Policjanci zatrzymali wandala, który uszkodził kilkadziesiąt samochodów

Image

20-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie za uszkodzenie kilkudziesięciu samochodów. Mężczyzna w zaparkowanych na parkingu pojazdach uszkodził lusterka, porysował karoserię i poprzecinał opony. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Wobec 20-latka zastosowano policyjny dozór. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Końcem lutego, stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkudziesięciu samochodów, na os. Młodynie i os. Poręby w Stalowej Woli. Pojazdy miały uszkodzone lusterka, porysowaną karoserię i poprzecinane opony.

Na miejsce zostali skierowano policjanci, którzy przeprowadzili wstępne ustalenia. Dokonano oględzin pojazdów oraz przeglądnięcia i zabezpieczenia zapisów z monitoringu. Do stalowowlskiej komendy zgłosiło się pond czterdziestu pokrzywdzonych właścicieli samochodów.

Policjanci prowadzili czynności w powyższej sprawie, analizowali zgromadzony materiał dowodowy. Na podstawie zebranych materiałów udało się wytypować wandala. Do tej sprawy zatrzymano 20-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Mężczyźnie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, przyznał się do winy

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli zastosowała wobec 20-latka dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Czytelnik.

Porozbijał cudze auta bo go dziewczyna wkurzyła? I to jest usprawiedliwienie? Rewelacja! To nie lepiej było z nią po prostu na spokojnie porozmawiać? Inteligentny człowiek tak by zrobił.

myszonista

On rozbijał auta i niszczył opony na osiedlach Młodynie i Poręby bo ktoś go wkurzył.Podejrzewam że to jego była dziewczyna .Teraz cicho siedzi,ale tak bez powodu nikt nie niszczy aut na osiedlach.

~Ryszard

Po co zamykać przymusowe roboty na śmietnisku wyleczyły by go szybko. Niech tam pracuje aż szkody będą pokryte, 50% zarobku na pokrycie kosztów to doceni szybko wartość tego co zepsuł.

~Bolo

Za dużo rapu!

~morgan

To prawdopodobnie mieszkaniec Jastkowic

~dawaj

Do mieszkaniec , jaki pan zwyczajny hejter znany bardzo wielu chłopakom.

~qwr

ten czlowiek powinien byc napietnowany i wytykany palcami kazdego dnia. On i jego matak i ojciec. Kazdy z nich powinien poniesc kare. On za to co zrobil a rodzice za to ze nie potafili wychowac bachora.

~qwr

@Mieszkaniec. Kto?

~Poszkodowany

Od 4 lat czekamy na zwrot kasy za rozwalone lusterka, poprzebijane opony i powybijane szyby w samochodach na naszym osiedlu. Był wyrok. Sąd zebrał nasze dane i 1 raz zapytał czy klient zapłacił. Odpowiedź brzmiała: nie zapłacił. A sąd nic dalej w tym temacie. Kary mu i tak nie odwiesili. Niedługa się przedawni i tyle. Więc zapomnijcie i Wy o kasie. Przykre to jest ale niestety prawdziwe. U nas tylko bandyci prawa mają bo nigdzie nie pracują.

~przybysz46

Czyli bedzie bezkarny rozprawa jezeli sie odbedzie to przy tym tempie jak dzialaja sady potrwa kilka lat a powinien byc zaraz aresztowany skierowany do zamiatania i sprzatanie zeby zarobil na wyrzadzone szkody. Za kilka lat dostanie jakis wyrok w zawiasach i nikt nawet nie bedzie pamietal za co.

~do debila

jestes po prostu DEBILEM

~Boot

Pewnie zelik dla ta szmata piekarusiowa

~niezalogowany

Kupcie sobie garaże to nie będzie problemu. Konfederacja na problem z dojazdami komunikacją w niektórych obszarach gdzie PO zlikwidowała dojazdy poradziła, żeby ludzie zakupili samochody. Można? Można.

~Poszkodowana

No straszna mi kara pójdzie do więzienia jeśli wogole bo pewnie na zawiasach się skończy. A jeśli nawet to podatnicy będą lożyć na jego utrzymanie. Powinien iść na roboty publiczne zarobić pieniądze i oddać tym którym poniszczy auta jeszcze z odszkodowanie za poniesione straty.

~fan_20latka

Glupota ludzka nie zna granic, chcialbym uslyszec ile tysiecy strat ma ten PALAN* zaplacic za swoj wybryk po %. Najlepiej napiszcie DRUKOWANYMI LITERAMI na glownej stronie, by kolejny ktory sie znajdzie znal cene takie glupiego wybryku.

korki

Gdzie typ mieszka jak się nazywa chętnie go odwiedzę dwa lusterka mi połamał debil .

~Komin

Utylizowac śmie..a

myszonista

Może ten wandal mieszka w bloku na terenie miasta?Jak niszczył auta na młodyniu i porębach to znaczy że mieszka gdzie w innej części.A na tych osiedlach mieszka jego dziewczyna od której wracał .

jabar

z tego co wiem Duda zostanie na kolejną kadencję bo wyborów nie będzie

~uzurpator

Podać dane tego kretyna!

~karate

W ROSJI wysłano by go na 10 lat ciężkich robot na SYBIR.

~...

BRAWO !!!
BRAWO
BRAWO dla naszych POLICJANTÓ !!!
WIĘCEJ KAMER NA MIEŚCIE !!!!
I żaden śmieć nie będzie bez kary !!!!!1

~siwy

podać imię i nazwisko!!!!

~ppp

ZELIK jednak zycie weryfikuje !!!! smiech2DD

e2rds

Dino, nie martw się o jak to piszesz mój łeb, ja myślę, że ty masz gorszy, bo uszyty z tego materiału co baran pod brzuchem nosi, więc nie martw się o mój.

~Qrr

Powinno być publikowane zdjęcie i imię i nazwisko!

~Wirus

Poprzecinal opony haha brawa dla redaktora

~jozek

Zamkąć natychmiast i do ciękich robót wysłac w więzieniu

~mieszkaniec

DLACZEGO NIE POKAZUJA ZDJEC TAKICH ZWYRODNIALCOW. CIEKAWE CZY RODZICE SA ZADOWOLENI ZE WYCHOWALI TAKIEGO BACHORA