Stal Stalowa Wola: Chłopcy do bicia

Image

W wielką sobotę Stal Stalowa Wola rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Łagowie z miejscowym ŁKS-em. Gospodarze tego spotkania, po zimowych wzmocnieniach, są jednym z faworytów do awansu. W dotychczasowych 23 spotkaniach zgromadzili 44 punkty, co daje im 4 pozycję w ligowej tabeli.

Stal Stalowa Wola, po fatalnym początku rundy wiosennej, musiała w tym spotkaniu zwyciężyć, jeśli chciała zachować choćby czysto teoretyczne szanse na awans. Od pierwszych minut na boisku było widać, że obie drużyny będą „bić się” o 3 punkty. Twarda walka o każdy centymetr murawy, obfitowała w częste faule. Skutkowało to tym, że żaden z zawodników nie „odstawiał nogi”, więc arbiter główny od pierwszych minut bardzo często używał gwizdka. Niestety, takiej gry nie wytrzymał Kamil Radulj, który z powodu kontuzji, już w 20 minucie musiał opuścić boisko. Zaledwie 3 minuty później gospodarze cieszyli się z objęcia prowadzenia, bo po zamieszaniu w naszym polu karnym, w świetnej sytuacji znalazł się Adam Imiela, który nie zmarnował tej sytuacji i wpakował piłkę do siatki z ok. 3 metrów. Po otworzeniu wyniku gospodarze nieco spuścili z tonu i gra się uspokoiła, a sytuacji podbramkowych było zdecydowanie mniej. W grze Stali, niestety, widoczna jest słabsza forma Daniela Świderskiego, który z powodu kontuzji nie przepracował całego zimowego okresu przygotowawczego. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:0 dla gospodarzy.

Drugie 45 min wyglądało bardzo podobnie do pierwszego. Była to twarda gra, głównie w środkowej części. Mimo iż czystych sytuacji do zdobycia bramki było naprawdę niewiele, to spotkanie mogło się podobać, ponieważ obie drużyny „zostawiały” na boisku naprawę sporo sił. Przyznać trzeba, że po zmianie stron to Stal „przeważała”, jednak nie można było oprzeć się wrażeniu, że taki fakt miał miejsce tylko dlatego, że gospodarze pozwalali na to zielono-czarnym. W końcówce spotkania zespół ze Stalowej Woli posypał się całkowicie. W 90 minucie bramkę po rzucie rożnym zdobył Kamil Orlik, a zaledwie 3 minuty później, po fatalnym błędzie Smyłka, do pustej bramki piłkę wpakował Aleksander Wianek. Stal kontynuuje fatalną passę na wiosnę. Przegrywa kolejne spotkanie i wygląda na to, że zamiast walki o awans, będziemy musieli walczyć o utrzymanie w szeregach trzecioligowych zespołów.

Zastanawiające jest to, że jeszcze kilka lat temu Stal, która w zimowej przerwie przygotowywała się do rundy rewanżowej na żużlowym boisku, na wiosnę potrafiła punktować seriami. Teraz, kiedy w klubie nie brakuje niczego, zespół seryjnie rozdaje punkty ligowym przeciwnikom. A mówi się, że od przybytku głowa nie boli …. Wydaje się, że zbieramy teraz pokłosie „pracy” tak uwielbianego przez kibiców i zawodników trenera Berety. Po raz kolejny okazuje się, że „dobry kumpel” nie musi jednak być dobrym trenerem.

16.04.2022 Łagów godz. 16:00

ŁKS Łagów 3:0 Stal Stalowa Wola

Bramki: 23’ Imiela, 90’ Orlik, 90’+ Wianek

Stal: Smyłek, Stępniowski, Khorolskyi, Hladik©, Davidik, Wojtysiak, Szifer, Radulj, Lebioda, Barata, Świderski.

