Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. Mówiło się wtedy o terenie przy CKU na ul. Hutniczej. Z tego pomysłu nie zrezygnowano, choć na razie nie ma szczegółów w zakresie tego zadania.

- Pewnym niezrealizowanym do końca elementem PCPN-u jest obiekt o charakterze hotelowym tak, aby zgrupowania, które się tutaj odbywają w jednym miejscu miały dostęp w najbliższej odległości do wszystkich elementów infrastruktury. Pamiętajmy, że Stalowa Wola ma naprawdę unikatową lokalizację obiektów sportowych. Po drugiej stronie ulicy Hutniczej jest basen, hala, siłownia, obiekty do biegania. To wszystko ze sobą będzie współgrać- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jak podkreśla prezydent dokonywane są analizy ekonomiczne związane z tym czy taki obiekt by się bilansował. Sprawdzane jest także to, czy miasto mogłoby pozyskać środki na ten cel.

- Skłaniamy się ku temu żeby zagospodarować przestrzeń, która jest w tej chwili schowana za trybuną, żeby centralnie był tam ustawiony obiekt, który miałby w sobie część hotelową, ale również obsługę szatniową dla grup młodzieżowych- mówi prezydent miasta.

Dopóki hotel dla zawodników nie powstanie, przyjezdne drużyny będą musiały nocować w różnych miejscach. W Stalowej Woli odbędzie się wkrótce turniej młodzieżowy U16. Młodzi ludzie będą musieli zatrzymać się w kilku miejscach na terenie miasta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~kibic

Do mariusz 77 i manukun , tak obiekt będzie świecił pustką jak już sprzedaliśmy ponad 2 tysiące karnetów na wszystkie mecze tej rundy. Tylko debil skończony takie bajki może opowiadac , dziś wszyscy mieszkańcy plują ci prosto w ryj a ty manekinie dalej swoje brednie powtarzasz i udajesz, że deszcz pada. Co ty cieciu o zarządzaniu naszym miastem możesz wiedziec jak ty nawet nie wiesz , że w naszym mieście mieliśmy sylwester.

~ugina

@manukun

Za to mamy prezydenta, ktory w 2014 roku jeszcze jako kandydat opowiadal farmazony o lokalnym patriotyzmie gospodarczym, czy jakies inne brednie na potrzeby kampanii wyborczej. Mamy prezydenta, ktory buduje sobie dom pod Warszawa. Weber zreszta tak samo. Mamy dwoch cynicznych, niewiarygodnych partyjnych aparatczykow, ktorzy poswiecajac miasto przy wydatnej "pomocy" jego mieszkancow w wyborach samorzadowych i parlamentarnych zrobili sobie kariery. Nieporadnosc Nadbereznego przestala byc juz nawet odrobine zabawna a zaczela przerazac.

Sprawa PCPNu, Nowaka i tego pomyslu nadaje sie jako przestroga i przyklad nieudolnej wladzy poczawszy od nieumiejetnego zarzadzania, identyfikacji problemow i realizacji zupelnie nikomu niepotrzebnej tzw. inwestycji, ktora za 10 lub 20 szlag trafi do konca z powodu spadku ludnosci miejskiej i braku srodkow na utrzymanie pomnika wladzy za ktory kupiono glosy pewnej czesci mieszkancow.

manukun

Mamy sprawny klub kibica? Nie
Mamy zainteresowanie ogółu mieszkańców rozwojem głównego klubu sportowego Stalowej Woli? Nie
Mamy sprawne zaplecze sportowe sięgające po zawodników spoza regionu? Nie
Mamy dobrą szkołę sportową, która szkoli potencjalnych wychowanków? Nie

Budowę klimatu piłkarskiego zaczęli od zadłużenia miasta na stadion. Kilkadziesiąt milionów złotych poszło na obiekt, który może będzie wykorzystany przez kilkadziesiąt dni w roku, a to i tak bardzo życzliwe szacunki

manukun

@mariusz77
A teraz powiedz, który element nie jest prawdą?

