Zbiesili się w bastionie PiS

Image

Stalowa Wola może mieć problem z obsadzeniem komisji wyborczych w „różnych kolorach”. Cała opozycja wypięła się na wybory. Za stolikami pełnymi długopisów i kart wyborczych zasiądą głównie ci z Prawa i Sprawiedliwości.

Wyjście z domów i tłumne zgromadzenie w lokalach wyborczych to niepotrzebny rozwój koronawirusa, kolejne zakażenia i narażenie zdrowia i życia mieszkańców Polski. Wiemy jak skończyła się pierwsza tura wyborów we Francji, kiedy to w zasadzie zdecydowana większość członków komisji zakaziła się wirusem. Polska- póki co- nie wyciągnęła z tego wniosków, a raczej władza, gdyż uparcie dąży do zorganizowania wyborów prezydenckich w maju.

Stalowa Wola nie od dziś nazywa jest bastionem PiS. To tutaj przyjeżdżał chętnie sam prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Mazowiecki, a także Andrzej Duda, a wcześniej Beata Szydło. To tutaj zakończono kampanię wyborczą i tutaj organizowano piknik PiS-owski. Miasto mocno popierało do tej pory to ugrupowanie. Opozycja stanowiła tu zdecydowaną mniejszość, co nie znaczy, że nie była aktywna.

Miarka przebrała się w sobotę, gdy w nocnych obradach Sejmu RP uchwalono istotne zmiany w kodeksie wyborczym. Wszystko to przy okazji tworzenia tarczy antykryzysowej. Zmiany pozwalają na korespondencyjne głosowanie obywatelom w kwarantannie i izolacji, a także wyborcom po 60 roku życia. Polacy obudzili się więc już w nowej rzeczywistości. Teraz opozycja nawołuje do bojkotu wyborów. Sama kandydatka na prezydenta RP Małgorzata Kidawa- Błońska oświadczyła, że rezygnuje z kampanii wyborczej i zachęca do tego, by… nie iść na wybory.

- Jeżeli wybory się jednak odbędą, Polacy powinni je zbojkotować- powiedziała w niedzielę.

Podobnego zdania są stalowowolscy radni opozycji, którzy również nawołują do wyborczego bojkotu. Radny Dariusz Przytuła powiedział, że nie zgłosi kandydatur mieszkańców na członków komisji wyborczej. Poprosił ich o wycofanie się i taką zgodę otrzymał. W przekonaniu radnego byłoby niedorzecznym narażanie obywateli na niebezpieczeństwo. W sytuacji gdy nawołuje się o pozostanie w domach, chce się z tych domów wyciągnąć Polaków po to, by przedłużyć władzę przedstawicielowi PiS.

Według naszej sondy 75,2% mieszkańców Stalowej Woli nie wybierze się na wybory prezydenckie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~strach

Wiadomo że wybory w maju będą koresponencyjne.

~ćma

Nocny marku: lemingi tak myślą tak jak mówisz ale tę chorobę można leczyć, pała i zimną wodą na głupotę. pozdrawiam

~Nocny Marek

@Mike.WYBORCY ! Macie wolny wybór, chcesz to głosuj, a nie chcesz to nie głosuj. Prawda jakie to proste !

~Mike

Śmierć przez uduszenie, to grozi śmiałkom. Nie każdemu , ale ryzyko duże. Chcesz to idź smiech2

~Nocny Marek

WYBORCY ! Macie wolny wybór, chcesz to głosuj, a nie chcesz to nie głosuj. Prawda jakie to proste !

~Nocny Marek

75 % wyborców PiSu nie pójdzie na wybory, a 25 % zwolenników totalnej pójdzie i wygra opozycja. To będzie wówczas zwycięstwo demokracji. Jak będzie odwrotnie tzn. 75 % sympatyków PO zostanie w domu, a 25 % PiSowców zagłosuje to wygra zjednoczona prawica. Wówczas będzie to zamach na demokrację.

