Kampania prezydencka na dobre rozpoczęta

Image

We wszystkich polskich miastach rozpoczęła się kampania prezydencka. Póki co zbierane są podpisy na listach poparcia dla poszczególnych kandydatów. Wymóg? 100 tysięcy. Dla osób znanych z pierwszych stron gazet to bułka z masłem. Wiadomo, że lepiej mieć dużo więcej tych podpisów niż mniej, by później nie mieć problemów podczas weryfikacji list.

W sobotę 22.02. 2020 podpisy na rzecz Małgorzaty Kidawy- Błońskiej zbierano na stalowowolskim targu. Podobne akcje miały dziś miejsce w całej Polsce. Sztab Andrzeja Dudy (PiS) już zapowiedział, że zamierza tych podpisów zdobyć co najmniej 1,5 mln. Imponujący wynik ma przebić ten z poprzednich wyborów. Gruszek w popiele nie zasypuje też Szymon Hołownia, którego jak grzyby po deszczu Biura Ekipy Szymona co rusz powstają w całym kraju. Z Polakami spotyka się też Władysław Kosiniak- Kamysz (KP PSL/Kukiz), Robert Biedroń (Lewica) i Krzysztof Bosak (Konfederacja). Póki co nie słychać o spotkaniach z tymi ostatnimi kandydatami w naszym mieście. Przyjechać ma za to Małgorzata Kidawa- Błońska.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie (strona główna po lewej stronie). Wkrótce podsumowanie wyników.

Przewiń do komentarzy










Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Downy

Ale debile tu pisza haha xd nudzi sie w domu zeby takie poematy pisac xd... 4 nicki a ten sam nieuk i analfabeta umiech naucz sie interpunkcji dzięciole hihi

~Lila3

Głosuję tylko na obecnego prezydenta A. Dudę. Nigdy na ta kłamczuchę.

~Smoliwąs

Lobo, ty totalny buraku, a nie jak sugeruje twój nick - odmiana jabłoni.

~Halo

Hej sześćdziesiątki lala hej sześćdziesiątki lala wyp.... Lala

~Brak słów

@Liczby, Liczby nie kłamią w przeciwieństwie do polityków. Na Pani Renato Celino Butryn, całą agitkę POKOfanatyków z pod Primy. Ekspert z waszej frakcji rozwalił jedna konkluzją. Brawo!!!

~Liczby

Duda ogłosił wszem i wobec, że wszystko drożeje ponieważ na świecie drożeje np. ropa, no i w związku z tym paliwo drożeje i reszta produktów drożeje. Otóż jest to kolejne kłamstwo!!!! Cena za baryłkę ropy rok temu w lutym 2019 to 67$, trzy miesiące temu 64$, dzisiaj 58$ za baryłkę. Więc ceny ropy spadają, a u nas ceny rosną. Po co kłamliwe tłumaczenia że na świecie drożeje. Mamy najwyższą inflacje w UE 4,5% i będzie więcej przez nieodpowiedzialne rozdawnictwo i centralnie sterowaną gospodarkę. A niby taki mądry z tytułem dr. Lubi pokrzyczeć i pouczać, a sam niedouczony. Liczby nie kłamią w przeciwieństwie do polityków.

San-Domingo_85

Lobo radzę się mocno kontrolować przy pisaniu takich komentarzy, jak ty to napisałeś. Pamiętaj nie jesteś anonimowy.

~DAP

Mogli cebulę sprzedawać.
Mniej szkody dla Polski

PlatYnka

Ktoś tam - czym tak Ci zaimponowalo rządzenie Pisu ??? Czym gigantycznymi podwyzkami czy moze kłamstwami i wpieraniem ciemnoty w oczy a moze podwyzka najniższej krajowej A moze obiecankami ktore sie nie spelnia czy moze ten srodkowy palec posłanki w sejmie a moze tymi beszczelnymi chamskimi i bezczelnymi zachowaniami z ich strony??

~Brak słów

Mózg się lasuje od samego czytania

~Brak słów

Co za imbecyle tu piszą te komentarze?

~Monia

W Polsce jest demokracja ,i każdy ma wolność słowa i wyznania,to nie znaczy ,że można kogoś obrażać,bo to już jest zwykłe chamstwo!

