Kampania prezydencka na dobre rozpoczęta

Image

We wszystkich polskich miastach rozpoczęła się kampania prezydencka. Póki co zbierane są podpisy na listach poparcia dla poszczególnych kandydatów. Wymóg? 100 tysięcy. Dla osób znanych z pierwszych stron gazet to bułka z masłem. Wiadomo, że lepiej mieć dużo więcej tych podpisów niż mniej, by później nie mieć problemów podczas weryfikacji list.

W sobotę 22.02. 2020 podpisy na rzecz Małgorzaty Kidawy- Błońskiej zbierano na stalowowolskim targu. Podobne akcje miały dziś miejsce w całej Polsce. Sztab Andrzeja Dudy (PiS) już zapowiedział, że zamierza tych podpisów zdobyć co najmniej 1,5 mln. Imponujący wynik ma przebić ten z poprzednich wyborów. Gruszek w popiele nie zasypuje też Szymon Hołownia, którego jak grzyby po deszczu Biura Ekipy Szymona co rusz powstają w całym kraju. Z Polakami spotyka się też Władysław Kosiniak- Kamysz (KP PSL/Kukiz), Robert Biedroń (Lewica) i Krzysztof Bosak (Konfederacja). Póki co nie słychać o spotkaniach z tymi ostatnimi kandydatami w naszym mieście. Przyjechać ma za to Małgorzata Kidawa- Błońska.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie (strona główna po lewej stronie). Wkrótce podsumowanie wyników.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

huciak vel pseudointeligent, nie odpowiadasz kłamco gdzie tak napisałem, nie wychodź na idiotę, udowodnij to.

e2rds

huciak, gdzie tak napisałem gamoniu jeden, pokaż natychmiast cię przeproszę trzy razy.

~świadek

Podobno zebrali aż 20 podpisów od byłYch członków PZPR.

~huciak

E2rds, z jednej strony chwalisz się ,że przepracowałeś hucie 40 lat a z drugiej piszesz , że w latach 90 ciebie zwolnili na emeryture . To co chcesz wszystkim powiedziec że pracowałeś w hucie zanim ta huta powstała w latach 20 ?. Po mału stajesz się największym pośmiewiskiem na tym portalu.

e2rds

Bad Boy(tłum. zły chłopiec), co innego w wypowiedzi można się spodziewać po złym chłopcu.

~Bad Boy

e2rds, mało odkrywcze te twoje przemyślenia Pawełku z Rozwadowa?

~Marcin

Andrzej Duda uległy jak baranek filosemita, pani Kidawa nie potrafi składnie zdania wypowiedzieć, później daleko nic no i jest Krzysztof Bosak świetny mówca, niezmiernie merytoryczny i kochający Polskę patriota. Wybór jest prosty 10 maja głosuje na pana Krzysztofa.

e2rds

jadar i Bad Boy, nie zrażajcie się moimi uwagami i piszcie dalej, nawet głupoty, to też rozwija, kiedyś naskoczy rozum, może na właściwe tory. Bad Boy, wiesz co w tłumaczeniu na oznacza twój nick, dosłownie " zły chłopiec", dobry sobie nick obrałeś, pasuje do ciebie.

e2rds

jadar, widzę że ty też czytasz i też dobrze, może i tobie jakaś molekuła przyczepi się z tych wpisów to pustego czerepu i może coś z niej wykiełkuje, bo jak Bad Boyowi też w przyszłości grozi ci pokój bez klamek. Dobrze, dobrze jak nie posieje się u was szarych komórek, to marny wasz los, nawet zatrudnienie do łopaty i miotły będzie trudno.

jabar

może by się tu jakiś psychiatra odezwał bo mamy trudny przypadek e2rds

e2rds

Bad Boy, jednak czytasz to co piszę i dobrze, może w tym pustym czerepie przyczepi się jakaś cząstka z tego co piszę i może w przyszłości zakiełkuje byś wyszedł na człowieka, bo inaczej to tylko pokój bez klamek. Na razie to masz bardzo pusty łeb, a może spaprany prochami.