Rez.: Wietecha, Hudzik, Zięba, Grabarz, Olszewski, Stelmach, Jopek.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ABCDE

Tam, zamiast Gdyni miał być Stargard Szczeciński

~ABCDE

Spokojnie, trzeba budować drużynę na następny sezon i awansować. Nie tragizować, przecież są miasta większe od Stalowej Woli i tam jest też 3 liga np. Gdynia, Toruń, Zielona Góra, Bytom. Do boju, do boju nasza STAL!

~ABCDE

Spokojnie, trzeba budować drużynę na następny sezon i awansować. Nie tragizować, przecież są miasta większe od Stalowej Woli i tam jest też 3 liga np. Gdynia, Toruń, Zielona Góra, Bytom. Do boju, do boju nasza STAL!

~ABCDE

Spokojnie, trzeba budowa drużynę na następny sezon i awansować. Nie tragizować, przecież są miasta większe od Stalowej Woli i tam jest też 3 liga np. Gdynia, Toruń, Zielona Góra, Bytom. Do boju, do boju nasza STAL!

e2rds

~KIBIC vel pseudointeligencie, jeszcze jedna niejasność, wynika z logiki, cyt:"Do e2rds, tym ostatnim wpisem udowodniłeś , że nie jesteś dla mnie dyskutantem bo nie masz o niczym zielonego pojęcia.". Podkreślam "tym ostatnim wpisem", a ostatni wpis dotyczył tego knura "Kochcia:, czyżbyś to był ty i dlatego jesteś taki urażony, może jak nadepnąłem tobie poprzednim tym wyśmiewającym wpisem toś mnie chciał kolnąć i znów po pustym łbie oberwałeś i to może być prawdą.

e2rds

~KIBIC vel pseudointeligencie, z kogo się śmieją to poczytaj sobie głąbie, a o piłce to ty masz widzę pojęcie jak świnia o gwiazdach i cały czas robisz z siebie kretyna. Już na tym portalu to kto tylko nie chce to po tym twoim pustym łbie nie wali, a ty nadal zadowolony z obrywów. Zaskakujesz troszeczkę mnie, bo gdzie w XXI wieku, w dobie takiego dostępu do informacji, komputera, taki bałwan jeszcze się uchował i do tego na państwowej posadzie.

~KIBIC

Do e2rds, tym ostatnim wpisem udowodniłeś , że nie jesteś dla mnie dyskutantem bo nie masz o niczym zielonego pojęcia. A o pieniądze to ty się nie martw bo akurat z twoich 50 złotych co płacisz podatku do miasta to może 5 groszy na STALÓWKĘ ,PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY na cały rok. Z takich jak ty to całe miasto się śmieje i ma wielki ubaw.

e2rds

~Kochciu, taki knur jak ty może mnie cmoknąć i nie mytego i tak będzie to dla ciebie jak perfumy, a, tylko ryja wyparz byś mnie czymś nie skaził i już czas byś koryto przewrócił i zaszył się w barłogu śmier.dzielu.

~mlody66

Dawniej ten ~KIBIC vel pseudointeligent to RzecznikKKS , ludzie go rozgryzli.Tutaj siedzi codziennie i wypisuje swoje uwielbienia do wladzy pisiorow .Ma duzo nikow i tam sie ukrywa ,ale my wiemy i smiejemy się z idioty.

~Kochciu

Erdesik umyj sie

e2rds

~KIBIC vel pseudointeligencie, głąbie, przecież od dawna ci tłumaczę, że piłka jako taka mnie nie interesuje tylko wydatki na nią. Widzisz, ty uważasz się za eksperta od piłki nożnej i popatrz jakiś głąb w tej materii, cyt:" Kibic to 12 zawodnik każdej drużyny ale skąd ty o tym możesz wiedzieć jak ty nawet na podwórku piłki w życiu sobie nie kopnąłeś.", widzisz głąbie, kibic to może być któryś "nast" zawodnik, ale na pewno nie 12, bo obowiązkowo musi być co najmniej 7 rezerwowych, a w finałach mistrzostw Świata, lub Europy minimum 12 rezerwowych, ale, że ty jesteś głąb, to jak zwykle idiotyzmy piszesz. Już głąbie w tym temacie nie wymądrzaj się, bo co napiszesz to kretyństwo i jak ci w tym głupim dziobie. Ja nie znam się na piłce, ty jesteś ekspert - głąb.