~katol

@gęś:Jesteś taki głupi jak twój nick;) Kościół się nie podoba, a wszyscy idą do kościoła po pomoc.Ciekawy jestem czy
nie bierzesz 500 plus albo ktoś z twojej rodziny,albo 13pensji. Należy się?A kto ci dał?PO z PSL czy komuna?

~Aga

Platforma i jej wspólnicy to banda zdrady i zaprzanstwa, nie sluchajcie tych haniebnych wpisów obludnikow, lepiej posłuchać ludzi mądrych typu P. Gadowski czy Michalkiewicz i dowiedzieć się prawdy......historycznej tez, której tak brakuje w szkołach......

~Bul

Kocham te komentarze opozycji
Niby tolerancja, a nagle drze się jeden:
"ludzkie ścierwo".
No tak, tolerancja PO w praktyce.

~Gęś

Katole to najgorsze ludzkie ścierwo jakie chodzi po tym świecie.

~anaś

abc 100% racji
kabi ja słyszałem wiele razy jak nie oficjalnie to w przenośni podpowiadał ksiundz baranom na kogo mają głosować

~Lobo

Nigdy nie zagłosuje na katolickie ścierwa z PiSu. Karolek na krzyże, tam wasze miejsce.

~ktoś tam

Mówicie, że rządy PiS nic nie zrobiły, że rozdawnictwo, że inflacja przez to rośnie, ale podstawową zasługą jest to, że PO nie rządziło przez dalsze 4 lata. Gdyby tak było, to dziś chyba byłby wiek emerytalny 80 lat wszystko posprzedawane LOT, KGHM, PNGiG,, Lotos Orlen itp. i kontrakt na gaz do 2050 z Rosją po korzystnych cenach (jak dla kogo). Byłoby posprzedawane mienie jak miastach rządzących przez Platformiarzy. Byłoby rozbrajanie armii i całego sojuszu z USA. W najbliższych wyborach sprawa jest prosta. chcesz kontynuacji obecnej polityki głosujesz na Dudę. Chcesz wetowania ustaw na zasadzie "nie bo nie" głosujesz na innych.I uwaga na tzw kandydatów niezależnych, bo takimi nie są. Ktoś opłaca kampanię i będzie wymagał.

jabar

normalny, trzeba koniecznie głosować na Dudę

kabi

abc, jak nie chodzisz do kościoła to nie pier...l co w kościele mówią, na kogo głosować, przynajmniej ja nigdy nie słyszałem

~abc

Kolego nie podlega nawet dyskusji,ze zmiażdzy wszystkich w 1 rundzie,ale jest też 2 runda i tam głosy na pozostałą 5 kandydatów,widząc to z poprzednich lat, rozłożą się prawdopodobnie na jego rywala.Kto ma zagłosowac na Dudę,zrobi to od razu,ale skoro ktoś nie zaglosuje na niego w 1 rundzie,to i nie zagłosuje w 2,tylko na jego przeciwnika.A tu już Duda i pis będzie obsrany,bo okaze się,ze niestety,ale nie będzie miał aż tylu wyborców.Nawet szarlatan rydzyk i cała ta spedofilona szlachta kościelna,mimo,ze prują tej ciemnocie mózgi w kosciołach i w mediach,nie osiągną swego.Ja jestem przekonany np,o tym,ze duda w 2 rundzie polegnie,zobaczycie.I nie patrzcie na te sondaże w tvpis,bo one całkowicie odbiegają od prawdy,jest to robione pod publiczke,a prawda wyjdzie w maju

~rst rst

same mohery ciekawe czy specjalnie podstawione do fotki ?

