Poseł Grzegorz Braun ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej za akcję w szkole

Image

Poseł Braun został ukarany za wtargnięcie do niżańskiej szkoły i naganne zachowanie.


Sejmowa Komisja Etyki, na 49 posiedzeniu, rozpatrzyła sprawę dotyczącej zachowania posła Grzegorza Brauna 2 listopada 2022 r. na terenie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, stanowiącej podstawę wniosku Stowarzyszenia na rzecz Praworządności w Szkołach "Stowarzyszenie Umarłych Statutów" z dnia 13 listopada 2022 r.


Przypomnijmy: 26 października br. przy Hali Targowej w Stalowej Woli odbyła się pikieta pn. Stop Ukrainizacji Polski, w której udział wzięła nauczycielka matematyki z Niska. Nie spodobało się to 60 uczniom ukraińskim, którzy uczęszczają do tej szkoły i złożyli w tej sprawie protest. Poseł Grzegorz Braun stanął w obronie nauczycielki, przybył do Niska, wszedł do szkoły bez zapowiedzi, wtargnął do gabinetu dyrektora, który tego dnia był na urlopie i chciał dostać listę uczniów podpisanych pod petycją. Wicedyrektorzy prowadzili wówczas lekcje. Nie mogli więc z nim się spotkać. Poseł był niezadowolony, że musi czekać. Wezwał nawet policję by poskarżyć się na złe traktowanie. Zajście można było na żywo śledzić w mediach (DO OBEJRZENIA TUTAJ), gdyż było nagrywane przez jednego z asystentów parlamentarzysty.

Posła poparł Andrzej Szlęzak, który za wyrażenie opinii, a także wulgaryzmy pod adresem dyrektora placówki został nawet wydalony z sejmikowego klubu KO. Więcej na ten temat TUTAJ. Komisja Etyki Poselskiej przychyliła się do wniosku "Stowarzyszenia Umarłych Statutów" i jednogłośnie ukarała posła Grzegorza Brauna karą nagany.


- To jest kolejne zachowanie pana posła Brauna, które jest bardzo nieodpowiednie i należy je napiętnować. Wiem, że jesteśmy już zmęczeni postawą pana posła Brauna, ale wydaje się, że nie powinniśmy być zmęczeni i nie możemy nie reagować, w końcu taka jest nasza rola, a pan poseł dostarcza nam ciągle argumentów na to, że trzeba zajmować się jego postawą i zachowaniem. W związku z tym, przychylam się do propozycji kary, która została wskazana przez wnioskodawców, czyli kary nagany. Uważam, że zachowanie pana posła było absolutnie naganne. Utwierdza mnie dodatkowo w tym przekonaniu to, że chodzi o zachowanie w stosunku do młodych ludzi, których postawy należałoby jeszcze kształtować, których należałoby uwrażliwiać, a w tym przypadku było wręcz przeciwnie. Dlatego, jak na wstępie, wnoszę o karę nagany- powiedziała tuż przed głosowaniem poseł Izabela Katarzyna Mrzygłocka (KO).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Gore

Poniżej trójka zsieciowana ze stolicą wszelkiego zła. Nikt im już tu nie przeszkadza, ani nie myśli dyskutować. Żeby im się nie nudziło to warknę: biesy żeśta i pajace. Howgh! Zara zapyta któryś: na jakiej podstawie tak sądzisz? Udowodnij to!

maszynista

Murem za Braunem,bo on jedyny nie zakladal maseczki do Sejmu i nie bawil sie w cyrk pandemiczny,czyli dystans 1,5 minimum,maseczki ,szczepio-eliksiry c19.A takze nie wchodzil w zadek ukrainskim polityko jak nasi poslowie i rząt.

