Czy przy PCPN-ie jest potrzebny hotel?

Image

W 2017 roku pisaliśmy o planach związanych z budową hotelu dla piłkarzy, który miałby powstać przy Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. Mówiło się wtedy o terenie przy CKU na ul. Hutniczej. Z tego pomysłu nie zrezygnowano, choć na razie nie ma szczegółów w zakresie tego zadania.

- Pewnym niezrealizowanym do końca elementem PCPN-u jest obiekt o charakterze hotelowym tak, aby zgrupowania, które się tutaj odbywają w jednym miejscu miały dostęp w najbliższej odległości do wszystkich elementów infrastruktury. Pamiętajmy, że Stalowa Wola ma naprawdę unikatową lokalizację obiektów sportowych. Po drugiej stronie ulicy Hutniczej jest basen, hala, siłownia, obiekty do biegania. To wszystko ze sobą będzie współgrać- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jak podkreśla prezydent dokonywane są analizy ekonomiczne związane z tym czy taki obiekt by się bilansował. Sprawdzane jest także to, czy miasto mogłoby pozyskać środki na ten cel.

- Skłaniamy się ku temu żeby zagospodarować przestrzeń, która jest w tej chwili schowana za trybuną, żeby centralnie był tam ustawiony obiekt, który miałby w sobie część hotelową, ale również obsługę szatniową dla grup młodzieżowych- mówi prezydent miasta.

Dopóki hotel dla zawodników nie powstanie, przyjezdne drużyny będą musiały nocować w różnych miejscach. W Stalowej Woli odbędzie się wkrótce turniej młodzieżowy U16. Młodzi ludzie będą musieli zatrzymać się w kilku miejscach na terenie miasta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~kibic

Do rivano , cieciu nie masz zielonego pojecia o pilce nonej a chcesz pouczac bylego zawodowego pilkarza to jest jakas masakra co wy hejterzy wymyslacie. Do meczu jeszcze ponad tydzien a w ostatnich dniach najwiecej karnetow sprzedajemy i na pewno prawie 2 tysiace karnetow sprzedamy.Reszte miejsc msimy zostawic dla tych co beda kupowac bilety , wiec o czym ty pacanie piszesz. Co do poziomu pilki jak piszesz , ze na podworku jest wyzszy poziom to ja ci powiem tak nawet w B klasie jest duzo wyzszy poziom niz na kazdym podworku. A skoro uwazasz z masz racje to zbierz wszystkich najlepszych podworkowcow i przyprowadz ch na trening Stalowi i zagramy mecz 2 razy 30 minut i twoi najlepsi gracze podworkowi dostana 30 do 0 masz to zagwarantowane jak pies bude. W sporcie pieniadze to nie wszystko ale skad taki matolek moze o tym wiedziec.

~Uuu

No kibic to faktycznie debil smiech2 ich z odleglosci mozna rozpoznac raza glupota na odleglosc

~rivano

~do kibic: nie spodziewałem się, że można jeszcze spotkać takiego głupka jak ty, ale życie coraz bardziej mnie zaskakuje. No, ale jak uważasz, że to co sprzedano w stosunku do ponad 3500 miejsc to sukces - twoja sprawa. Ludzie nie chodzą na mecze bo się boja kiboli takich jak prawdopodobnie ty jesteś. Musisz się misiu z tym pogodzić, że piłka w Stalowej Woli poziomem ledwie przekracza poziom podwórkowy i żaden PCPN, ani pokrzykiwanie takie jak twoje tego nie zmieni. To mogą zmienić jedynie DUŻE pieniądze.

~burzrza

Przy tylu boiskach nikt nie zaprojektował szatni, miejsc hotelowych dla piłkarzy dziwne.

~tak

STALOWOWOLSKĄ OPOZYCJĘ OBLECIAŁ STRACH PRZED LUDŻMI!
CZEGO TAK BARDZO SIĘ BOJĄ?
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "złe pióro blogspot' kliknąć i wszystko będzie jasne!

~Fakka

Bydełko jak zwykle opozycyjne ujada i wpisuje hejt za hejtem, kasa leci w bankomacie w Metalowcu....
A co sami dla mieszkańców zrobili?
KOMPLETNIE NIC!

Andrzej_2.0

Jeśli jest potrzebny i jest w stanie sięe sam utrzymać to zapewne jakiś prywatny przedsiębiorca chętnie taki obiekt wybuduje.

Niestety, mam obawy. Nasz naczelny ekonomista Lucjusz zwany prezydentem weźmie kredyt, wybuduje hotel a potem wynajmie go za grosze fundacji MensaQul. Podobnie zrobił z barem w parku. W efekcie my mieszkańcy finansujemy taki przybytek. Mensa zarabia, goście mają gdzie spać. Lokalni przedsiębiorcy nie zarabiają a my mieszkańcy pokrywamy te noclegi i koszty kredytu.

manukun

Pełny obraz prorodzinnej polityki władz Stalowej Woli: zamiast osiedla tanich mieszkań dla młodych, zbudujemy hotel dla "piłkarzy". A potem zdziwienie, że rocznie tyle mieszkańców ubywa. Ciekawe, dlaczego?

