Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Image

To już XXX uliczny bieg Alejami Jana Pawła II honorujący dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. Miłośnicy biegów uczcili go po swojemu, czyli w ruchu, radośnie i na sportowo. Pogoda dopisała wspaniale!

Jubileuszowy XXX Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości– Narodowy Bieg Stulecia 1918- 2022 zorganizował Katolicki Klub Lekkoatletyczny STAL. Zmagania miały miejsce tradycyjnie już na Al. Jana Pawła II. Rywalizację rozpoczęły dzieci i młodzież o godz. 11:15. Dzieci urodzone w latach od 2007 do 2017 biegały na dystansach od 250 do 800 metrów, w zależności od roku urodzenia.

Punktem kulminacyjnym był bieg główny na dystansie 5000 m, który rozpoczął się około 12:30. Wzięło w nim udział 114 zawodników od 16 roku życia wzwyż.

Ci którzy ukończyli bieg na miejscach 1– 150 otrzymali na mecie pamiątkowe medale. Za miejsca I – IV w klasyfikacjach generalnych OPEN kobiety i mężczyźni otrzymali puchary i nagrody pieniężne (600, 400, 300, 200 zł). Za miejsca I – IV w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznano nagrody pieniężne: 120, 100, 80, 60 zł.

Zwycięzcy Biegu Głównego:

KOBIETY:

• I miejsce: Julia Szydłowska (Połaniec),

• II miejsce: Lidia Czarnecka (Bliżyn),

• III miejsce: Małgorzata Siembida (Ulanów)

MĘŻCZYŹNI:

• I miejsce: Michał Wojciechowski (Tarnobrzeg),

• II miejsce: Patryk Pawłowski (Stalowa Wola),

• III miejsce: Adam Bajorski(Radom)

Przewiń do komentarzy


































































































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
rst75

Wszyscy jesteście zwycięzcami. Brawo ????????????????

~taka prawda

Ten maratończyk z numerem 18 startuje we wszystkich maratonach w okolicy STALOWEJ WOLI. To jest pan Młynarczyk z ZARZECZA gratuluję mu kondycji i zdrowia. Pozdrawiam też naszego zawodnika pana z numerem 17 bo to jest klasa zawodnik.

wyborca

Kiedyś były biegi, marsze, zaangażowanie w wydarzenia. Dziś nie mogę uprawiać sportu. Mieszkam w podłych warunkach, odbija się to coraz bardziej na moim zdrowiu i na innych aspektach. Za to PiS-owi **** w ****. Nigdy nie zagłosuję.

~Czarnozielony

zdecydowanie najładniejsze 194 i 353 umiech

~Ubek

Wzorowy Działkowiec,- Morawiecki i Obajtek.
Wzorowy Deweloper - Nadbereźny i Knap.

~Patryk

194 też fajna

~Benek

Lii jak zes doopa ruszała i spłodziłas dzieci to się nimi zajmij a nie liczysz ze państwo da. Jak cię nie stać to nie rób dzieci proste. Co za tępy narod

~Koko

Wszystko ok ale dzieci bieg to porażka jak 5 latki mogą biegać z 8 latkami te matki puszczali dziecko to są jakieś jaja nikt tego nie sprawdzał

~do Kkk

Więc wolisz oddać Polskę niemcom, ruskim, francuzom za złotówkę, tylko dlatego, żeby ktoś nie dostał 500+?. Lepiej zamilknij już na zawsze i zostaw swoje myśli dla siebie.

~ENRICO

DO Patryka ,okey a mnie by zainteresowała pani z nr 194 i 247 i wiele innych

~Kkk

Mi już życia dużo nie zostało,o najbliższą osobę zadbamy ,z głodu nie umrze ,dzieci moje wyemigrowały ,więc porą na PO ,niech rządzą i zabierą wszystkie plusy. Niech odczuja to rodziny roszczeniowe,sama znam kilka takich młodych rodzin.Chcieli by na dzień dobry wille samochód za ql100.000 i leżeć do góry dużą.Ten świat schodzi na psy,dość tego sponsorowania,niech wiedzą że żeby coś mieć trzeba uczciwie zarobić.Szkoda tylko kraju bo wszystko pójdzie za 1zł dla Niemiec ruskich i Fran cji

~JASIO

Z DEDYKACJĄ DLA TYCH CO POLSKĘ NAZWALI" POLSKOŚĆ TO NIE NIENORMALOŚĆ" POLSKĘ ZDRADZAJĄ
I ZDRADZILI ROZKRADLI , ŁUPIĄ I BEDĄ ŁUPILI CO Z ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH PRZEKLĘTYCH ZROBILI DLA ZDRAJCÓW, PASOŻYTÓW, I ZWYKŁEJ HOŁOTY CO ZA PEJSATE SREBRNIKI SPRZEDAJĄ SIĘ JAK SZMATY !!!
DLA WAS WIECZNE POTĘPIENIE , KAMIENIOŁOMY I ZAPOMNIENIE NIEBYT I NIEISTNIENIE !!!!
NA PAMIĘĆ TYCH CO KREW PRZELEWALI NIECH BÓG OJCZYZNĘ POLSKĘ OD ZDRAJCÓW OCALI!!!
NIECH ORZEŁ BIAŁY SZPONY SWE WBIJE
W SERCA ZDRADZIECKIE ,SERCA NICZYJE !!!
NIECH WOLNOŚĆ CZYSTA NAM WYWALCZONA
NIGDY NIE ZOSTANIE UTRACONA !!!!

~Istra

Staszka lansujecie na 1 zdjęciu?nie wstyd wam tak zwyczajnie.?

~Lii

Ja już świętuje wygrana PO,zygam na nich ale się cieszę z końca 500×

mark30

lucjan wrócił z korei - a może tak pokazać zanim ścisnie pan wiecej dłoni negatywny test na kowida ?

~Lll

Jak widzę Tuska,Kopacz ,Sikorskiego,jeszcze tego od piłowania to żygam ,ale dam im szanse niech mlode rodziny poczują co to znaczy mieć i wychować dzieci beż żadnego sparcia.POWOZENIA !!!!

~Lii

Wiem że PIS dużo dobrego robi ale nie mogę słuchać i patrzeć jak plują im w twarz,dlatego pójdę głosować na PO niech poczują co znaczy platforma obywatelska zwłaszcza rodziny z dziećmi

~Lll

Do peek.Swojej rodziny nie czepia się ,b okurna to rodzina faszysto _ rosyjska.Wedłuch nich Polski ma nie być,my Polacy mamy im służyć a nie rozwijać sie

~Lll

O godz 19 ,40 odbył się piekny marsz niepodległościowy,mam nadzieję że żadne Tuski go nie zakłociły

~Peek

Po co tu politykę na siłę wplątujecie ??
Czepcie się swojej rodziny.

komes63

Dlaczego " Siwy z KODu " nie biegł ?

~Grzegorz

Łysa ryża pała też biegała z ZAB pseudonim Helenka.?

~Yhyy

Reksio a co nas to g...o obchodzi.

Reksio

Pan prezydent wczoraj wylądował w Warszawie przy okazji złożył kwiaty pod pomnikiem marszałka wczoraj podczas wystąpienia prezesa. Dzisiaj są obchody w mieście plus lada moment otwarcie tunelu pod torami.

~Stw

Już wrócił z Korei haha

~jasio

jednak wyrzucili s koreji nasze cudowne dzieckoi jusz rozdaje nieswoje

~Patryk

Dziewczyna z nr 188 niezwykle ładna i seksowna.