Nowe zakażenia. Po raz piąty powiat stalowowolski!

Image

Spośród 45 nowych zakażeń, mamy aż 5 przypadków z Podkarpacia.

1. Mężczyzna w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (ścisła kwarantanna),

2. Mężczyzna- starszy powiatu leżajskiego (hospitalizacja),

3. Kobieta - w sile wieku z powiatu rzeszowskiego(ścisła kwarantanna),

4. Kobieta – w sile wieku z powiatu rzeszowskiego,

5. Mężczyzna- młody z powiatu mieleckiego (ścisła kwarantanna).

Nowe przypadki w Polsce: 10 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. wielkopolskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 3 osoby z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z pomorskiego, opolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 1289. 16 osób zmarło.

Na Podkarpaciu osób zakażonych: 58, w powiecie stalowowolskim to czwarty przypadek!

Edit: godzina 20:30. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 3 przypadki zakażenia koronawirusem w naszym województwie. Łącznie to już 61 osób. Są to mieszkańcy powiatów: jasielskiego, stalowowolskiego i jarosławskiego.

Łącznie w kraju mamy 49 nowych przypadków zakażeń, w całej Polsce zakażonych jest 1389 osób.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~EDI

ZNOWU NAGONA NIEPRAWDZIWE DANE ZAFAŁSZOWANE -->PRETEKST KOLEJNY DO SZCZEPIEN PSYCHOZA STRACHU

jabar

~Qwerty, masz pusty łeb jeśli w ogóle go masz

~Qwerty

Jojo się zaspawał i święty spokój na stalówce albo się odkarza za duzo

~Zyczliwy

Polska dla obcokrajowców, a nie dla polakow

~putin

Brawo polsza niezły wynik dzisiaj szacun ,teraz wybory zrobcie i 25 tys trupow .

~romek

mieszkaniec zgadzam sie z toba
to nalezy zrobic jak najszybciej bo jak widac
nie stosuja sie coniektórzy do tego
a efekty juz powoli wydaje sie ze sa
dzisiaj 249 nowych przypadków w polsce skok o prawie 100 do wczoraj
a dzisiaj spacerowiczów co nie miara na miescie beda płakac sami na siebie za pare dni

~Mieszkaniec

Dlaczego sanepid nie wprowadzi na drzwiach mieszkań i domów informacji o kwarantannie. Wiedza wśród sąsiadów o kwarantannie zadziała prewencyjnie na osoby w kwarantannie. Nikt tak nie przypilnuje jak sąsiad sąsiada. A przy okazji wszyscy mają się na baczności.

Lesio_999

mądry- tak naprawdę jesteś wyjątkowo głupi. Przeczytaj co napisałeś ,kretynie.

~Qwerty

Jojo
Jak tak się boisz. Drzwi zaspawaj i okna. Nie jedz nie pij i żyj. Zdrowia

~Zyczliwy

Szukacie pandemii. Sezon na działkach się zaczął. Starzy. Starsi. Młodzież. Dzieci. Wszyscy w jednym miejscu i na tej samej działce. Jak będziecie reagować? Lepiej nic się nie stało i nikogo nie ma!

myszonista

Nie zapomniajcie że wszyscy w Polsce byli zdrowi,a wirusa w lutym przywieżli ci co pracują w Włoszech lub w Niemczech.Teraz domy z kwarantanną powinny być oznaczone tasmą i powiadomiony sąsiad żeby pilnował czy nikt nie opuszcza domu z kwarantanną.Z tego co wiem,ojciec znajomego wracając własnym autem z Francji mógł zatrzymywać się na stacjach benzynowych lub marketach jadąc do Pysznicy.Powinien być zatrzymany już na granicy na dwa tygodnie kwarantanny.

~jojo

to nie zadna tajemcia ze młodziez ma swoje punty zbiórek na miescie
i tak jak wczoraj tak i dzisiaj beda sie zbierac i łazic miedzy blokami w sporych grupkach
jak rodzice nie upilnuja w domu ich to zadna policja nie da rady

~włoszka

ja tam mam kwarantanne i siedze na du.. wdomu jak trzeba i ile trzeba
ale jak widze to co dzisiaj jest to ja jzu to samo widziałem we włoszech jakies 2 tyg temu przed wyjzem z tamta
a teraz co jest we włoszech kazdy widzi
zycze zdrowia wszytkim specerowiczom

~faith

doktor
zgadza sie mówia
co z tego skoro kazdy mysli ze jego to nie dotyczy ale uwiez mi po tym wczorajszym wieczorze i dzisiejszych tak zwanych spacerkach za około tydzien bedziemy płakac i załowac ze sie nie posłuchalismy
obym sie mylił ale ten schemat powielamy takjak to było we włoszech i hiszpani

~doktor

Do przypadki, debilu włącz telewizor na TVPinfo tam bez przerwy rząd PIS mówi każdemu aby siedział na du..pie w domu, głupku.