Mariusz77

To ze pustki będą to jedno ale to jakie manekin jak zwykle brednie i omamy wypisuje to inna sprawa .
Trol zatrzymal się w PRLu i bredzi dla samego bredzenia bo kazdy jego wpis ma cene .

manukun

@lola
Czego innego oczekiwać od ekipy Nadbereżnego? Przecież oni potrafią zepsuć wszystko, co to ruszą. Stadion jest tego klasycznym przykładem: wydali kilkadziesiąt milionów złotych na obiekt, który będzie świecić pustkami. Brak rozbudowanego klubu kibica, brak powszechnego zainteresowania głównym klubem sportowym miasta ze strony mieszkańców, brak zaplecza w postaci szkół sportowych w samej Stalowej Woli czy ściąganiu adeptów z innych ośrodków i przede wszystkim brak osiągnięć Stali - to wszystko powoduje że każda złotówka wydana na centrum piłkarskie jest złotówką straconą. Nie ma klimatu w mieście i władze robią wszystko, żeby go nie było - skłóconymi ludźmi łatwiej manipulować.

~lola

Już w najbliższą sobote pierwszy mecz na nowym stadionie a upłynął ponad rok czasu od chwili pierwotnego planu jego otwarcia. Jak na ironię przez ten rok czasu pan Nadbereżny wespół z powołanym przez niego prezesem "Centrum" nie zdążyli dobrze poinformować kibiców o sposobie zakupu biletów na mecz. Dzisiaj wielu fiksowało gdy kazano im okazać przy zakupie biletu do wód tożsamości. Odchodzili z kwitkiem. Nie sposób było także dzisiaj wejść na teren obiektu by go zobaczyć z bliska bowiem dyrektor każdorazowo musi wyrazić na to zgodę. Rozumiemy ważność nowego szefa ale żeby aż w takie uprawnienia go wyposażać? Śmieszne to lecz prawdziwe. Na domiar dyrektora dzisiaj na obiekcie nie było! Pytanie gdzie był? Organizacja pierwszego meczu pod zdechłym "Azorkiem". Nie można było przez tyle miesięcy oczekiwania dopracować logistycznie tematu sprzedaż(przedsprzedaży) biletów? Kompromitacja , kompromitacja!

~kibic2

Mi się podoba nazwa Centrum imienia pana Patkoli.

maszynista

Kibice to fałszywy kibic ,Edziu.On probuje wmowic że Lucek nieudacznik zbudował kibicom PCPN.Kto w to uwierzy.

~Moloko

Oczywiście że jest potrzebny, przecież jakiś partyjny pociot, musi mieć czym dyrektorzyć. smiech2

~kibice

Teraz wszyscy musimy sie zastanowic jakie imie dac naszemu przepieknemu Centrum Sportowemu , ja mam 3 propozycje piersza imienia Pana prezydenta L.N. , drug imienia partii PIS bo mamy t Centrum dzii PIS. Trzecia propozycja imienia bylego trenera Stalowki pan Patkoli czy ma ktos inne propozycje bo chyba wyczerpalem te najlepsze.

~kibic

Do maszynista, tak cieciu nie wielu kibiców będzie chodzic na mecze bo wszystkie karnety zostały sprzedane na całą runde rewanżową. Skąd się tacy idioci biorą.

maszynista

Nie ma co iść na mecz bo To całe PCPN to przykrywka dla dobrze płatnych posadek.Wielu kibiców nie będzie chodzić na mecze przez tą długą przerwę.

~Kibic

Będzie blisko kompletu na Bytovie brawo kibice bo to wasza zasługa tak czy owak idę na Stal pamiętajcie i zabierajcie znajomych pokażmy całej Polsce że najlepsza atmosfera na południu jest właśnie na Hutniczej

bzk

Do antystal
Na razie to cała Stalowa się z ciebie śmieje za Twoje prognozy frakwencji

~antystal

6500 sztuk podobno!!