~Polak

Kasandra
Masz rację. Większość decyduje pod wpływem chwili (bo "uczucia i emocje") a rykoszetem dostają wszyscy. Ukrowsko-żydowski rzont już się nawet nie kryje z tym co robi, bo i tak wie że system liczący głosy dominion (z serwerem w Tel Avivie) im pomoże, a nawet jak farbowana opozycja wygra "wyroby" to i tak nie zniesie niczego, co obecny "rzont" wprowadził i wprowadzi. Ale nie to jest prawdziwa tragedią.
Prawdziwą tragedią jest to, że lud myśli że rzont im da i będzie jak za gierka, a konsekwencje poniesie kto inny. Jedyny powód dla którego głosują na żydo-ukrów z pisu jest "bo pis da a peło zabierze". Ci co głosują na peło liczą na dokładnie to samo ("peło to niemcy, a niemcy to ełropa, a jak "nasi "bendom wrzondzie, to od ełropy piniendze dostanom"). Jedni z drugimi się sztucznie kłócą, a tak naprawdę głosują z tego samego powodu i liczą na dokładnie to samo - "resztki z pańskiego stołu". I nie chcą zobaczyć że żeby mieć to trzeba samemu się postarać, a ten kto daje, ten może odebrać (i odbiera im ok 80% ich własnych pieniędzy). Zwykła mentalność niewolnicza. A jak im mówisz, że jest inny sposób, to cię wyzywają od ruskich onuc i agentów Putina i naprawdę wierzą, że jak kogoś nazwą, to kogoś przekonają.
Mentalność typowego luda można skrócić do 2 rzeczy: "Chcem piniunc od kogoś innego, a ten co się ze mną nie zgadza jezd gupi" i "głosujem bo piniendze dadzom" - jak zwierzęta nakręcane prostymi pragnieniami albo jak dzieci, którym rodzic im bardziej coś mówi, tym mniej chcą słuchać, a dociera do nich za 15lat, kiedy już jest zwykle za późno żeby coś zmienić. Chcą być niewolnikami i zap..lać przez 40lat zycia w szkodliwych warunkach na korporacyjnego pana (pół biedy gdyby to był Polski pan, a to zawsze jest obcy pan) niech sobie będą - jak słów nie chcą posłuchać, to buta na gardle (czytaj: dyktatury) posłuchają im bliżej będzie 2030r. A że skutki ich postawy zaszkodzą wszystkim, to co ich obchodzi. Ważne że "pincet plus jest" albo "łunia da" i "liczy się tu i teraz", a "jak mi jest źle, to postaram się, żeby i tobie było źle."

~KASANDRA

POLAK,
DOKŁADNIE TAK JAK PISZESZ,TYLKO OBERWIE SIĘ MYŚLĄCYM TEŻ tzn. brak przyszłoŚci,terror finansowy,likwidacja małych,średnich polskich firm, pod pretekstem walki z ocieplenie klimatu : niszczy się rolnictwo, hodowlę zwierząt domowych i leśnych, drób ,kopalnie itd. czyli globalistyczna yelita dązy do przejęcia kontroli nad globalną produkcją żywnoŚci. JEST JUŻ PRAWIE U CELU.
POMAGAJĄ IM WIĘKSZOSĆ WYBRANYCH ZA ICH PIENIĄDZE ''rządy'', dotyczy to też '''naszego nierządu''tzn. żydowskiego zwanego tez banderowskim bandera z krwi i kosci żyd.
A przypomniało mi się ,że wczoraj był dzień piekarza i co... wrogi nierząd podnosi ceny gazu dla wybranych piekarni czytaj polskich o 600 do 900 procent. CHLEB BEDZIE PO 15--20 ZŁ I TO JUZ W NOWYM ROKU.

~Polak

Edyta: ich = ludu

~Polak

Kasandra
To co się dzieje musi eskalować, bo inaczej lud nie oprzytomnieje. Niestety myślący są w mniejszości, a jak widać słowami ich nie przekonasz - musi im but na twarz nadepnąć.

~KASANDRA

NIE DRUGI I NIE OSTATNI PREZENT OD braciiii banderowców.
Badają narazie zachód jak bedzie reagował,widac ,że nie ma zprzeciwu, POLSKA osamotniona,ośierocona,rozbrojona,głodna i chłodna .
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NIEDŁUGO BEDZIE KONKRETNY ATAK.

~RWE

Radio RWE donosi, że świat znowu się naśmiewa z Polaków jak to Ukraińcy cały czas się im odwdzięczają za pomoc, ostatnio w formie prezentu który wybuchł w Komendzie Głównej Policji.

