Pijana wjechała w ogrodzenie posesji

Image

Policjanci zatrzymali pijaną kobietę, która straciła panowanie nad pojazdem i wjechała przez ogrodzenie na prywatną posesję. Kierująca oplem miała ponad 1,5 alkoholu w organizmie. Kobieta będzie odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości i brak dokumentów.

Po godz. 2 w nocy w niedzielę, policjanci odebrali zgłoszenie o oplu, który taranując ogrodzenie wjechał na podwórko jednej z posesji w Rudniku nad Sanem. Na miejscu policjanci zastali właścicielkę posesji, która wyszła z domu po tym, jak obudził ją huk na podwórku. W ogrodzie stał samochód, a obok niego kierująca.

Funkcjonariusze wyczuli od 32-letniej kierującej alkohol. Mieszkanka Rudnika nad Sanem była nietrzeźwa. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w płot.

Kobieta będzie odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości i brak dokumentów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Nypel

A ten co na trzeźwo wjechał w przystanek i zabił jak się ma?

usuniety

@ rechot

Hehe. Niezłe.

~!!!

Tak jak policjaci wyczuwaja alkohol tak od autora wyczuwam brak kompetecji do pisania!

~rechot

Dwóch małych chłopców ukradło sąsiadowi torbę pomarańczy. Stwierdzili, że muszą pójść w jakieś ustronne miejsce i tam podzielić się łupem po równo. Poszli więc na pobliski cmentarz.
Kiedy przechodzili przez bramę cmentarza, z torby wypadły dwie pomarańcze, ale chłopcy stwierdzili, że wciąż mają ich dość dużo.
Kilka minut później pijany mężczyzna, przechodząc obok cmentarza, usłyszał:
- Jeden dla mnie, jeden dla ciebie. Jeden dla mnie, dla ciebie...
Od razu wytrzeźwiał i ile miał sił w nogach pobiegł do kościoła, który był nieopodal cmentarza.
- Ojcze, proszę ze mną. Bądźmy świadkami tego, jak Bóg i Szatan dzielą ciała i dusze na cmentarzu!
Przerażeni pobiegli do bramy cmentarza i zaczęli nasłuchiwać:
- Jeden dla mnie, jeden dla ciebie, jeden dla mnie i jeden dla ciebie.
Nagle głos przestał liczyć i odezwał się drugi:
- A co z tymi przy bramie?

Mariusz77

Spokojnie, dostanie sadowy zakaz jazdy i jak 99% ludzi z tym zakazem będzie go surowo przestrzegała . Co kilka dni mozemy tu przeczytač gdzie lud,ie maja ten zakaz....

~wiechu

dzien kobiet.. .

~wiechu

Wina 500+ niekoniecznie,ale wina Tuska na 100%;)))))))

~stalowiec

czekamy na komentarze- typu- wina 500+;)))))))

~adam

no scierka pijaczka kopana w d....

~rico

Oj tam, dezynfekowała się z koronowirusa - zuch baba.