~Mike

Zwykła selekcja naturalna, kto chce niech idzie.

~e2rds

co ja tu robie w ogóle? a bo do Darek mi kazał tu siedzieć

e2rds

Hahaha, już ci napisałem,Hahaha, tylko na taki wpis debilu cie stać, ty widać z tej skóry co pod brzuchem nosi stary cap masz uszyty łeb, dlatego jesteś taki głupi

~Hahaha

E2rds ty śmieciu stary zawszony capie

e2rds

lekarz vel pseudointeligent, ci teraźniejsi emeryci płacili trollu pisowski miedzy innymi przez długie lata na twoje wykształcenie na które płacono z budżetu, a ty jesteś tępym trollem pisowskim który pisze, że emerytom co miesiąc trzeba dawać pieniądze za darmo, taka kanalia nie powinna zajmować państwowego stanowiska i mieć płacone z budżetówki bo na to nie zasługuję, cały czas masz płacone z podatków innych nie wnosząc nic poza trollowanie przez 8 godzin, po prostu taki troll budżetowy. A ty na temat ile ludzie płacili na emerytury to tyle wiesz co i o Piśmie Świętym na które powołujesz się, piszesz, że moje składki przejedli starsi, ale na twoje wykształcenie też płacili i mówisz, że szanujesz emerytów i lodzi starszych, a co kanalio piszesz o dawaniu im co miesiąc pieniędzy za darmo. Będę ci to na każdym kroku przypominał ten twój wpis i w każdym miejscu.

~lekarz

Do e2rds, zadaj sobie jedno pytanie czy wszyscy emeryci czy renciści placili w życiu jakies składki na ZUS ,to po pierwsze, A po drugie ci co placili to mają małe emerytury a ci co nie placili mają duże. A twoje skladki jeśl płaciłeś już dawno przejedli ci starsi od ciebie i chyba wiesz o czym komentuje. Ja szanuje emerytow i starszych ludzi więc się nie nakręcaj ale taka jest prawda jak ja komentuje.

e2rds

Hahaha, tylko na taki wpis debilu cie stać, ty widać z tej skóry co pod brzuchem nosi stary cap masz uszyty łeb, dlatego jesteś taki głupi

~Hahaha

e2rds idź stąd ty stary zawszony capie

e2rds

lekarz vel doktor vel pseudointeligent, jesteś, że się tak wyrażę totalnego( lubisz takiego słowa używac jako twój znacznik)idiotę z siebie robisz, emerytom emerytura należy się jak psu gnat bo na nią pracowali. A ty jesteś tępym trollem pisowskim który pisze, że emerytom co miesiąc trzeba dawać pieniądze za darmo, taka kanalia nie powinna zajmować państwowego stanowiska i mieć płacone z budżetówki bo na to nie zasługuję.
Lekarze dzisiaj mają pełne ręce roboty i narażają swoje życie i zdrowie na ratowanie ludzi, a taka kanalia siedząca cały dzień przed komputerem i przedstawiająca się: lekarz, doktor, malarz, wizjoner mający płacone z pieniędzy podatników tylko trolluje.

~lekarz

Do e2rds, jeśli płacisz tysiąc złotych podatku co miesiąc to dzięki temu masz darmową służbe zdrowia bo większośc tych pieniędzy idzie na NFZ. Gdybym liczył na ciebie to na pewno z głodu bym umarł i ty dobrze o tym dobrze wiesz. To emeryci są obciążeni9em wszystkich rządów na świecie bo trzeba co miesiąc im dac pieniądze za darmo. O tym chyba też dobrze wiesz.

wladek5413

Wszyscy boimy się o swoje zdrowie,o zdrowie swoich bliskich i jest pewne,że nikt nikogo narażał nie będzie na niepotrzebne ryzyko.Jednak do 10 maja jeszcze trochę czasu jest.Po co więc tyle wyzwisk,złorzeczeń,przecież wiemy,że karma zawsze,wczesniej czy później wróci do nas.
Folgujmy więc swoim emocjom,swoim osądom,opiniom,aby to nas nie spotkało,to czego życzymy innym.

e2rds

Odpowiedzcie, dlatego, że prawie 80% ludzi w Polsce wykazuje zdrowy rozsądek, a pozostałym około 16% namieszano w głowach i za parę groszy są gotowi życie poświęcić dla faceta z kotem.

