Zachęcali do głosowania na prezydenta Andrzeja Dudę

Image

W sobotę na terenie targowiska można było spotkać sympatyków oraz osoby, które popierają kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta RP. Wśród nich znaleźli się: wiceminister infrastruktury Rafał Weber, starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny, wiceprezydent miasta Renata Knap, burmistrz Zaklikowa Dariusz Toczyski, a także stalowowolscy radni.

Andrzej Duda, bo dotrzymuje obietnic

Od godziny 9:00 rozdawano ulotki i rozmawiano z mieszkańcami na temat zbliżających się wyborów. Większość osób, zarówno kupujących, jak i sprzedających, bardzo pozytywnie reagowała na sobotnią akcję deklarując, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości otrzyma i tym razem ich poparcie.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny przekonywał, że by Polska dalej mogła się rozwijać, konieczny jest wybór na drugą kadencję Andrzeja Dudy.

- Andrzej Duda to nasz prezydent, to osoba, która przez ostatni 5 lat dotrzymała słowa, która zbudowała nową wiarygodność urzędu prezydenta Polski, to osoba, która z determinacją wspiera Polskę lokalną, wspiera Stalową Wolę. Widzimy jak zmienia się Stalowa Wola dzięki wielu programom, zmienia się pod względem społecznym, również dzięki takim programom jak 500+, dzięki dotrzymanej bardzo ważnej obietnicy jaką jest obniżenie wieku emerytalnego, wsparciu seniorów – 13 emerytura, ale również dzięki wielu dużym inwestycjom lokalnym- przekonywał Lucjusz Nadbereżny.

Rozwój nie może się zatrzymać

Wiceminister infrastruktury Rafał Weber mówił o tym jak wiele udało się zrobić dobrego w okresie prezydentury Andrzeja Dudy. Zaznaczył, że jeśli dalej chcemy by wschodnia część Polski mogła się rozwijać, a w tym i Podkarpacie, i Stalowa Wola, należy poprzeć kandydaturę Andrzeja Dudy.

- Te wybory są bardzo istotne z punktu widzenia rozwoju kraju. W ostatnich dniach kampania wyborcza opiera się głównie na kwestiach światopoglądowych. My, jako mieszkańcy Podkarpacia- w mojej ocenie- powinniśmy bardziej skupiać się na kwestiach gospodarczych, na tych bardzo istotnych z punktu widzenia rozwoju wszystkich obszarów RP, a także wszystkich obszarów województwa podkarpackiego. Województwo bardzo potrzebowało takiego impulsu rozwojowego po to, aby tutaj, na naszym terenie żyło się łatwiej, lepiej, więcej zarabiało, dotarło się szybciej do pracy, do szkoły, na uczelnię. W mojej ocenie- i myślę, że w ocenie wielu rodaków- ostatnie 5 lat pana prezydenta Andrzeja Dudy i współpraca z rządem Prawa i Sprawiedliwości doprowadziła do takiej diametralnej zmiany w województwie podkarpackim. Budujemy nowe drogi. Jak na drożdżach rośnie droga ekspresowa S19, która jest drogą życia, drogą rozwoju, która nie tylko poprawi komunikację, ale również przyczyni się do rozwoju potencjału gospodarczego naszego terenu. Kończymy budowę obwodnicy Stalowej Woli i Niska, od 40 lat oczekiwanej inwestycji. Zmieniają się ośrodki kultury, centra sportowe, zmieniają się boiska przyszkolne. Tych inwestycji, które wpływają na jakość naszego życia jest niezmiernie dużo- mówił wiceminister Rafał Weber.

Rafał Weber apelował do mieszkańców regionu, żeby swój głos powierzyli wiarygodnemu kandydatowi, który wywiązał się ze złożonych obietnic podczas poprzedniej kampanii wyborczej, w tym m.in. podniesienie płacy minimalnej, obniżeniu podatku PIT, CIT, podatku dla młodych.

Obywatelski obowiązek: niech Polski nie wybiorą ci inni

Starosta Janusz Zarzeczny przekonywał do spełnienia obywatelskiego obowiązku i wzięcia udziału w głosowaniu. Podkreślił, że rezygnacja z głosowania, to również wybór.

- Zachęcamy, jako samorząd powiatu, wszystkich mieszkańców naszych gmin, naszego miasta do wzięcia udziału w wyborach (…) My, jako samorządowcy jesteśmy dumni z tego, że mamy takiego prezydenta. Mamy dużą pomoc, czujemy zainteresowanie rządu i prezydenta. Czy był jakikolwiek inny prezydent, który tyle razy był w mieście, co pan prezydent Duda? Nie było takiego przypadku w historii. Widzimy, że ten człowiek spełnia tę funkcje należycie i właściwie- mówił starosta Janusz Zarzeczny.

