Utonął mężczyzna

Image

Do tragedii doszło prawdopodobnie w niedzielę. Mieszkaniec gminy Zaleszany wyszedł na ryby. Do dziś dnia nie powrócił.

48- letniego wędkarza odnaleziono dopiero na drugi dzień, w poniedziałek 29 czerwca 2020 roku w Motyczu Szlachetnym. Ktoś znalazł na brzegu zbiornika wodnego jego rzeczy.

Okazało się, że mężczyzna utonął. Po wodzie dryfowały jego zwłoki. Przyczyny zgonu nie są znane. Czy był to nieszczęśliwy wypadek czy zgon nastąpił przy udziale osób trzecich, ustali śledztwo.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ herdovapavla

Oferta pożyczki między osobami prywatnymi w 24 godziny

Witam Pani/Pan
Oferuję Ci moją ofertę pożyczki, która jest bardzo prosta i szybka. Moja oferta zaczyna się od 15000 zł do 5 000 000 zł, a moje oprocentowanie wynosi 3%. Spłata pożyczki zaczyna się za 3 do 300 miesięcy. Mój kierownik banku potrzebuje podpisanego dokumentu umowy przed przelaniem środków na Twoje konto. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt na adres e-mail: herdovapavla4_(at)_gmail.com

~abw

~krystyna
Na zewnątrz już 29 stopni C.

~BLI

jak dojrzały mężczyzna po takiej ulewie wybiera się na ryby?

~krystyna

Dzień dobry
Skontaktuj się z Reece Kyle na adres e-mail: reecekyle23_(at)_gmail.com, aby uzyskać uczciwą i uczciwą ofertę pożyczki. Otrzymałem od niej pożyczkę w wysokości 150 000 PLN. szczerze i obiecuję, że cię nie zawiedziesz. pozdrowienia

Paul_Inezja

W Motyczu Szlacheckim, a nie Szlachetnym...

~Jdjdhdhdj

Janek trochę nie na miejscu tej komentarz jeśli masz głupio pisać to nie pisz wogole i zachowaj to dla siebie.!

~Janek

Rybka lubi pływać ...

~Bracia

Wspuczuje

~anka

Współczuję....