Stal Stalowa Wola: Prokurent Andrzej Zieliński oraz prezes Grzegorz Czajka złożyli rezygnację

Image

Podczas piątkowej konferencji prasowej, prezes zarządu Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola Grzegorz Czajka, poinformował o tym, że Andrzej Zieliński, prokurent spółki, menadżer do spraw sportowych, odpowiedzialny za pierwszy zespół, złożył na jego ręce rezygnację z pełnionej funkcji. Miało to miejsce w środę 27 kwietnia.

- Rezygnacja ta została przyjęta, więc chciałbym poinformować o zakończeniu współpracy z Andrzejem Zielińskim- mówi prezes zarządu Grzegorz Czajka.

Jak podkreślił podczas konferencji prasowej były już prokurent Stali Stalowa Wola, do podjęcia decyzji o rezygnacji przyczyniły się złe wyniki sportowe drużyny, jak również fala hejtu. Dla niego niezrozumiała i nieakceptowalna jest anonimowa, chamska krytyka pełna nienawiści. Zaznaczył, że w niektórych przypadkach wypowiedzi komentujących kwalifikują się „pod kodeks karny”.

- Nie godzę się z atakami na pana prezydenta miasta, który naprawdę zrobił wszystko, wywiązał się ze wszystkich obietnic, żeby zespołowi zagwarantować warunki, w jakich trenują kluby na szczeblu centralnym. Nie ukrywam i chciałem też to z mocą podkreślić i panu prezesowi podziękować, że warunki jakie stworzył klub naszym zawodnikom, naprawdę są warunkami co najmniej na poziomie drugoligowym. Ja nie akceptuję tej sytuacji. Biorę, jako osoba sprawująca nadzór nad pierwszą drużyną, za to swoją odpowiedzialność. Wydawało mi się, że wzmocnienia, które dokonaliśmy w okresie zimowy, gdyby nie doszło do wielu kontuzji mięśniowych, co jest sprawa zastanawiającą, na papierze przynajmniej, wyglądały bardzo mocno. Mieliśmy telefony z innych klubów, od prezesów, dyrektorów sportowych szczebla centralnego, gdzie zbieraliśmy gratulacje za dokonane transfery, które doszły do skutku- mówi Andrzej Zieliński.

Podczas konferencji prasowej Grzegorz Czajka podziękował Andrzejowi Zielińskiemu za zaangażowanie, poświęconą pracę i czas na rzecz Stali.

- Na ten stan rzeczy, jeśli idzie o kwestie sportowe, miało wpływ wiele czynników. Tutaj nie można pozostawić bez komentarza trenera Łukasza Berety, który zostawił klub, zespół, miasto, sponsorów w momencie startu rozgrywek i rundy wiosennej. Miał ze strony zarządu wszystkie elementy składowe, których sobie życzył żeby ten zespół przygotować do gry na wiosnę- mówił Grzegorz Czajka.

To jednak nie koniec odejść. Grzegorz Czajka poinformował dziennikarzy, że w piątek 29 kwietnia, na ręce przewodniczącego Rady Nadzorczej, on także złożył rezygnację. Ostatecznie z klubem i ze spółką rozstanie się 10 maja. Do tego czasu Rada Nadzorcza powoła nowe władze spółki. W przekonaniu Grzegorza Czajki był to najlepszy moment na rezygnację.

- W tym momencie mamy końcówkę kwietnia, jeżeli nowy zarząd ma wprowadzić swoją politykę, swój pomysł na rozwój tej spółki i Stali, to jest najlepszy moment, bo kończy bieżący sezon. Jest czas na renegocjację umów, czy rozmowy jak spółka ma funkcjonować w dalszym czasie. Nie będzie takiej sytuacji jak z moją osobą, że przychodziłem do spółki kiedy zespół właściwie był w dużej mierze skompletowany i nie miałem wpływu od samego początku chociażby na tematy kontraktowe- mówił podczas konferencji były prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Logiczny

Kibic mądrze i po gospodarsku mówisz, czy to się da wszystko wprowadzić. Jeszcze trzeba wywalić tych doradców co podpisują i przygotowują tak niekorzystne umowy dla klubu. Dlaczego nie ma prawnika uczciwego, który by sprawdzał i poprawiał takie lipne umowy. Czy jest w klubie dobry księgowy, finansista, który by to wszystko kontrolował. Jeżeli nie ma to ewidentnie dużo idzie pieniędzy pod stołem dla kanciarzy w przypadku zerwania umowy.