Do wyborów pozostało niewiele czasu. Być może już 28 czerwca Polacy zadecydują kto zostanie głową naszego państwa.

Przewiń do komentarzy






























Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Z New Jersey

Jestem w USA od roku i widzę tych jełopów polonię amerykańską co są za pisem i długopisem.Nie żyją w Polsce od 15 lat i więcej i będą wybierać Wam prezydenta.Uważam,że każdy kto mieszka powyżej 5 lat za granicą nie powinien mieć prawa do głosowania. Ja też Wam nie będę wybierał bo nie wiem kiedy wracam.
PS.Jestem za Rafałem Trzaskowskim

~yurek

Koszmar
Śniło mi się,że w II turze wygrał Andrzej Duda-Kaczyński.To dobrze bo rzadko mam sny prorocze

~wikary34

Proponuję Panie i Panowie od lansu podobne wystąpienie na tle bardziej oddającym wasze umiejętności tj. na nadsańskich BŁONIACH... Aura sprzyja.

~toto

Po co nam kosztowny, potężnie rozbudowany rząd skoro to jedna osoba zdaniem Morawieckiego zaplanowała, wykonała i dalej będzie to czynić pod warunkiem, że go wybierzemy. To jest przykład bezmyślnego samo unicestwiania się notorycznego kłamcy. Ci ludzie nie mają odrobiny kultury a o przyzwoitości nawet nie warto wspominać.

koliii

Taki młody ten Wyber a już bez włosów. Chyba mu wypadły od myślenia choć mówią że myślenie nie boli (może radioaktywne jest). Ale mój dentysta wie gdzie robią przeszczepy z klaty somsiada a oni chyba się znają więc na następne wybory będzie wyglądał jak nasz prezydent (może) . ha ha ha......

~rtyuio

Kaboom! hahahaha! smiech2

~obserwtor

a mi sie kojarzy to wszystko z wyborami jak Kwaśniewski startował ten sam sposób działania, on też sie bratał z ludem i disco polo było modne dostał drugi raz kadencję, teraz żyje spokojniutko w Szwajcarii a nie w Polsce której był prezydentem ciekawe

e2rds

most, tylko widzisz, nie kupił tego co powiedział Morawiecki sztab wyborczy Dudy i Morawieckiego odsunięto od wystąpień publicznych i skąd Duda weźmie drugiego takiego propagandzistę, już teraz nic nie wybuduje, a szkoda, mielibyśmy kraj miodem i mlekiem płynący, aż ten Morawiecki, po co tyle mówił, że Duda wszystko może, nawet słuchać poleceń tego z kotem i jeszcze wykonywać.

~most

brawo e2rds....wszystko mamy dzięki Dudzie....drogi, mosty, przystanki, koleje...wszystko!!!!! Ciemny lud to kupi!

~emi

Won z ta pisowska pacynka.

~Rakka

A tą sonde SM, może sobie w buty schować. Przy pomocy sieci TOR zagłosowałem w niej co najmniej 100 razy i zapewne nie tylko ja, sądząc po zmieniających się w mgnieniu oka wynikach.

~fra

Przecież to co widzicie na wiecach i w spotach wyborczych, to nie są prawdziwi ludzie. To są sprawnie wyreżyserowane ,
za pomocą socjotechnik, wizerunki, nie mają nic wspólnego z ich prawdziwą naturą. Jak można być tak głupim i głosować na sztuczny wizerunek???

~Fra

Ale z was wszytskich frajerzy. Wy się kłucicie między sobą, a oni (PiS, PO i cała reszta) za kulisami się z was smieją i kradną ile wlezie. Poczytajcie Chomskyiego, a zrozumiecie jak to się wszytsko odbywa.

koraa2

Wojtek brawo dla ciebie,szkoda że spora część zaślepionych ludzi tego widzi,to jest niebywałe jak mamy zaślepiony naród.Trzaskowski nie nadaje się na prezydenta Wawy a co dopiero Polski!!!!

~Obserwator

~INTELIGENT

Już Duda przeznaczył 2 miliardy na służbę zdrowia czyt. TVP

Ja wybieram Trzaskowskiego !

~jacekplacek

starosta to niech otworzy starostwo normalnie bo sie boi ze wirus, a chodzi bez maski dajta spokoj

~Mieszkaniec

Erdeesik to kozak w necie a ci... w świecie

e2rds

ola, nie ma alternatywy dla Dudy. Duda jest niezastąpiony, przynajmniej w opowieści propagandowej Morawieckiego. Duda teraz buduje autostrady, drogi lokalne, prowadzi inwestycje, buduje mosty, a tak w ogóle to nie potrzeba samorządów tak miejskich jak i powiatowych, mało tego nawet rządu, wszystkich zastąpi Duda.