~wyborca

Mowicie,że Duda tak się super umie wysłowić.Popatrzcie tak dokładnie jak ten kretyn się wogóle zachowuje.Jak nie wkuje z kartki swojej mowy,to kazdym tematem go każdy gasi,powtarza te same słowa w nieskończoność i sam nawet nie wie,co mówi i co one znaczą.A już kuriozalne jest jego zachowanie,jak strzela głupi żart,nikt na to nie reaguje tylko patrzy nan niego z politowaniem,a ten smieje sie jak bydlę na głos z tego sam do siebie.i te jego głupawe miny.Rzeczywiscie podobny jest do tego Jasia Fasoli.Tylko ,ze tamten jest w rzeczywistosci inteligentnym człowiekiem i tylko gra i udaje,a ten wygląda na głupkowatego i zachowuje się tak na poważnie.To jest ta różnica.Nie wierzycie,pooglądajcie sobie filmiki z jego ostatnich wystapień,wypowiedzi,wizyt w stacjach tv.To naprawde pajac jakich mało,wielu ludzi przejrzało wreszcie na oczy,jakiego mamy prezydenta za debila i wszyscy się wstydzą ze taki ktoś reprezentuje nasz kraj.Wstyd i hańba.Całe szczeście ze w maju nareszcie sie już to zmieni.Wiem,ze ludzi madrzy,inteligentni i trzezwo myślacy nie zagłosują już na ten debilizm,jedynie ta trzoda wiejska,ciemnota,zacofana swołocz ze wschodu napedzana przez tych spedalonych buchaji w kosciołach.I wstyd tylko za takich tajujciów,ze mogą decydować o losach kraju.Żenada

~buła

Wy tu możecie pisać sobie co tylko chcecie. Duda zmiażdzy wszystkich i to jest pewne !!!!! Pis tak zmanipulował ludzi w Polsce że jeszcze długo nikt im nie podskoczy. Tych ludzi są miliony bo Pis za nich wszystkich myśli i raz na jakiś czas cokolwiek daje. Emerty czy rodzina 3-4 dzieci gdy dostaną pomoc (kasę) dodatkową NIGDY !!!!! NIGDY .... nie zagłosują na kogo innego bo od nikogo do tej pory NIC nie dostali.
Na próżno te dywagacje i tłumaczenia. Tych Ludzi jest po prostu więcej i to wsio.
10 maja miazga z reszty !

San-Domingo_85

Co wam fani po dała wasza kochana partia za czasów swojego rządzenia??? 8 lat, szmat czasu??? Może te śmieszne osoby ze zdjęć odpowiedzą?? Banda jakich mało

~Mylicjant

Ta cała Platforma to ma tyle wspólnego z obywatelską, co była milicja.

~normalny

Ludzie nie ważne kto będzie nowym prezydentem,nie ważnre z kim ten Jaś Fasola przegra,wazne żeby odsunac go koniecznie od władzy i tą jego chamska zakłamaną partie,która oszukuje ludzi na każdym kroku.Dość już chamstwa w państwie,zakłamania i obłudy z jego ust.Dość już tej zacofnai i ciemnoty wpajanej głupim ludziom.To idiota jakich mało.Szczerze przyznam,ze sam na niego głosowałem,bo widziałem w nim jakies szanse i nadzieje,ale sie cholernie zawiodłem i teraz jestem wkurzony sam na siebie i zły,ze tak jak wielu ludzi,że dało sie wtedy temu pajacowi omamić.A pamietajcie,ze takich ludzi jest miliony i oni tak jak i ja również już teraz nie popełnią powtórnie tego błędu.Nawet nie zadrży mi teraz ręka jak i pewnie wiekszości Polaków,zeby postawić krzyzyk przy jego kontrkandydacie.Nie wszyscy dali się kupić za marne 500 zł,są jeszcze ludzie prawi,godziwi,uczciwi i pracujacy.Nie potrzebują jego śmieciowych pieniędzy.Jka ktoś jest myslacy i zaradny,to zarobi nie tyle,ale ludzie trzeba miec też swoją godnosć i honor.Te pieniądze,to tylko ukłon dla kombinatorów i nierobów,którzy bez żadnej godnosc szwędają sie za tą jałmużną od urzedu do urzedu.Tacy ludzie już stracili całkiem swój honor i godność,sprzedają sie jak najgorsze szm..za parę srebrników.Pracuje cięzko i uczciwie,nie biore i nigdy nie brałem od tych parszywców żadnych pieniedzy,nie chę od nich nic.Mam 2 ręce i zdrowie i nie narzekam.Bynajmniej zachowuję jakieś wartosci które sa w człowiekum i nigd sie nie sprzedam i nigdy nie dam kupić,tak jak większość tych nierobów,którzy na tą dojną krowę głosują