~adam

ja juz wracajac z pracy chwile temu widziałem młodziez jak sie zbieraja w grupki niopodla kfc i gdzies ida
dramat gdzie sa rodzice _ na spacerku na działce czy w domu i czy sie nie boja ze dziecko im przyniesie cos do domu ( masa ludzi wróciła z zagranicy z dziecmi i jak kto zycie nie kady siedzi na kwarantannie)

~jojo

do przypadki
nie wina rzadu tylko ludzi
sa nieodpowiedzialni
ale za tydzien zobaczysz jak beda płakac i załowac
ten film juz grali we włoszech czy hiszpani tez tylko spacerek czy zakupy a teraz dzien w dzien po kilkaset zgonów i tysiace chorych
nikomu nie zycze ale nie jedne nie dwóch złapało dzisiaj wirusa na tym " spacerku czy rowerku"
jesli juz kos powinien działac bardziej to policja ale z tego co widze to własciwie nie widze policji na miescie
kwarantanna to tak jak pisza pic i zart wystarczyło by pojechac i zobaczyc ile aut na zagranicznych blachach pod marketami -pewnie same zajechały zrobic swojemu panu zakupy
niechce byc złym prorokiem ale wczorajszy dzien ( masa młodych ludzi na miescie ) i dzisiejsze spaceki doprowadza do dramatu i obym sie mylil

~lekarz

Najpierw łażą wszędzie się pałętają po dezialkach tak jak by to nie moglo jeszcze miesąc czy 2 poczekac. A potem będą narzekac na nasz najlepszy rząd w dziejach Polski PIS , że zachiorowali. Nie dziwie się młodym ludziom nie doświadczonym mądrością życiową ale robią to też emeryci. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów ilu chorym jeden lekarz jest w stanie pomóc.

przypadki

To wszystko wina rządu i lekarzy którzy pozwalają na spacery. To przecież jakiś absurd !!!! Albo mamy pozostać w domu albo możemy iść pobiegać pospacerować itp

~century

ludzie młodzi czesto bez objawowo nosza wirusa a ludzie po 60 bardzo ciezko przechodza chorobe
wezcie sobie to pod rozwage zanim wyjdziecie z domu

~faith55

trochę ciepła i słońca i wielu ludziom rozum odebrało , oby za parę dni nie płakali sami na siebie
nie wiem czy władza albo policja to widzi ale dobrze by było coś z tym zrobić szczególnie z tymi młodymi miedzy blokami

~wed33

o jestem w szoku całe miasto wyszło na spacer

~henio

niech chodza siedziec i bac sie beda za pare dni jak sie zrobi to samo co we włoszech czy hiszpani
tam tez mysleli ze ich to nie dotyczy tam tez młodziez bawiła sie na polu pod blokami a ludzie chodzili na spacerki ,a dzisiaj sami widzicie stekami dziennie umiraja
ja tam siedze w domu tym bardziej ze ta kwarantanna to cyrk wielu jak widac i słychac chodzi wszedzie , złapac cos nie jest trudno a w mim wieku to juz nie przelewki
miłego dnia oraz duzo z drowia szczególnie rodzicom dzieci które własnie sie szykuja na wyjscie na miasto

~jojo

lekarz
zgadzam sie z toba tylko u nas te bedzie zle widziałes wzoraj co sie działo na miescie po południu ile młodzierzy łaziło czy siedziało pod blokami w grupach obym sie mylił ale obwaiam sie ze nie jedne mógł do domu cos zawlec

~jojo

do ilonka
bo to są debesciaki tak jak sie mówi elektryka prad nie tyka
tyle ze sa w błedzie , te ich wojaże odbija sie co najmniej czkawka

~lekarz

Obecnie fala tego koronawirusa uderza w STANY ZJEDNOCZONE a ze względu na warunki sanitarne najbardziej zagraża tym co tm mieszkają w namiotach. Czy ten wirus ktoś nie wypuścił aby zlikwidowac bezdomnośc i bezrobocie oto jest pytanie.?Przewidują lekarze w STANACH , że 200 milionów amerykanów zachoruje na tą chorobe z czego polowa umrze. Pamiętajmy , że mieszka tam 10 milionów naszych rodaków którzy też będą narażeni na śmierc.

~ilonka

nie rozumiem tych ludzi 60+ sa najbardziej podatna grupa na ten wirus a ich jest najwiecej w sklepach spacerach czy błoniach, tak im sie spieszy do choroby czy nie daj boze na tamten swiat

~angol

Teraz zatakowala zaraza klechow ,pewnie za rozpustę i gwałty na dzieciach.

~ssmiech

TYs madry ?uważam zes glupi cena ropy najnizsza od 17 lat 24 USD za barylke .Przypomnij zobie za rzadow PO była około 120 USD za barylke teraz ciemniaku pytanie ile teraz benzyna powinna kosztowc ? Max 2 zlWiec zamilcz jak nie masz pojęcia !

~doktor

Czym wy się podniecacie w krajach najbogatszych na świecie codziennie umiera prawie tysiąc ich mieszkańców a wy się podniecacie , że u nas 5 osób się zaraziło koronawirusem. To mieszkańcom najbogatszych krajów na świecie najbardziej grozi ten wirus bo tam jest największe zepsucie . Bo bogactwo wcześniej czy później doprowadza ludzi do degeneracji. To jakieś szaleństwo i obłęd, pamiętacie jak mieliśmy AIDS to najpierw zaatakował pederastów i pedałów a następnie lisbijki.