~KIBIC

Do e2rds, po pierwsze ty to tylko do zabijania dzikiej zwierzyny się nadajesz i od tego jesteś ekspertem. Po drugie tymi wypocinami o kibicach tylko potwierdziłeś , ze o piłce nożnej nie masz zielonego pojęcia. Można zbudować zespół z samych gwiazd piłkarskich i bez kibiców oni nic nie wygrają pamiętaj o tym. Kibic to 12 zawodnik każdej drużyny ale skąd ty o tym możesz wiedzieć jak ty nawet na podwórku piłki w życiu sobie nie kopnąłeś.

e2rds

~KIBIC vel pseudointeligencie, ty jak zwykle kretyńskie wywody piszesz. Mnie piłka to lata jak psu ogon jak zobaczy pana, mnie interesuje głąbie ile z naszej kasy tam topią bez efektów, ale ten układ się zawali i twój pryncypał w Stalowej Woli też się skończy razem z tobą wazeliniarzu i to wy macie to zagwarantowane jak ten przysłowiowy pies budę. Głąbie, cyt: " Gdyby STALÓWKA miała wszystkich kibiców jak ja to byśmy dziś grali w ekstraklasie." to ty myślisz, że umiejętności gry to od kibiców zależą, kto ci tak nas.ał w tym łbie, przekraczasz wszelkie poziomy głupoty. Lepiej i dla Stalówki i dla pryncypała by było gdybyś nic nie pisał bo czynisz im swoimi idiotycznymi wywodami wiele zła.

~KIBIC

Do e2rds, emerycie ty o sporcie to nie masz żadnego pojęcia. A o piłce nożnej to nawet zielonego pojęcia nie masz więc ja na twoim miejscu bym bardzo cichutko siedział. Ja wiem , ze ty lubisz jak ktoś ci spuści manto mocne bo jak ktoś ci napluje na łeb to ty myślisz , że deszcz pada. Gdyby STALÓWKA miała wszystkich kibiców jak ja to byśmy dziś grali w ekstraklasie. Ty dziadku o wazelinie nie gęgaj bo ty jesteś największym wazeliniarzem tego upadłego systemu i układu WALENIZMU. Tobie się marzy powrót do naszego miasta tego chorego układu ale to już nigdy się nie stanie masz to zagwarantowane ode mnie jak pies budę.

e2rds

~Kochciu, co knurku, znów kwiczysz po nadepnięciu na ogon, wylazłeś po świętach z barłogu.

~Kochciu

Hej erdeesek maleńki mój

e2rds

~KIBIC, pseudointeligencie przecież nic się nie stało, następne mecze będą, takie same i jak tam ta II liga załatwisz, układy przecież masz, obiecałeś, mam przypomnieć wpis.. Ale cię leją wszyscy po tym pustym, chorym łbie i widocznie "misja" nie starczyła i wazelina nie pomoże.

~Walsemaw

Jesteś cały w śluzie edek. Ohyda

~KIBIC

Do wirus , kibolu czy mi nie wolno krytykować słabych działaczy czy piłkarzy w naszym kochanym klubie?

~Czesiek

A jak pan Gondek przyjechał na początku pisowskiego bałaganu z informacją że przebiegł maratony 4 pustyń, to pisałem że jeszcze kilka lat pisoskiej demolki i będzie miał 5 pustynię do przebiegnięcia. Stawiam flaszkę temu który wskaże choć cień wielkości stalowowolskiego sportu z przed pisiej ery. Na moje to pan Gondek już rozgrzewa trampki.