~Bad Boy

e2rds, nie dość że POKOfanatyk i gnida z Rozwadowa, to jeszcze parch związkowy.

e2rds

wierny, zapytaj o to głównych przewodniczących związków zawodowych, wszystkich chyba 7, bo chyba tyle było wtedy związków, a poza tym to głupoty piszesz, zwolnienia były znacznie później w ramach restrukturyzacji huty. W zasadzie to tylko byli zwalniani ci co mieli jakiekolwiek prawo do świadczeń przedemerytalnych i mieli odpowiedni staż pracy lub wiek. Kłamiesz, nie znasz się na tym, poza tym insynuujesz z tą pogardą i też kłamiesz. Ty o tamtych latach i o hucie to masz pojęcie jak niemowlę o nauce pisania. Teraz nie zwalniają, bo teraz to huty nie ma jako takiej, jak mnie zwalniano to huta była w kawałkach. Z tego twojego pisania to wynika, że o hucie to ty nic nie wiesz, kompletnie nic, to czarna magia, mnie też wstyd, że taki "wierny" tak mało wie i powinieneś wstydzić się za siebie, za mnie nie musisz i nie rób z siebie fałszywego samarytanina.

jabar

stupid jabar, nie 41 tylko 51% Dyda zdobędzie, coś pokręciłeś

~wierny

E2rds , wiesz co wstyd mi za takich jak ty bo piszesz ze byles w hucie w Zwiazku Zawodowym wiec sie pytam co w 90 roku zrobiles dla masowo zwalnianych pracownikow huty jako czlonek zwiazku. Co gorsze z twoich wpisow wynika ze gardzisz tymi zwalnianymi pracownikami huty wiec sie pytam kto rzadzil tymi zwiazkami. Bo teraz to ja wiem kto jest szefem najwiekszego Zwiazku w hucie ale teraz przynajmniej nie zwalniaja a wrecz przyjmuja do huty [wydzialy wojskowe].

~stupid jabar

W I turze Duda zdobywa 41 proc. - mniej niż kiedykolwiek wcześniej. Ale w II turze tylko w parze z Biedroniem osiąga 50 proc. Z Kidawą-Błońską, Kosiniakiem-Kamyszem, a nawet z Hołownią ma przewagę ledwie 2 pkt proc., co oznacza statystyczny remis. Stracił poparcie młodych, zwłaszcza kobiet. Coś się wydarzyło między 10 a 20 lutego. Chyba nawet wiadomo, co..

~pisowiak

jabar miałem to samo napisać, totalnych krew zalewa

jabar

dziś prasa podała że Prezydent Duda ma poparcie ponad 50%, więc drugiej tury raczej nie będzie i koszty mniejsze, super

e2rds

bbc, masz rację, że nie powinienem, jak piszesz wdawać się w dyskusję z takimi deb.lami, ja wiem, że taki jadar, czy Bad Boy i wielu innych to tumany, ale oni posiadają jedną ważną, a może i bardzo ważną cechę, to na razie puste łby chłonne wiedzy. Nawet jak głupio na forum ujadają i na mnie też, to muszą czytać to co napisałem i zawsze jakaś cząstka tej informacji w tym pustym łbie zostanie i o to chodzi. Ja się tym nie zrażam co taki jeden i drugi pisze, to pisze co potrafi bo co można się spodziewać po pustej głowie.

~richman

Bad Boy=fucking PIS idiot

~Bad Boy

Słuchacie e2rdsa "byłego rebelianta, a obecnie grzechotnika KODziarza oraz POKOfanatyka z Rozwadowa".

jabar

jakiś koń musiał kiedyś kopnąć prosto w czerep tego e2rds'a, i hacelem wybił dziurę, skutek jest opłakany.

~PrawdaEtapu

Musicie się pogodzić ze III RP jest kaput. Dołączcie do przyszłości Polski, porzućcie fantasmagorie o zamianie z republiki radzieckiej na republikę niemiecką. Wasze doświadczenie lokaja jest bezwartościowe. Nie przekonujcie nas że jesteście w tym najlepsi bo wszyscy to wiedzą i widzą.

~bbc

e2rds,mądry z Ciebie gość.Nie wiem po co wdajesz się w dyskusję z tymi deb.lami

e2rds

wierny, to ten twój znajomy diabli wiedzą na jakim stanowisku pracował, na M16 akordy nie było w magazynach, wypożyczalni, w kontroli, wózkowi, utrzymanie ruchu, suwnicowi i na pierwszej nawie jak była produkcji Colsa i Jonesa dźwigów, a tak nawa pierwsza część maszynowa był akord, nawa 2 linia montażu ładowarek akord, nawa 3 linia montażu Harwestera akord, nawa 4 montaż podzespołów i malarnia akord, nawa 5 i 6 spawalnia akord, nawa 7 gniazda obróbki korpusów do maszyn akord, to o czy on ci gada, o M04 gdzie wykonywali przewody elektryczne w ramach rehabilitacji, o ile pamiętam, to chyba traserzy na płytach traserskich nie mieli akordu na 7 nawie. Jak ja zacząłem pracę, to na wszystkich wymienionych wydziałach na produkcji był akord, TMJ późniejsze M16 przy przenoszeniu produkcji ładowarek z M10nprzez czas rozruchu miał dniówkę zadaniową, ale bardzo krótko, póżniej wydział zmienił nazwę na M16, został przyporządkowany administracyjnie pod Z-3 i wprowadzono akord, wtedy też powstały Z-1 i Z-2. przyszły Z-5 był w budowie a produkcja "S" szła na M9. A w OFE brałem udział z ramienia Związków Zawodowych, ale co możesz o tym wiedzieć, to całkiem zielony temat o którym nie masz pojęcia. Jeśli cię to interesuje, to mogę ci wytłumaczyć założenia OFE i co później z tymi założeniami się stało, ale to inny dłuższy temat.

