Karambol na Popiełuszki. Zderzenie 4 aut.

Image

Karambol miał miejsce 3 czerwca 2020 roku o godzinie 13:55 na ulicy Popiełuszki.

W kolizji udział brały 4 samochody: Toyota C-HR Hybryd (RST), Hyundai i-30 (RST), Honda HR-V (RST), Ford Mondeo (WD). Jeden z dwóch pasów ruchu został zablokowany (w stronę bazyliki).

Na miejsce przybyły: 2 wozy bojowe straży pożarnej, policja ze stalowowolskiej drogówki.

Na jezdni wylane były płyny, które wypłynęły z aut. Zostały zneutralizowane sorbentem. Jako, że nikomu nic się nie stało, nie było konieczności wzywania Zespołu Ratownictwa Medycznego. Kierowców przebadano na trzeźwość.

Przewiń do komentarzy



























Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
jabar

Nie Mario, nie jestem ale nie chciałbyś żeby cie wycinali z pogniecionego samochodu. Wolałbyś tam skonać.

~Edziu

To,że nieroby to fakt ale czasami są potrzebni.Mogliby w czasie tego nieróbstwa wykonywać na straży jakąś pracę chałupniczą

~Mario

Jabar jestes widocznie jednym z tych nierobów

jabar

Mario, ćwoku nie twoja sprawa

~Bxhxb

No ładne auta

~Mario

Po co tylu tych strażaków tam jest ,co te nieroby tam robią?

~hoho

W TV Zientarski reklamuje toyotę jaka to niezawodna a sam jeździ mercedesem to tak jak Jurgen Klopp oplem

~turysta

Ja to kiedyś maluchem do Turcji jeździłem na transit i bagażnik na dachu.W 3 tygodnie zarabiałem 300 USD a w przecìętna pensja wtedy to była 20-30 USD miesięcznie.To se nie wrati

~mariusz

ładne auta, szkoda toyoty

~Crash

Ford chociaż gowno wort to tylko tył wbity a badziewiasta toyota rozbita jakby pod tira wpadła. Ludzie kupujcie bezpieczne auta a nie taki kicz jak toyota. Zdrowie jest najważniejsze.

~Intel i gent

Zazdrosny troll z brzuchem jeździ maluchem.

~hihi

Jedzie toyota a w środku idiota