Kilof

Ze sportu w Stalowej nie zostało nic. Piłka nożna - dno, koszykówka ostatnia liga, kolarze się wynieśli i zakładają szkółkę kolarską w Rzeszowie. Zostali nam lekkoatleci, boks i kilka niszowych dyscyplin, którymi zajmują się trenerzy pasjonaci. Jak tak patrzę, to to samo dzieje się w pisowskiej Polsce: stadniny zniszczone, milionów mieszkań nie ma, mostów, obwodnic też nie za wiele, inflacja wszystkich rąbie po kieszeni, a prezes od 12 lat dochodzi z Antkiem do prawdy. Jedynie Horała pilnujacy łąki za 40 tysi miesięcznie jest zadowolony. Czy ktoś wie dokąd zmierzamy?

~Wirus

Kibic cymbale powinieneś razem z działaczami, i prezydentem pseudopilkarzami być wywieziony na taczkach z gnojem ze stadionu .Czas na czyny

~KIBIC

Oj potrzebna jest miotła w tym naszym klubie STALÓWCE co by przypadkowych ludzi z tego klubu wymiotła . A takie bajki co niektórzy hejterzy produkują o obecnym trenerze , że zarabia 25 tysięcy co miesiąc to nawet malutkie dzieci nie wierzą bo w POLSCE nawet prezydent POLSKI PAN ANDRZEJ DUDA 25 tysięcy na miesiąc nie zarabia oczywiście [ na rękę.] Tu w tym mieście większość produkujących te wypociny to powinna się leczyć w przychodni na WYSZYŃSKIEGO . Jak można się tak kompromitować swoimi wypocinami tak zwanymi FAKE NEWSAMI co hejterzy myślicie że FAKE NEWS do koryta się załapiecie to wam wszystkim powiem tak koryta już nigdy nie będzie bo wszyscy mieszkańcy pamiętają jakie dziadostwo było w STALOWEJ WOLI jak przy korycie siedział SZREK. Im więcej takich idi..tycznych wypocin tu będziecie produkować tym bardziej wszystko stracicie na zawsze.

~KIBIC

Po te wypociny produkujecie polityczne w temacie naszej kochanej STALÓWKI. Po pierwsze żaden prawdziwy kibic na swój klub nigdy się nie obraża co najwyżej na ludzi działających w tym klubie. Czy zawodników czy trenera bo od nich wszystko zależy a ja najwięcej pretensji jako znawca piłki nożnej mam do byłych trenerów BERETY i TOMSONA. Jak można było do naszego klubu sprowadzić tak nie doświadczonych trenerów którzy po za tupetem nic nie potrafią. Przyjdzie taki młody pajac jeden z drugim nagada głupot a naiwni działacze słuchają i wierzą w takie bajki co ci trenerzy opowiadają. A gdzie sprawdzanie co taki pseudo trener dokonał w przeszłości jakie sukcesy osiągnął? A teraz o meczu do sanatoriom w naszym klubie po tym meczu dołączył RADULY. Nie ma drugiego takiego klubu w POLSCE gdzie 60 procent kadry drużyny jest w sanatorium [w szpitalu] zamiast walczyć z drużyną o jak najlepsze wyniki. Tym bardziej że obecnie gramy z najlepszymi drużynami w tej lidze sami co marzą o awansie do 2 ligi.

~kibic

To spadamy do 4 ligi ,tak to jest jak kase z kredytu pcha sie na nowe trybuny zamiast na pilkarzy .W PCPN tez wiele rzeczy zostalo wymienionych chociaz byly dobre .Budynek kas biletowych ,plot betonowo stalowy zmienili na siatke cienką itp...

~edk

Widać po komentarzach czystą inteligencję wpisujących.
smiech2

~Sianko

Chłopaki weźcie sie do roboty bo skończycie jak Kuce.

~Astra Zenka

Taki quiz ...ilu kopaczy Stali nadaje się na poziom 4 ligowy ?
a) 5
b) 3
c) 0
d) jedynie T.Wietecha ale akurat on grzeje ławę.

No dobra było to podchwytliwe pytanie ????????????

TylkoZKS

krysz ile ci płaci pis za te bzdury co piszesz? pis odpowiada za upadek piłki nożnej w Stalowej Woli - żaden kwik sympatyków kudłatego tego nie zmieni!

~Jaki

Tobie to by się przydał kaftan i leki, pisowski głupku