Kampania prezydencka na dobre rozpoczęta

Image

We wszystkich polskich miastach rozpoczęła się kampania prezydencka. Póki co zbierane są podpisy na listach poparcia dla poszczególnych kandydatów. Wymóg? 100 tysięcy. Dla osób znanych z pierwszych stron gazet to bułka z masłem. Wiadomo, że lepiej mieć dużo więcej tych podpisów niż mniej, by później nie mieć problemów podczas weryfikacji list.

W sobotę 22.02. 2020 podpisy na rzecz Małgorzaty Kidawy- Błońskiej zbierano na stalowowolskim targu. Podobne akcje miały dziś miejsce w całej Polsce. Sztab Andrzeja Dudy (PiS) już zapowiedział, że zamierza tych podpisów zdobyć co najmniej 1,5 mln. Imponujący wynik ma przebić ten z poprzednich wyborów. Gruszek w popiele nie zasypuje też Szymon Hołownia, którego jak grzyby po deszczu Biura Ekipy Szymona co rusz powstają w całym kraju. Z Polakami spotyka się też Władysław Kosiniak- Kamysz (KP PSL/Kukiz), Robert Biedroń (Lewica) i Krzysztof Bosak (Konfederacja). Póki co nie słychać o spotkaniach z tymi ostatnimi kandydatami w naszym mieście. Przyjechać ma za to Małgorzata Kidawa- Błońska.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie (strona główna po lewej stronie). Wkrótce podsumowanie wyników.

Przewiń do komentarzy










Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

Dżejson, nie przejmuj się, tobie wydaje się, że wiesz, a ty nic nie wiesz, długopis już przegrał.

~Dżejson

Siły POKOfrakcji stopniały, jak myślicie, czyja to jest wina? Dzieki e2rds, wiem że na dono, tą frakcję ciągnie była posłanka Renata Celina Butryn, wraz z przybocznymi kapciowymi.

e2rds

Do e2rds, masz rację, tylko mało-wiedzący w temacie niech nie wymądrzają się i próbują wciskać ciemnotę pisząc głupoty pod publiczkę przytaczając cyt: " wiec o czym ty smeszny starcze gegasz." i tak to wygląda. A o tych mądrych ludziach by się nie afiszowali to powiedz "inteligentowi".

~Fan

Myślałem, że PiS to dno. Przepraszam ale oni jeszcze odwiert zrobili;)

~yummy

W Polsce mamy pis to najgorsza odmiana koronawirusa.Pozdrawiam

~Do e2rds

Chłopie trochę samokrytyki by ci się przydało! W co drugim komentarzu wspominasz jaki to nie jesteś inteligentny. Zapamiętaj że mądrzy ludzie się nie afiszują.

~Męczące

Dzień bez Totalnych w mediach to dzień odpoczynku.

e2rds

emeryt, i co ty na to i kto tu wychodzi na śmiesznego, nie wiem czy jesteś starszy ode mnie, ale z mniejszym rozumem na pewno i może jeszcze z demencją. Głupoty to każdy potrafi pisać, uzasadnić tego już nie.

San-Domingo_85

Dariuszek mój ulubieniec.

~kawa

Ja też uważam,że Duda na pewno nie wygra i mogę się założyć o kłaki lucjusza

~Lump Waffe

O, i pojawił się nawet dawno nie widziany piesek Butrynki - niejaki Dariusz!

e2rds

emeryt, ty to tak z głowy te procenty wymyśliłeś, czy z księżyca, waloryzacja rent i emerytur od 2012 roku:
2012- waloryzacja kwotowa wszystkim po 71 zł + dodatki za wiek, opiekuńczy, itp. wzrost o 4,8%
2013- waloryzacja 101,6% ; 2014- waloryzacja 101,6%; 2015- waloryzacja 100,68; 2016- waloryzacja 100,24;
2017- waloryzacja 100,44%; 2018- waloryzacja 102,98 + najniższe kwotowa po 70 zł; 2019- waloryzacja 102,86 + kwotowa po 70 zł i 2020- waloryzacja 103,56 + kwotowa 70 zł. To kiedyś dostawał 7%, przestań głupoty opowiadać. Nie myl waloryzacji rent i emerytur z waloryzacją kapitału emerytalnego i składek bo to całkiem co innego.

~emeryt

E2rds po co to zaklamanie Totalniakow przeciez za POlo emerytury byly o 7 procent rewitalizwane a teraz sa o 3 procent wiec o czym ty smeszny starcze gegasz. Tylko ze PIS wprowadzil bardzo madra ustawe ze nikt nie dostanie mniej niz 80 zlotych. Za POlo najlepsi Polacy dostawali co miesiac 2 zlotych podwyzki emerytury a dranie dostawali nawet 200 zlotych.