~ola

'wojtek" zrób sobie lewatywę to naprawdę dobrze ci zrobi. Nie cierp z cudzej osoby bo to nie on jest chory. Lewatywa to najlepszy środek na uspokojenie.

~Dar

@wojtek jak zmienisz w swoim tekście datę i nazwę parti też na P czyli Pi... 2015 - 2020 to też idealnie wpisujesz się w teraźniejszość. No może afer jest więcej, więcej nowych podatków, więcej długów oraz znaczenie międzynarodowe jest bliskie 0.

~ola

Dlaczego nie dostrzegacie innych kandydatów, tylko Dudę i Trzaskowskiego? Jest alternatywa; to Krzysztof Bosak. Powinien na niego głosować każdy, komu zależy na Polsce. Ani PO, ani PIS nie powinni dłużej rządzić.

e2rds

@er2ds, małpa, tak podpisałeś się, skąd wytrzasnąłeś takiego nicka, coś z głową niedobrze, nawet poprawnie czytać nie potrafisz nie mówiąc o pisaniu.
wojtek, ty jesteś tylko konsumentem pomocy rządu i Dudy, czy tym pracującym okradanym z pieniędzy, bo zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Po twoim wpisie to wynika, że ty to konsument nie dający nic w zamian.

~wojtek

Przypomnę co niektórym co to zachwycają się Trzaskowskim co jego partia której jest v-ce przewodniczącym dokonała jak była przy władzy w latach 2007-2015. Oto sukcesy tejże parti PO.1.Zmniejszenie zasiłku pogrzebowego z 6 tys.na 4 tys.zl. 2. Podniesienie podatku Vat z 22 na 23 %. 3. Zwijanie armi z 200 tys.na 90 tys.żołnierzy.Ogromne bezrobocie i ucieczka młodych do pracy na zachód. 4.Wydłużenie wieku emerytalnego z 65 lat do 67 dla mężczyzn i z 60 -67 dla kobiet. 5.Likwidacja stoczni hut,kopalń węgla i strzelanie do górników. Likwidacja OFE i kradzież 150 mld zl oszczędnosci Polakom. 6 .Ponad 100 róznego rodzaju afer np.Hazardowa,Amberd-Gold ,a najsłyniejsza to afera taśmowa po której stracili władzę.Tam u Sowy pokazali gdzie mają Polaków i ich problemy. Słynne wypowiedzi to : Polska to h...j d...pa i kamieni kupa, Polska istnieje tylko teoretycznie,Za 6 tys.zł to tylko głupcy pracują.itd . 7 .6-cio latki do szkół. Trzaskowski w tym rządzie był min.cyfryzacji a teraz jest v-e przewodniczącym tej słynnej parti która ma Polskę i Polaków tam gdzie słońce nie dochodzi.Po powodzi Komorowski powiedział do powodzian ;woda ma to do siebie że przychodzi a potem spływa do morza,Tusk po tragicznych burzach powiedzial ja Wam Wójta nie wybierałem/.A dziś gdy tylko jest jakaś powódz czy trąba powietrzna do zarówno rząd jak i Duda reagują natychmiast i daja pomoc finansową i nikogo nie zostawiają bez pomocy.A Trzaskowski w sobotę dał popis że w 2016 r.niebyl posłem i nie głosował za obniżeniem wieku emerytalnego.Głosujcie na Trzaskowskiego to szybko wróci to co wyże opisałem Dla niego ważniejsze są sprawy takie jak LGBT, udzielanie slubu p....łom nad bezbieczeństwo naszych dzieci i emerytów.

~@ er2ds

Nie hejtuj trollu opozycyjny

e2rds

INTELIGENT, cyt: "A ja jako inteligntny czlowiek powiem tak po co marnować pieniądze na drugą ture lepiej te pieniądze przeznaczyć na służbe zdrowia."
Powiedz to długoPiSowi, może zrozumie.

~INTELIGENT

Według najnowszych sondaży w naszym mieście 90 rocent mieszkańców w pierwszej turze zagłosuje na PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDE. Tylko hejterzy błagają byłych członków partii PZPR aby zagłosowali na Trzaskoskiego. A ja jako inteligntny czlowiek powiem tak po co marnować pieniądze na drugą ture lepiej te pieniądze przeznaczyć na służbe zdrowia.

~Junosza

No i panowie ostatnie zdjęcie przy wspólnym korycie. Będzie mi Was brakowało ale pod cela będziecie mieć zajęcie. Ludzie już się na Was nie nabiorą i Was rozlicza. Pozdrawiam

~naukowiec

Przeprowadżmy eksperyment:
Odebrać naczelnemu hejtrowi miasta - Darusiowi dostęp do internetu na cały dzień.
Zobaczycie, że ilość nienawistnych wpisów spadnie o 85%

ep89

tylko i wyłącznie BOSAK !

~bombelek

pisowskie psy