Był poszukiwany, pijany i jechał bez prawa jazdy

Image

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu radomskiego, który kierował samochodem mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania i był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę stalowowolscy policjanci otrzymali sygnał, że jadący w kierunku Stalowej Woli od strony Zarzecza kierowca forda, może być nietrzeźwy. W miejscowości Kłyżów policjanci zauważyli stojące na poboczu na światłach awaryjnych audi oraz znajdującego się na drodze dojazdowej forda. Stojący przy pojeździe mężczyźni przekazali, że kierujący fordem, w miejscowości Zarzecze spowodował kolizję, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Udali się za nim, a w miejscowości Kłyżów mężczyzna zatrzymał się autem na drodze, porzucił auto i uciekł.

Policjanci rozpoczęli przeszukiwanie terenu. Na jednej z posesji zauważyli siedzącego na trawie mężczyznę. Wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Okazało się, że to 32-latek, który kierował fordem. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2,5 promila. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

32-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego. Odpowiadać będzie teraz m.in. za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~BoloMłynStw

Za dużo Rapu, ćpania itp.

~Dziki

Dobrze że się sam zatrzymał i usiadł na trawie, bo pościg mógłby jeszcze trwać. Takie auto jest sporo szybsze niż ciągnik T25 Władimirec co w Tesco nawywijało i zdąrzyło jeszcze pół miasta przejechać i rozbić bramę na komendzie smiech2

~jasio

abo jeszcze gorszy ten łot weteryniaza bo ludzi bic nie wolno a szczególnie przestepcow bo dopóki sont go nie skarze je naiwny

~jasio

usun np. ten od maupy bo takie traktowanie ludzi je zabronoine

~jasio

a zostawiasz same imbecylne

~jasio

dlacego usuwasz mi gupie komentarze ty pskudo internecie

~Dziewczyna

No i tak go zaraz wypuszcza i znowu będzie tak samo bo w tym kraju jest bezprawie i można robić co się chce byleby tylko państwa nie okradac bo za fałszowanie pieniędzy aż 25 lat grozi, ale za to można po pijaku jeździć, kraść, zabijać itp.

~wertyz

oznakowac 200 batow i odstawic w kieleckie czy tam na radom szmate..

~Malpa

Zamknąć w klatce jak Szypansa