~Logiczny

Kibic mądrze i po gospodarsku mówisz, czy to się da wszystko wprowadzić. Jeszcze trzeba wywalić tych doradców co podpisują i przygotowują tak niekorzystne umowy dla klubu. Dlaczego nie ma prawnika uczciwego, który by sprawdzał i poprawiał takie lipne umowy. Czy jest w klubie dobry księgowy, finansista, który by to wszystko kontrolował. Jeżeli nie ma to ewidentnie dużo idzie pieniędzy pod stołem dla kanciarzy w przypadku zerwania umowy.

~Logiczny

Kibic mądrze i po gospodarsku mówisz, czy to się da wszystko wprowadzić. Jeszcze trzeba wywalić tych doradców co podpisują i przygotowują tak niekorzystne umowy dla klubu. Dlaczego nie ma prawnika uczciwego, który by sprawdzał i poprawiał takie lipne umowy. Czy jest w klubie dobry księgowy, finansista, który by to wszystko kontrolował. Jeżeli nie ma to ewidentnie dużo idzie pieniędzy pod stołem dla kanciarzy w przypadku zerwania umowy.

~Logiczny

Kibic mądrze i po gospodarsku mówisz, czy to się da wszystko wprowadzić. Jeszcze trzeba wywalić tych doradców co podpisują i przygotowują tak niekorzystne umowy dla klubu. Dlaczego nie ma prawnika uczciwego, który by sprawdzał i poprawiał takie lipne umowy. Czy jest w klubie dobry księgowy, finansista, który by to wszystko kontrolował. Jeżeli nie ma to ewidentnie dużo idzie pieniędzy pod stołem dla kanciarzy w przypadku zerwania umowy.

~KIBIC

Do ekopiotr, cieciu po co robisz ze siebie deb..ila PIS będzie rządził w naszym mieście do końca świata i jeden dzień dłużej tylko ty jesteś za głu.pi aby to zrozumieć dlatego takie idi..tyzmy wypociłeś. Gdy w drużynie jakiejkolwiek nie idzie to wymieniają wszystkich zawodników czy trenera? A do Zielińskiego mam takie pretensje , że on nie rozumie , że nazwiska nie grają tylko forma w danym czasie. Dlatego nie awansujemy w tym roku do 2 ligi i żeby nigdy nie dał się podpuszczać działaczom z innych klubów bo w sporcie jeszcze więcej ściemy niż w polityce. Ja jak zobaczyłem w sparingu tego Bis.upa czy Davidiuka to po 15 minutach wiedziałem , że z nich nic nie będzie. To zawodnicy co najwyżej na 5 ligę na 6 poziomie, więc po co z nimi podpisywano kontrakty i kto je podpisał. Dlaczego ten Kij.ak nie doradził aby z nich zrezygnować i pożegnać szybciej niż do naszego miasta dojechali. Z tej drużyny STALÓWKI co obecnie gra to tylko nadają się do zespołu ZIĘBA, ten SŁOWAK na stoperze, ŚWIDERSKI , nasi wychowankowie, JOPEK i tyle . Wiem , że po tej rundzie ze STALÓWKI odejdzie JOPEK bo to wychowanek STALI RZESZÓW a STAL awansowała do 1 ligi więc na defensywnego pomocnika na pewno ściągną go do siebie z powrotem, bo ma wielki potencjał. A my musimy ściągnąć z powrotem naszych wychowanków z KAMIENIA bo gra tam 6 naszych zawodników. Na tej bazie od nowa odbudować naszą STALÓWKĘ bo na zawodnikach z całej POLSKI nie wychodzimy dobrze. Musimy też zmienić całą filozofię wynagrodzenia zawodników od najniższej krajowej poprzez premie za wygrany mecz najwięcej co najwyżej 400 złotych dla tych co grali cały mecz. Skończy się wykorzystywanie klubu przez zawodników nie zdolnych nawet do treningów. Każdy inw.alida który jakimś cudem podpisze kontrakt ze STALÓWKĄ to co najwyżej 30 procent tego dostanie co ma na papierze. Wszędzie zrobimy do kontraktów aneksy i skończy się wykorzystywanie naszego klubu przez różnych pseudo zawodników.