~obserwator

Ten ciec w okularach byl kolo biblioteki pare dni temu na tym kabarecie , czy to ten co nosi torebke pani Bytryn.

e2rds

Hubal, czy możesz mi wytknąć te błędy cieciu, czy tylko potrafisz ujadać. Podoba ci się Palec i Sprawiedliwość to głosuj na nich, przecież ci nie bronię, ale, że masz źle poukładane w głowie to już nic nie poradzę. Cieszę się z życia i tak mi dobrze, a ty ujadaj dalej, za niedługo dostane z twoich pieniędzy 13 i dobrze. Pozdrawiam.
Do tylko A.D. - tumanie, odzwierciedleniem inflacji jest wysokość waloryzacja rent i emerytur, to jest urzędowo ściśle powiązane, ale skąd tuman ma to wiedzieć. Dlaczego w tym roku jest wyższa, bo wyższa jest inflacja.

~Kupa

Śmiechu

~tylko A.D.

Do liczby, cieciu bez rozumu hejerze z pseudoopozycji jak POlo siedzialo przy korycie to inflacja co roku byla oficjalnie prawie 8 procent a naprawde 14 procent w ciagu 8 lat Polakom koszty wzrosly o ponad 100 procent. Wszyscy Polacy dobrze pamietaja te czasy dobrobytu i prezydent A. Duda juz dzis ma wygrana w kieszeni. Nie bylo i nigdy nie bedzie lepszego prezydenta od A. Dudy to wielki maz stanu swiatowego wymiaru.

~Kazek

Śmiejecie się z Kidawy czy innych kandydatów,ale przecież i tak któraś z tych osób zostanie prezydentem.Duda napewno tego nie wygra.W ostatnim czasie wiecej przybyło mu wrogów,niż sympatyków.Ludzie chyba wreszcie ruszyli głową i zaczęli normalnie mysleć

~prawda

Spokojnie,przecież Duduś i tak nie wygra,poczytajcie na necie,Kidawa i Kamysz wygrywają prawie we wszystkich sondażach internautów w Elblągu i w innych miastach,stacjach radiowych na RMF FM i innych.Ludzie mają już dosć tego bezprawia i chamstwa i zakłamanej bandy oszustów.Duda i ten cały pis traci w oczach większosci Polaków,po tych ich ostatnich akcjach.Do maja poczekajcie,zobaczycie i się przekonacie,ze nic nie trwa wiecznie

~Mgosia

dobre sobie - prawdziwa prezydent , tak jakby ten który jest obecnie nie był prawdziwy

~Taurus

A jak tam złoto przywiezione z UK? Coś cisza. Żeby się nie okazało że go już dawno nie ma i teraz leży u tych co odszkodowania się od Polski domagali.

~Hubal

widzę tu niektórych np. e2rds co mieli pod górkę do szkoły a na lekcjach z polskiego grali w kółko i krzyżyk. Jak się pisze komentarze to słownik w łapę, cwaniaku. Jakby nie ten Palec i Sprawiedliwość to dziś bałbyś się wyjść wieczorem z chałupy bo goście zaprowadzaliby swoje zwyczaje. Ale co ty możesz zrozumieć jak tylko po świńskim ryju chodzisz i oglądasz tvn.

~lol

Na kichawę na tych plakatach to poszedł cały fotoszop z Warszawy i okolic.

e2rds

Aniechtam, bo widzisz, ta młodzież zrozumiała czym grożą rządy Palca i Sprawiedliwości na dłuższą metę. Ta młodzież dostanie 13-stkę z wam zagrabionych pieniędzy z waszych przyszłych emerytur i co będziecie później mięli.

~Aniechtam

Sama młodzież podpisuje

e2rds

Dobrze, że tej naszej radnej nikt nie próbował zatrzymać w Kraśniku z ulotkami, bo pewnie też by pogryzła.

~rolnik

Mogli przy okazji zapalić świeczki pod sądem i zrobić kartoniade!
Wiecej partyjniaków, zwykłych ludzi praktycznie kilka osób

~Adam

Normalny. Czy ty jesteś normalny, pochwalasz damskiego boksera, który zaatakował kobietę.? A pani Kierełło broniła siebie i swoje dziecko przed atakiem i dlatego go pogryżła.

~Normalny

Jak to mówią - jaki pan taki kram. Jedna kandydatka na szefową sztabu prezydenta Dudy pokazała narodowi środkowy palec, a druga, ta co zosrała szefową, pogryzła dotkliwie obywatela. Doszlusowały obie do Krystyny Pawłowicz. Prostactwo, chamstwo i bezczelnoßvć -.stają się znakiem firmowym polityków PiS - u.

~Rosyjski trol

chciałbym dodać merytoryczny wpis - dlaczego przy stoliku jest 1 krzesło a tyle osób przy nim ?