Chcą rozbudować amfiteatr w Parku Miejskim

Image

To już drugie podejście do znalezienia wykonawcy, który zajmie się przebudową amfiteatru.

Planowana rozbudowa amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku obejmuje wykonanie kulis bocznych amfiteatru (prawa i lewa), utworzenie widowni, utwardzenie powierzchni przed widownią, sceną oraz niezbędne dojazdy i dojścia oraz posadzenie trawników. Planowane są także: roboty elektryczne związane z instalacją zasilania i kanalizacją teletechniczną, demontaż i ponowny montaż płyt granitowych na cokole, wymiana zniszczonych płytek na posadzce sceny, wymiana zniszczonych płyt granitowych na scenie i podjazdach, malowanie konstrukcji stalowej dachu i słupów żelbetowych, poprawienie utwardzenia kostką, czyszczenie, mycie okładziny z kamienia na ścianie i oczyszczenie rynny dachowej.

Gmina i Miasto Nisko dwukrotnie ogłaszało przetarg na rozbudowę amfiteatru w niżańskim parku. W przypadku pierwszego postępowania wpłynęły aż 4 oferty, które oscylowały pomiędzy 394,2 a 630 tys. zł. Przetarg został jednak unieważniony, bowiem propozycje przekraczały sumę, jaką planowano wydać na to zadanie - 337 tys. zł. W przyszłym tygodniu dowiemy się czy do niżańskiego magistratu tym razem wpłynęły tańsze oferty. Warto tu podkreślić, że zadanie uzyskało dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~jasio

opuszcze sandomierskom rozbudowac

~Polak

hhs
A jakby zamienić słowo Lucjan na [imię włodarza Niska] to coś by się magicznie zmieniło? Włodarz Niska też nie swój chłopak z pisu? (pytam bo nie wiem). Ty wyzywasz, ja nie ale to ja jestem hejter... ciekawe. Więcej polemizuj, mniej obrażaj - bardziej na tym zyskasz

~hhs

Po wpisach @pisowiec i @Polak widzisie już że nie najlepiej u nich pod kopułą.
Szczególnie u pisowca, ale obaj to prymitywne hejtery, ktorzy nawet artykułu nie przeczytają, tylko wpisują swoje brednie.
Artykuł dotyczy Niska, a ci... o prezydencie Stalowej Woli...
Kompromitacja, widać że wychów TVN

~hrabia

Należy pogratulować determinacji włodarzy Niska przy wycince drzew i krzewów w Parku Miejskim.Dotychczas wycięto ponad 7 tys. drzew i krzewów co stanowi 3/4 drzewostanu.To już piąty"remont" PM.A może by tak naprawić kolektor sanitarny, który co roku się" zapada" i utopiono w nim setki tysięcy zł.?

~pisowiec

Nadbereżny na spotkaniu z prezesem był bardzo podniecony jakby dostał orgazmu podczas miesiączki. Zrobiło mi się żal gościa, że podnieca się takim gównem, jednym słowem wchodził do d.... prezesa bez wazeliny, Byłem na spotkaniu obaj panowie Nadbereżny i Kaczyński bardzo się podniecili jakby w tym samym czasie dostali orgazmu, nie wiem co by się działo gdyby na sali nie było sekty wyznawców pis u. Nadbereżnemu się bardzo dziwie w końcu ma zone i dzieci, a dla Kaczyńskiego to dzień powszedni jemu wszystko jedno czy to Paweł Rabiej czy Lucjusz nadberezny To spotkanie z guru sekty to była jakaś parodia spotkania. Wpuszczali tylko samych pisiorów na zaproszenie i listę, zadawanie pytań to parodia. Nadbereżny tylko mógł zadawać nikt z publiczności bo się bali że nawet wyznawca sekty mógł zadać niewygodne dla prezesa pytanie. Nadbereżny z teczki wybierał pytania parodia, nikt się nie spytał jak można było olać kasę unijną z KPO 270 mld Unia ja wstrzymała za łamanie przez pis prawa i praworządności, drugi raz Polska nie skorzysta z planu "MARSHALLA" a ten z metra cięty bredzi coś o jakimś zadośćuczynieniu od Niemców za drugą wojnę światową. Sam Kaczyński chce wzór brać z Hitlera i powołać jakieś bojówki Pisu wzorem SS do pilnowania wyborców, nie tędy droga Kaczyński. Boisz się demokracji, wszystko spieprzyłeś i dlatego mamy kryzys, inflacje

~Kodak

Przydałoby się trochę unowoczesnic i rozbudować

~Polak

Tak sobie wyobrażam rozmową Lucjana z jego "oficerem prowadzącym" z pisu:
"Lucjan, wiecie rozumiecie, masz mamić lud pier,dołami typu place zabaw, huśtawki, parki tak żeby lud myślał że coś się dzieje i nie zauważał jak się go ograbia tylnymi drzwiami. W nagrodę możesz sobie przyznać 60% podwyżki a jak się spiszesz to może członkiem zarządu zostaniesz w spółce skarbu państwa. Wszystko jasne? To wykonać, abtreten, abtreten."