Ambasador SW do Prezydenta Dudy: Czy kiedykolwiek stał Pan twarzą w twarz z pacjentem, który walczy, tak walczy o przetrwanie nabierając kolejny oddech?

Image

Dr hab. n. med. Tomasz Darocha, ambasador Stalowej Woli, ceniony naukowiec, anestezjolog i współtwórcą unikalnej na skalę światową procedury pozaustrojowego leczenia pacjentów w hipotermii głębokiej zadaje pytanie Andrzejowi Dudzie, prezydentowi RP i kandydatowi na prezydenta w kolejnej kadencji. Słowa są gorzkie i pełne bolesnej prawdy.

Szanowny Panie Prezydencie,

Widział Pan kiedyś osobę z niewydolnością oddechową? Czy może sobie Pan wyobrazić uczucie głębokiego bólu pacjenta, który walczy o każdy oddech? Czy kiedykolwiek stał Pan twarzą w twarz z pacjentem, który walczy, tak walczy o przetrwanie nabierając kolejny oddech? Jeżeli nie, to nie życzę tego Panu! Widok jest porażający, zostający do końca życia każdego medyka!! Proszę o poważne traktowanie PACJENTÓW!! ZAPOMNIJMY O DACIE WYBORÓW! Teraz nie czas ani pora na takie rozważania.

BARDZO PROSZĘ PANA O POWAŻNE POTRAKTOWANIE TEGO ZAGADNIENIA!!! TERAZ JEST CZAS WYBORÓW ALE DLA DOBRA PACJENTÓW! PROSZĘ O PRZEKAZANIE TEJ WIADOMOŚCI, MOŻE DOTRZE DO PANA PREZYDENTA……

Z poważaniem,

dr hab. n. med. Tomasz Darocha

lekarz anestezjolog

Wpis ten, znajdujący się na fb dr Tomasza Darochy pozostawiamy bez komentarza…

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.