~Odpowiedzcie

Dlaczego wielcy obrońcy demokracji (czyli totalna opozycja) nie chcą przeprowadzenia demokratycznych wyborów?

~Nocny Marek

Do @Raziel. Cyt. "Módlmy się do Szatana, bo to on karze złych ludzi, o to żeby Kaczyński zaraził się wirusem i zdechł. #ŚmierćKaczyńkiemu". Troglodyto zastanów się co piszesz. Módl się do Boga żeby to życzenie nie wróciło do Ciebie. Mądrość życiowa mówi, że "Złe życzenia wracają do wypowiadającego" i niejeden tego doświadczył. Chciałbym od Ciebie usłyszeć co Tobie (i innym forumowiczom) Kaczyński takiego złego uczynił ?

~Ogrodnik

Totalny hejt opanował portal, jak żyć z takim wirusem :-)

Gumofilce z PSL dbali o dochody Gazpromu.

~emi

Ten doktor i lekarz to pisowski platny hejter -bo prawdziwy lekarz nie ma czasu pisać na okraglo ,powinien leczyc ludzi

e2rds

Ja nie próbuję tu nic zdominować, tylko hejtera pisowskiego piszącego pod bardzo wieloma nickami i to na państwowej posadzie za państwowe pieniądze wywołuje na światło dzienne.

e2rds

lekarz vel itd, widzisz, ja też na ciebie płacę co miesiąc, ponad tysiąc złotych i co ty na to, ty tez dostajesz z podatków, zapominasz o tym.

~doktor

Do e2rds, nie próbuj zdominowac tego portalu bo ci się nie uda twoją śmieszną filozofią.

~doktor

DO EMERYTA SŁOWO PSEUDO PODNOSI SIĘ DO UDAWACZA TY TEŻ UDAJESZ MĄDREGO A NI NAPRAWDE NIE JESTEŚ, BO ZA MAŁO WIESZ.

~lekarz

DO e2rds, a z czego ty emeryture dziadku dostajesz czy nie z podatków młodych ludzi co pracują na twoją emeryture? Ja też na ciebie płace co miesięc składki i to nie małe pieniądze.

e2rds

doktor vel itd, a dlaczego mam niby z wdzięczności na długopisa głosować, przecież nie z jego kieszeni dostaję tak 13 jak i emeryturę. A kto to jest pseudoopozycja, bo pseudointeligent to wiem kto to jest, to przeciwieństwo inteligenta.

e2rds

dokror vel pseudointeligent, gdzie Kaczyński i co przekazuje to mnie nie interesuje, a rząd tak jak wszyscy w budżetówce utrzymują się z podatków jak i ty, tylko oni rządzą, a ty hejtujesz i chwalisz się, że zawsze miałeś więcej niż inni, może za to wazeliniarstwo, nie wnikam. A sznur to sam wywołałeś, nie pamiętasz, pisząc strofy: miałeś chamie złoty róg itd:, ja tylko dodałem Palec i twój Sznur.

~doktor

Do e2rds, po co takie brednie do mnie piszesz ,że za co rząd się utrzyma pełen emerytów, jeśli są w rządzie to co miesiąc biorą wypłate bo za prace należy się wynagrodzenie. A swoją drogą jak już o tym piszesz to PAN PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI przekazał swoją emeryture na dobre uczynki a żyje z diety poselsiej.