~wierny

Oj e2rds, widze że ty we wzystkim uczestniczyłeś czyli w niczym. Wcześniej się pochwaliłeś ze brałeś udzial w tworzeniu OFE w co ja nie wierze bo gdyby tak było jak piszesz to byś był taką alfa i omegą. Czy te wydziały o których piszesz na akord zawsze działały na akord czy na pewnym etapie. Bo coś tu się nie zgadza mam znajomego ktory pracowal na M-16 przez pewien czas na produkcji i mówił mi , że na akord nigdy nie pracowal. A co się tyczy inżyniera Abratowskiego to był porządny człowiek bo nigdy nie należał do PZPR. Ty wyraźnie unikasz tematów które ci nie na ręke zawsze odpisujesz pobieżnie i nie do rzeczy.

e2rds

wierny, bierny i mierny, był byś dobry w tamtych czasach na sekretarza POP. Narzędziownia to specyficzny wydział, z Panem Abratowskim bezpośrednio współpracowałem przy zamówieniach oprzyrządowania i narzędzi, bardzo porządny człowiek. W narzędziowni to była unikalna jednostkowa produkcja i nie można przyrównywać tego do wydziałów produkcyjnych, więc nie podpieraj się takimi wydziałami, tak samo jak i remontowymi, czy elektrycznymi. Na wydziałach produkcyjnych był akord i winieneś o tym wiedzieć, więc nie rżnij głupa, na akord pracowano: HPS, M4, M5, M6, M8, M9, M15, M14, M10, M11, TMJ póżniejsze M16, stalownia, walcownia blach, walcownia kalibrowa, ciągarnia, obie odlewnie, Z2 co najmniej 70% oddziałów, Z5 cała produkcja bez remontów i utrzymania ruchu, kuźnia stara, kuźnia matrycowa, sprężynownia. O czym ty w ogóle piszesz, znałeś drobny wycinek huty i mądrzysz się.
jadar, ja w małym palcu u nogi mam więcej wiedzy niż ty w całym swoim łbie pustym, ty się na niczym nie znasz, tylko ujadasz, dętka, rozumiesz pusta dętka jesteś.

jabar

wierny, ten emeryt co do niego piszesz to jakiś tępy łeb, w ogóle nie przyjmuje argumentów, on wie najlepiej a reszta ludzi to nic nie wie. Ja takich pieniaczy znam i znałem, w zasadzie na niczym się nie znali tylko głośno wrzeszczeli. Tak samo ta persona, tyle wie ile zje.

~wierny

Piszę jeszcze raz ten sam komentarz do emeryta e2rds bo próbujesz manipulwac. Ale zacznijmy od huty w latach 6 i 70 w hucie było ponad 40 wydziałów mechanicznych hutniczych a tylko na kilku ludzie pracowali na akord. Tylko , że na przykład w Narzędziowni pracownicy pracowali według zaszeregowania tzn. grupy, kiedy kończyleś szkole zawodowąi przychodziłeś do narzędziowni dostawałeś na stażu 3 grupe i ile godzin w danym miesiącu przepracowałeś a za grupe były pieniądze im mniejsza ty mniej na godzine od 3 do 9 grupy. Na 9 grupie pracowali sami fachowcy co się na robocie dobrze znali. A kierownikiem wydziału był pan Gunia człowiek po technikum wieczorowym ale członek PZPR . Co ciekawe jego zastępcą był inżynier Abratowski którego syn pracuje w naszym szpitalu tylko dlatego ten inżynier był zastępcą bo nie należał do PZPR. Ja myśle , że ty znasz troszke całe te układy z lat 60 i 70 bo pracowałeś długo w hucie jak sam się chwalisz.

~wierny

Po co ta cenzura na tym portalu czego się boicie sprzedajni ludzie.