~normalny

Ludzie nie ważne kto będzie nowym prezydentem,nie ważnre z kim ten Jaś Fasola przegra,wazne żeby odsunac go koniecznie od władzy i tą jego chamska zakłamaną partie,która oszukuje ludzi na każdym kroku.Dość już chamstwa w państwie,zakłamania i obłudy z jego ust.Dość już tej zacofnai i ciemnoty wpajanej głupim ludziom.To idiota jakich mało.Szczerze przyznam,ze sam na niego głosowałem,bo widziałem w nim jakies szanse i nadzieje,ale sie cholernie zawiodłem i teraz jestem wkurzony sam na siebie i zły,ze tak jak wielu ludzi,że dało sie wtedy temu pajacowi omamić.A pamietajcie,ze takich ludzi jest miliony i oni tak jak i ja również już teraz nie popełnią powtórnie tego błędu.Nawet nie zadrży mi teraz ręka jak i pewnie wiekszości Polaków,zeby postawić krzyzyk przy jego kontrkandydacie.Nie wszyscy dali się kupić za marne 500 zł,są jeszcze ludzie prawi,godziwi,uczciwi i pracujacy.Nie potrzebują jego śmieciowych pieniędzy.Jka ktoś jest myslacy i zaradny,to zarobi nie tyle,ale ludzie trzeba miec też swoją godnosć i honor.Te pieniądze,to tylko ukłon dla kombinatorów i nierobów,którzy bez żadnej godnosc szwędają sie za tą jałmużną od urzedu do urzedu.Tacy ludzie już stracili całkiem swój honor i godność,sprzedają sie jak najgorsze szm..za parę srebrników.Pracuje cięzko i uczciwie,nie biore i nigdy nie brałem od tych parszywców żadnych pieniedzy,nie chę od nich nic.Mam 2 ręce i zdrowie i nie narzekam.Bynajmniej zachowuję jakieś wartosci które sa w człowiekum i nigd sie nie sprzedam i nigdy nie dam kupić,tak jak większość tych nierobów,którzy na tą dojną krowę głosują

~normalny

Ludzie nie ważne kto będzie nowym prezydentem,nie ważnre z kim ten Jaś Fasola przegra,wazne żeby odsunac go koniecznie od władzy i tą jego chamska zakłamaną partie,która oszukuje ludzi na każdym kroku.Dość już chamstwa w państwie,zakłamania i obłudy z jego ust.Dość już tej zacofnai i ciemnoty wpajanej głupim ludziom.To idiota jakich mało.Szczerze przyznam,ze sam na niego głosowałem,bo widziałem w nim jakies szanse i nadzieje,ale sie cholernie zawiodłem i teraz jestem wkurzony sam na siebie i zły,ze tak jak wielu ludzi,że dało sie wtedy temu pajacowi omamić.A pamietajcie,ze takich ludzi jest miliony i oni tak jak i ja również już teraz nie popełnią powtórnie tego błędu.Nawet nie zadrży mi teraz ręka jak i pewnie wiekszości Polaków,zeby postawić krzyzyk przy jego kontrkandydacie.Nie wszyscy dali się kupić za marne 500 zł,są jeszcze ludzie prawi,godziwi,uczciwi i pracujacy.Nie potrzebują jego śmieciowych pieniędzy.Jka ktoś jest myslacy i zaradny,to zarobi nie tyle,ale ludzie trzeba miec też swoją godnosć i honor.Te pieniądze,to tylko ukłon dla kombinatorów i nierobów,którzy bez żadnej godnosc szwędają sie za tą jałmużną od urzedu do urzedu.Tacy ludzie już stracili całkiem swój honor i godność,sprzedają sie jak najgorsze szm..za parę srebrników.Pracuje cięzko i uczciwie,nie biore i nigdy nie brałem od tych parszywców żadnych pieniedzy,nie chę od nich nic.Mam 2 ręce i zdrowie i nie narzekam.Bynajmniej zachowuję jakieś wartosci które sa w człowiekum i nigd sie nie sprzedam i nigdy nie dam kupić,tak jak większość tych nierobów,którzy na tą dojną krowę głosują