~STAŚ

BOJKOT ARENA
DO CZASU ABDYKACJI KUDŁATEGO KŁAMCY
wyPAD KUDŁATY-BĘDZIESZ SIEDZIAŁ

e2rds

Rodzynek, w przyszłej kadencji będzie osiedle, a hotel to potrzebny jak dziura w moście.

~beata

Do Tak,weż się za uczciwą pracę i kup mieszkanie,nie to idz z tego zadupia,wszędzie tylko czekają aby dawać darmo.

~olo

PCPN jeszcze nie odebrane i nie wygląda żeby szybko było odebrane bo bubel bublem bubel pogania, a ci już hotel chcą budować. Niech nowy zarządca się wykaże, zarobi na wkład własny, resztę wyciągnie od unii (zanim nam kurek zakręcą) i niech buduej. Po co teraz o tym gadać.

~Tak

Kiedy wkoncu bede mogl kupic nowe mieszkanie za normalna cene w tym zadupiu czekam i czekam

~H76

To ja rozumiem, znaleźć środki, dofinansowanie i można budować.
Brawo prezydent!

~jarekzkotem

wybudowali stadion z aco z osiedlem zielonym?

~Rodzynek

Kiedy powstanie tak głośno zapowiadane osiedle?

~Gmbit

Może tuż za ogrodzeniem pan prezydent wybuduje w końcu obiecany trzeci blok z tak potrzebnymi mieszkaniami, nie jakies tam pitu pitu. Hotel potrzebny, aby była fucha dla nowego dyrektora i darmowe apartamenty dla kolesi partyjnych w czasie gospodarskich wizyt w różnych kampaniach buraczanych. . Socjalizm kwitnie.

~Hugo

Pokoje na godziny., taka nowa moda. Niech zadzwonią do banasia

~Kamil

Powinien być, powinni mieć bazę dla centrum i lekkiej atletyki.

manukun

@edziu, teraz udaje kibica
Po Nadbereżnym zostanie 200 mln zł długu, ubytek kilku tysięcy ludzi z miasta i coraz droższe pomniki władzy, z których mieszkańcy będą mieć głównie koszty

~Ekspert

-Czy potrzebny jest hotel przy pcnpc?
-Nie

~miesskaniec

Prezydent Nadbereżny popłynął, rok temu mówił że ma projekt ma budynek hotelowy za bramką ale narazie sprawa jest wstrzymana. Teraz chce budować za trybuną

~jasio

po co chotell jak je podgrzewana trawka

~klerr

Przy pcpn bardziej potrzebny jest burdel bo jak wiadomo piłkarze po meczu chcą sobie pociupciac .

~rzecznik

Obecnie przebywam na misji na Wyszyńskiego.A karnetów sprzedano już 6 tysięcy wiec nie kłam bo ja jestem szefem wszystkich rzeczników i wiem najlepiej.

~kibic

Do rivano, cieciu mamy najlepszego prezydenta w dziejach naszego miasta a Białorusini to mogą sobie tylko pomarzyc o takim prezydencie nawet ich kraju. Gdyby nie obecny prezydent tego pięknego Centrum tutaj by nigdy nie było i za to mu się należy największy szacunek jaki można sobie wyobraźic. Byłem wczoraj po mój karnet i co się okazało już sprzedano ponad 600 karnetów na całą runde rewanżową a do pierwszego meczu jeszcze 10 dni i na pewno sprzedamy 2 tysiące karnetów a reszta miejsc dla bileciarzy.

~kibic

Do rzecznika KS, nie udawaj prawdziwego Rzecznika KS bo ty jemu nawet butów sznurowac nie zasługiujesz. Wszyscy wiedzą, że nasz rzecznik obecnie jest na Misji Specjalnej i nie interesuj się co to za Misja bo to nie na taką malutką głowe jak twoja. A hotel oczywiścuie musimy wybudowac bo gdzie będzie się zatrzymywac kadra Polski jak przyjedzie na zgrupowanie do nazego miasta Już podjęto odpowiednie kroki aby pozyskac 40 milionów z funduszy norweskich dla naszego miasta. Tak , że wszyscy hejterzy na kolana przed naszym najlepszym prezydentem w historii naszego miasta.

~maszynista

pisowskich.Tylko lotniska jeszcze brakuje.

~mieszkaniec

PCPN bez Hotelu? Musi byc. Jesli sie buduje takie osrodki to hotel trzeba miec i to najlepiej obok osrodka. Ktos kiedys pisal ze juz mamy hotele. Pisalem mu zeby sie w leb palnol. Jakie mamy hotele? Sam syf w miescie a nie hotele. Nawet hotel Stal nie spelnia juz wymogow.

maszynista

Tam bedzie dobre miejsce na orgie działaczy,polityków.