~Mieszkaniec

Miasto pięknieje ( Rozwadów ), życie jest spokojne, niedługo i sport się dźwignie, po co nam wymiana na inną opcję, która nie ma żadnego postępowego programu po za odsunięciem PIS od władzy.

~ekopiotr

Zrobili z nich kozłów ofiarnych ,a winny czyli PIS dalej jest przy korycie .Tu trzeba odsunąć PIS od stołków a nie wymieniac Czajke i Zielińskiego.

~B52

Cwaniacy chcieli się podpiąć pod przygotowana rezygnację. Co za osiołki po Szlezakowe.

~Henio

Zobaczycie że dobrodziej Januszek zaś zaopiekuje się Grzesiem. Może niech zrezygnuje ze swego stołka i mu odda. No cóż odprawa szpitalna jaką była wszyscy wiedzą i dzięki komu tyle kasy dostał ten wcześniej bezrobotny. Głowa mała już rzygać się chce jak wsciskaja miernych ludzi.

~Alojzy

Zamknac ten syf nie marnowac kasy publicznej. Na stadionie zrobic plac targowy smiech2

~Alfa

Porażka w st.w ale na pocieszenie sąsiedni sokœł nisko po piëknym meczu rozgromił niezwykle silny zespół z kłyżowa

~Ubek

A widzieliście gwiazdy Nadbereźnego i Sagatowskiego.
Nigdy nie myślałem że kur.a taka elita będzie w stanie rozwalić MIASTO.

~pilka nozna

dawać stalowe miasto art.o porażce derbowej z Siarą. Jedziemy z ku...mi kibolami i prezesami.

~pilka nozna

patałachy baty? znowu?

~flek

Świry do roboty .

~Old

K..wa już nie mogę ,mogą grać w B klasie ale nie przegrywać ze smrodami

~Wkurwiony

Kopaczy rozgonić na cztery wiatry z pokutnymi workami na głowach. Nie wypłacić im ani złotówki. Oni powinni dopłacać za możliwość gry na takim obiekcie i wśród takiej publiki

~kibic

Bojkotujemy dopoki pis nie nie poda sie do dymisji.

~Ubek

Znowu zwycięstwo ale Siary.

~PiSLamista

Jarekakbar !!! BMW !!!

~Janusze

Bojkot pożytecznych

krysz

jak trener nie materiału na piłkarzy to cudów nie wykrzesze

~Marek

BOJKOT stadionu i basta.

~Likier ka..

P. Czajka specjalista od wszystkiego czarodziej magik.. Jak nie w szpitalu to piłka nożna... Ciekawe gdzie teraz go upchaja na stołek posadkę

~Gutek

Odprawy wezmą jak wszyscy pisowcy?

TylkoZKS

Wszyscy na derby idziemy do młyna! Stalowa tylko zwycięstwo! Gazownik tylko dymisja!

~Ubek

Kudłatego w wyborach przedstawiam do odjeba..a.
Bez tego ruchu ni hu ja nie budiet.

~R3MF

Z dniem 30.04.2022 zezowaty poeb bez pojęcia o interesie odszedł z rodziny stali stalowa wola na zawsze. Pożegnanie odbędzie się w stalowej woli, w klubie labirynt obok miejskiego domu kultury w dniach 1,2,3 maja od godziny 18:00.
wejściówka: piątka papy, własna baba (do podziału) i połówka krupnika.
Do zobaczenia.
Z kibicowskim!

~Marlena

Grzesiu musisz na nauki wybrać się do swojego przyjaciela Andrzeja. On nie robi nic już 20lat na stołku i śmieje od ucha do ucha.

~Kazio

Panie Czajka jak będzie Pan zabierał zabawki to niech Pan posprząta po sobie w szpitalu bo zostawil pan tych których powołał tzw nieudaczników z opinia taka że krążą anegdoty o szpitalu i to napisałbym ale to niecenzuralne słowa Proszę pana nie zostawiaj pan bałaganu bo dobre imię to już......