Kampania prezydencka na dobre rozpoczęta

Image

We wszystkich polskich miastach rozpoczęła się kampania prezydencka. Póki co zbierane są podpisy na listach poparcia dla poszczególnych kandydatów. Wymóg? 100 tysięcy. Dla osób znanych z pierwszych stron gazet to bułka z masłem. Wiadomo, że lepiej mieć dużo więcej tych podpisów niż mniej, by później nie mieć problemów podczas weryfikacji list.

W sobotę 22.02. 2020 podpisy na rzecz Małgorzaty Kidawy- Błońskiej zbierano na stalowowolskim targu. Podobne akcje miały dziś miejsce w całej Polsce. Sztab Andrzeja Dudy (PiS) już zapowiedział, że zamierza tych podpisów zdobyć co najmniej 1,5 mln. Imponujący wynik ma przebić ten z poprzednich wyborów. Gruszek w popiele nie zasypuje też Szymon Hołownia, którego jak grzyby po deszczu Biura Ekipy Szymona co rusz powstają w całym kraju. Z Polakami spotyka się też Władysław Kosiniak- Kamysz (KP PSL/Kukiz), Robert Biedroń (Lewica) i Krzysztof Bosak (Konfederacja). Póki co nie słychać o spotkaniach z tymi ostatnimi kandydatami w naszym mieście. Przyjechać ma za to Małgorzata Kidawa- Błońska.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie (strona główna po lewej stronie). Wkrótce podsumowanie wyników.

Przewiń do komentarzy










Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~innykabi

Buioplku, nikt ci nie każe wierzyć, po roku ich rządów sam się przekonasz. Jak masz dobrą pamięć to sobie przypomnij jak zaczynali rządy w 2007, 2011, co mówili a co robili.

~Buioplku

kabi nie strasz, bo nikt w te brednie nie uwierzy.

~Buioplku

kabi nie strasz, bo nikt w te brednie nie uwierzy.

~ooo

Koronawirus zaczął się 29 maja 2001 kiedy powstał PIS a pacjentem ZERO jest jarosław kaczyński.lucek też jest zarażony

kabi

wybór każdego innego prezydenta niż Dudy spowoduje że cofniemy się o 10 lat do tyłu, będzie anarchia i sprzedawanie wszystkiego co się da, byle najszybciej zniszczyć gospodarkę kraju

e2rds

krewny, ty masz niestety tylko taką klatkę, pustą w środku do kłapania i jak już pisałem, kłap dalej bo nic konkretnego nie masz do powiedzenia, rozumek ameby. Pozdrawiam.

~krewny

e2rds jednak masz wieszak na czapkę zamiast rozumu.

e2rds

wierny, jeszcze wrócę do tych twoich wywodów jakoby pracownicy należący do PZPR dostawali wyższe wynagrodzenia, to jest idiotyczne rozumowanie. Przede wszystkim czy wiesz co to jest "akord" , bo chyba zielonego pojęcia na ten temat nie masz, to jak można różnicować stawkę gdy stawka była przypisana do wykonywanej pracy, a nie do pracownika, a większość fizycznych była tak zatrudniona, służby utrzymania ruchu miały stawki godzinowe i częściowo remontowe, głupoty gadasz o czym nie masz pojęcia. Owszem we wczesnych czasach PZPR przynależność miała wpływ na obsadzanie stanowisk kadrowych, ale od lat 80 liczyło się wykształcenie, wiedza i fachowość, a teraz zatrudniani są różne pociotki rządzących, nie ważne co mają w głowach, byle nasz.

e2rds

Bad Boy, wierny, Krewny, wy kłapcie zębami, możecie robić to nawet do mnie kilka razy dziennie, a ja się tylko z tego śmieję i myślę sobie. Palec i Sprawiedliwość na moją 13 też zagarnął kasę z Funduszu Rezerw Demograficznych przyszłym emerytom i ma spłacać to przez 10 lat od 2023 roku z budżetu, już wtedy Palec i Sprawiedliwość nie będzie rządzić i zostawiają takie łajno przyszłym rządom, tym co teraz pracują, a oni cieszą się z tego, to gdzie tu rozum i logika. Długopis przebąkuje o jeszcze 14, a nawet i 15 i będą zadłużać kraj w nieskończoność, a skubany z przyszłej kasy suweren klaszcze, a ja to dostaję, to dlaczego mam się nie cieszyć i śmiać z tego, a głosu mojego i tak nie dostaną. Pomyślcie nad swoją przyszłością, bo z tej uciechy obudzicie się z ręką w nocniku. Ciekawy jestem skąd w przyszłym roku wezmą na 13. Wierny, a co do póki i do póty masz rację, mój błąd, a z PZPR to głupoty piszesz. PZPR rozwiązano w 1990 roku i był to już wrak partii i od tegoż również roku wszedł nowy kapitałowy fundusz emerytalny, to nie pisz takich bzdur.

~krewny

e2rds ty masz rozum? Raczej wieszak na czapkę.

~wierny

E2rds, do' ' puki' ' pisze się po polsku przez litere ó kreskowane i nie pouczał bym cię gdybyś nie udawał takiego mądrego inaczej. A co do PZPR to chyba nie próbujesz wszystkich przekonywac ,że ci co należeli do PZPR to zawsze mieli lepiej od tych co nie należeli do tej partii. Szybciej awansowali a np. pracownicy fizyczni szybciej dostawali wyższe wynagrodzenie. Kto nie należał do PZPR to nie mial żadnych szans na awans czy stanowisko. Ale tobie chyba nie musze tego tłumaczyc.

