Kiedy będzie można korzystać z wodnego placu zabaw i parku linowego?

Image

Rząd likwiduje coraz więcej obostrzeń. W parkach, na błoniach i w innych miejscach zielonych Stalowej Woli czas wolny spędza coraz więcej osób. Dzieciaki z utęsknieniem czekają na wszystkie atrakcje, które powstały w Parku Miejskim.

Dobrą wiadomością jest to, że od 1 czerwca został otwarty park linowy. Można z niego korzystać 7 dni w tygodniu, od 10:00 do 20:00.

- Z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych działa już park linowy. W ciągu dnia będzie on dezynfekowany, tak aby rodzice dzieci mieli pewność, że jest on dobrze przygotowany. To taka atrakcja, na którą bardzo czekały nasze dzieci- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Na razie nie wiadomo kiedy zostanie otwarty wodny plac zabaw. Jak podkreśla prezydent gdyby nie zagrożenie epidemiologiczne, to tak jak rok wcześniej, na Dzień Dziecka najmłodsi mieszkańcy miasta mogliby z niego korzystać.

- Jeżeli chodzi o wodny plac zabaw, to musimy poczekać na nowe wytyczne sanitarne w tym zakresie- mówi prezydent.

Póki co i tak pogoda nie sprzyja kąpielom na świeżym powietrzu. Wciąż pada deszcz, a temperatury powietrza, jak na tę porę roku, są bardzo niskie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~duralex

Po poświeceniu przez antżeja d. (jak długopis) bo rodo.

e2rds

Jonny, już wielokrotnie pisałem, że park, czy wybieg jest na terenie przyszłego, albo już przeszłego przedszkola przy KEN, ogrodzony. Możesz z wybiegu korzystać, tylko innych piesków nie pogryź, mile widziany kaganiec, nie musisz być na smyczy.

~@Opp

Opp

Cytat
"Tak TVN ryje berety."

A ja dodam TVPiS, wychodzi to lepiej i skuteczniej.

~@Jonny

A co chcesz tam pobiegać za patyczkiem czy zrobić kupkę?

~Lucek

Jestem bardzo posłuszny panie prezesie hau hau. Rzuci pan patyczka? Ja przyniosę. Hau hau umiech

~Jonny

Opozycja ujada, a tymczasem gdzie obiecany przez nich park dla psów?
Nawet tego nie potrafią zrobić!

~szwagier

Maliniak jeździ po małych pipidówkach bo w dużych miastach go wygwizdują!

~@edziu co?

Przecież w każdym domu jest małe oczko wodne. A przy nim jest przycisk do spuszczania wody z oczka.

~edziu co?

Chyba w sobotę Anżej poświęci oczko wodne i już będą dzieciaki mogły się pluskać.

~@Mannerka

Nie żałuj tego „kroku” smiech2

~Mannerka

Żałuję że na was głosowałam opozycjo.
Tylko hejt i hejt.
Szok, tylko nienawidzicie ludzi!

~lasowianka

Już w sobotę adrianek będzie uroczyście przecinał wstążkę a chór Dworski może zaśpiewa: "I choć padało..."

~@kop

Zadzwoń tchórzu do urzędu miasta i się zapytaj a nie jak ostatnia ciota pytasz na forum.

~kop

Czy park linowy jest kontrolowany przez państwowe instytucje pod względem bezpieczeństwa dzieci?

~Opp

Według opozycji - NIGDY
Niedawno jedna się bulwersowała że za dużo ludzi na rynku chodzi.
Tak TVN ryje berety.