~kibic

Czy ktoś wie ile karnetow sprzedano do godziny 14 dziś 27 lutego bo wiem , że są za karnetami długie kolejki ale ja dzisiaj tam w MOSIR nie byłem bo nie mam czasu.

~kibic

Do antystal, cieciu cała Polska to z takich użytecznych idiotów jak ty się śmieje

~antystal

Ja chce karnet za darmo za promowanie pilki na marnym poziomie hahah ,kupiliście już mecz za ta dodatkowa kase bo jak przegracie to się cala polska będzie smiala !!

~kibic

Codziennie sprzedajemy 150 karnetów kibicom Stalówki tak młodszym jak i starszym. Zostało jeszcze troszke karnetów na trybune Szlezaka.

~kibic

Właśnie wróciłem z MOSIR a byłem tam rowerem aby się dowiedziec ile karnetow zostało już sprzedanych. A co się okazało że już prawie 1500 karnetów sprzedaliśmy na pniu , karnety schodzą jak świeże bułeczki.Gdybyśmy awansowali do 1 ligi bo jet szansa to w przyszłym roku nikt biletu nie kupi bo tylko na karnety będziemy wchodzic na stadion tak jak jest teraz na Widzewie. Do soboty na pewno sprzedamy 2 tysiące karnetów bo taki jest głód na piłke nożną w naszym mieście a wysokim poziomie.

~kibic

Do głosu, hejterze właśnie wróciłem z MOSIR a pojechalem tam rowerem aby się zapytac tej pani co sprzedaje karnety ile już karnetów wykupiono i co okazało już prawie 1500 karnetów sprzedanych na wszystkie mecze na tym Centrum. Oj boli was hejterzy że ten stadion będzie pękał w szwach na każdym meczu a gdybyśmy awansowali do 1 ligi to w przyszłym roku nikt na bilet na ten stadion nie wejdzie tylko wszyscy z karnetami tak jak teraz jest na Widzewie. Zawsze komentowałem , że jak wybudujemy nowe Centrum to na każdym meczu będzie pełny stadion taki jest głód w naszym mieście na piłke na wysokim poziome.

~Kibic

Zobaczysz mogę ci powiedzieć że na tą chwilę 1300 miejsc jest zajętych a na Mosirze są kolejki ja się wybieram po południu po swój bilet

~Głosu

Ha ha ha kibic dobry rower z ciebie smiech2
Sprzedaliście tysiąc? Z pewnością, uwierzę jak zobaczę . Pewnie większość nie będzie mogła z powodu siły wyższej chodzić na mecze smiech2 smiech2

~Pacjent

Proponuję zrobić z naszego szpitala hotel PCPN-u, jest tam lotnisko, duża liczba pokoi oraz wykwalifikowana kadra.

~kibic

Juz sprzedalismy ponad tysic krnetow a idiota gega o 200 kibicach.

~emi

Kupcie jeszcze z 1000 manekinów bo głupio 200 osob na stadionie będzie wygladac ,a i hotel to będzie na godziny czy jak?w razie czego banas wam podpowie co i jak .

~mietek

No dokładnie. Kolejek długich nie ma. Po 20-30 osób widziałem max. Ale idzie to strasznie ślamazarnie. Ja dzisiaj byłem 11 a zeszło 1,5 godziny. Kibic ty chyba kolejek za komuny nie widziałeś

e2rds

kibic vel no..., ale ty masz bujną wyobraźnię z tymi kolejkami, ale każdemu wolno marzyć.

~kibice

Do maszynista , cieciu cale to Centrum jest otoczone lasem a ty o zasadzeniu drzew gegasz nie kmpromituj sie pajacu bo pajacowanie juz nie jest w modzie.