~Bad Boy

Słuchacie e2rdsa "byłego rebelianta, a obecnie grzechotnika KODziarza".

e2rds

Cccp, miałem ci odpowiedzieć, ale po co, choć w zasadzie masz rację, po co komu tłumaczyć proste zasady i zależności, tym co pojmują nie trzeba, a pozostali i tak nie pojmą. Pozdrawiam

~Cccp

@e2rds Gościu daj sobie spokój jesteś najmądrzejszy. Całe forum jest pełne podziwu twojej inteligencji, czytaj. debile, barany etc. jak ich tam nazywasz...

e2rds

propisowiec, widzisz ludzie z rozumem mają litość nad matołami i kierujemy się rozumem. W was rozum śpi, dlatego budzą się różne upiory, wy sami pozagryzacie się niedługo, nie ma większej agresji jak w waszej nacji i tu na każdym kroku. Mnie po prawdzie jest wszystko jedno kto rządzi i dopuki prawie dziadki rządzą, doputy jestem spokojny o swoje finanse, bo jak sobie nie będą szczędzić, to i mnie też, nawet kosztem waszym.

e2rds

wierny, jeszcze uwaga, jak żeś wierny, to i mierny i bierny, a taki wysokiej emerytury nie będzie miał, z zasady. Pozdrawiam.

e2rds

wierny, nie wiedziałem, że taki idiota jesteś i jaki ma wpływ PZPR na emeryturę, podjąłem pracę w 1969 roku, a na emeryturę przeszedłem w 2017 roku, to trzeba być idiotą by tak kojarzyć. Życzę ci byś dorobił się swojej w Palcu i Sprawiedliwości, ale raczej będziesz miał tylko ten palec. W Przysłowiu tonący chwyta się brzytwy, a głodny kamienia, ty idiotyzmów. Ja wypracowałem emeryturę przez 46 lat, ty myślę, przy tak debilnym rozumie takiej nie wyprasujesz. Pozdrawia

~propisowiec

e2rds, pewnie będziecie pisowców wieszać na drzewach jak komunistów, bo już pokazujecie swoje rogi przy zbieraniu podpisów ale na szczęście po wyborach założy wam się wory pokutne i będziecie tak chodzić do us...nej śmierci i prosić o zmiłowanie.

~emil

No dzikich tłumów raczej nie było. Wszyscy pamiętamy jak MKB się wypowiadała o emigrantach, o wsparciu rodzin, o wieku emerytalnym. W ostatnim czasie się wypowiedziała o wyborcach Dudy jako o głupolach którzy nie czytają gazet, nie znają internetu. A sama czytać z kartki nie umie. Marne ma szanse ta baba.

~wierny

E2rds dzięki przynależności do PZPR pobiera wysoką emeryture i jeszcze się tym chwali , co za głupiec. Gdyby nie należał do PZPR to dziś by dostawał 1100 złotych emerytury na ręke i to jest cała prawda z tym emerytem.

e2rds

jadar, napisałem ci że jesteś bezrozumną istotą i to tylko potwierdziłeś i ja się z tego cieszę, byle takich więcej, a idiotę to jeszcze robisz z siebie z tą komisją Kamińskiego, po wyborach prezydenckich to Kamiński będzie ścigany i przysłuży się do tego tak Tomuś jak i Banaś.

jabar

e2rds to po h...j tu piszesz? Twoje musi być na wierzchu? Bujaj się pusta głowo. Po wyborach prezydenckich Kamiński powoła specjalną komisję i wszystkim którzy poparli przeciwników Dudy czy to na listach czy w komentarzach w necie będą zabierać trzynastki z odsetkami.

e2rds

jader, z bezrozumnymi istotami nie dyskutuję, co ja piszę i tak tego nie pojmuje ich rozum. Przecież kto mądry daje się obskubywać z pieniędzy i do tego jest zadowolony, widzę, że ty też należysz do tych mądrych. Ja jestem zadowolony, bo ja te pieniądze dostaję, a ty sobie możesz wypisywać co chcesz, to ja się cieszę. Pozdrawiam.

jabar

e2rds, do twojego rozumu też nie da się tłumaczyć bo go nie ma, co ja piszę, po twoich komentarzach widać że ty go w ogóle nie miałeś. Jakżeś się uchował na tym świecie, widocznie rodzina się dobrze opiekowała niepełnosprawnym.

e2rds

Dżejson, myślę, że jesteś jeszcze na utrzymaniu rodziców i najmądrzejszy, myśl tak dalej jak myślisz.

~Dżejson

E2rds, z uporem debila wmawiasz mi że mnie skubią, nie skubią mnie. Piszesz o nabieraniu rozumu, niestety ty jesteś debilem, który przeczy tej tezie. Mało tego, u ciebie ten proces z myśleniem się już dawno zatrzymał.

e2rds

Dżejson, czy można komuś przetłumaczyć do rozumu jak go nie ma, niestety nie. No czym się masz przejmować, że cię skubią, to takie banalne, przez kieszeń jak pisałem człowiek nabiera rozumu i to nie zawsze jak nie zarabia. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia

~Cccp

Baba atakuje PiS że chce wydać dwa miliardy na TVP a nie na onkologię, a tu się okazuje że sam głosowała pięć razy przeciw przekazaniu jak jej partią rządziła !! Dla przypomnienia to jest kwota w obligacjach których nie ma możliwości przekazać na szpitale !

~Dżejson

E2rds, a czm ja niby mam się przejmować, twoimi debilnymi wypierdami. Żyjesz w świecie mrzonek i polityki życzeniowej nie mającej żadnego oparcia w realiach.

~z internetu

W TVPiS op tym cisza, że szefowie ministerstw sowicie nagradzają podwładnych urzędników. Tylko w grudniu i styczniu na nagrody z budżetu państwa poszło aż 30 mln zł. Do przyznania premii wystarczyło choćby wykonanie obowiązków w wyznaczonym terminie.