~Leonit

Za dużo tej butnej i banderowskiej Ukrainy u nas w Polsce jak się nie podoba wracać bronić swej ojczyzny. U siebie niech Banderze pomniki stawiają ale jeśli tak, To do żadnej Unii Europejskiej, NATO etc. nie przyjmować. To nacjonaliści szowiniści zawzięci nie odpuszczą trafił Swój na Swego i nic Nam do tego. I dobrze że walczą z imperialną Rosją dając nam trochę czasu na zbrojenia. Nie mając sojuszu wojskowego i gospodarczego Polska pomaga Ukrainie ponad swe siły. Bez Nas i 60 dni by nie wytrzymała w starciu z Rosją oby Ukraina o tym pamiętała jak będzie rozejm lub pokój podpisywała. Bo Rosja nam przegranej nie zapomni. Szkoda że Niemcy dopiero teraz oferują nam pomoc militarną ale lepiej późno niż później. My jej nie odrzucajmy jeszcze jesteśmy słabi 10 czołgów K2 z Korei przy 300 szt przekazanych Ukrainie nie czyni z nas potęgi raczej Karła. Przypominam Ukraina ma pod bronią i w rezerwie prawie 1.000.000. milion żołnierzy przy 100.000 zabitych i zaginionych.
W jednym nasz wódz narodu ma rację mamy być silni gospodarczo i mieć tak silną armię jak Niemcy mogą mieć i dużo silniejszą niż Ukraina oby Rosja dwa razy się zastanowiła przed jakąkolwiek militarną agresją...

~Polak

Ble ble
Obrazić i nie podać ŻADNYCH kontrargumentów - jakie to typowe dla współczesnego obywatela. Nic dziwnego, że ten kraj schodzi na psy, skoro taka mentalność ludu. Ale mam nadzieję że sobie chociaż samoocenę poprawiłeś. Im bardziej mnie tacy jak ty nazywają, tym bardziej uświadamiają, że to co piszę ma sens i odnosi skutek (bo jakby nie odnosiło, to by tacy jak ty olewali, a nie olewają a wręcz przeciwnie). I dla twojej wiadomości: nikt mi za nic nie płaci. Jakby mi płacili to bym pisał o pisie w samych superlatywach, a o żydach bym nie pisał nic, bo by mi zabronili.
Następnym razem nie zaczepiaj, skoro nie masz amunicji żeby się wybronić.

korki

Marsz niepodległości w Warszawie kiedyś będzie Polskim Patriotycznym marszem dla wszystkich Polaków .Teraz to spęd faszystów ,nacjonalistów pokroju braunów ,bosaków ,winnickich, kiboli wszech czystej krwi .

~Ble ble

Oj pomyliłem się pisząc o tobie odszczepieniec.. Przecież to dla ciebie wyraz najwyższego uznania. Wiec poprawiam: ignorancie, dyletancie, palancie, itp znudziłem się i znikam. A ty dalej te dyrdymały ble ble ble

~Ble ble

Tobie Polak płacą za pisanie tych bzdur. Nie mam czasu prowadzić wykładów akademickich dla takiego odszczepieńca. Przeszkolili cię na zmagania w internecie a olali podstawowe braki w edukacji. Tylko niedouczony cymbał może ulegać takiej manipulacji. Ale tak jest od wieków. Wiedzą szamani do kogo o jak trafić.

~Dreszc

Stoi mu Ukraina w gardle jak Putinowi. Brak mu odwagi przyznać że stoi za ruskimi ? Taki kozak z niego przecież.

~Vote

Należy „pogratulować” posłowi elektoratu. Ale jaki pan, taki kram.

~Polak

Chyba nie takie ble ble skoro sam zagaiłeś, oczywiście obrażaniem bo jak inaczej (was w jednej fabryce wszystkich produkują?) I coś było o jakichś harcach na internecie - czyżby jakiś "stały czytelnik"? Typowe: zaczepić i podkulić ogon. Żadnych rzeczowych kontrargumentów, tylko frazesy o "prawdzie" i "konstytucji".
I do poprzednich pytań jeszcze 2: co sądzisz o żydach i co to jest antysemityzm? Wysil się trochę bo brzydkimi słowami to każdy potrafi rzucać...

~Promil

Kasiu, wypiłaś zjełczałe piwo?

~Kasia

Ta nauczycielka też prowokowała i dlatego poniosła konsekewencje. Lepiej nie eksponować polskich flag, bo to się może nie podobać naszym braciom. Najwięcej flag jest na tym Marszu Niepodległości. Po zwycięskich wyborach już go nie będzie i nie będzie zadym.

~Ble ble

Zadajesz pytania niczym rozjuszony czytelnik Dana Browna, uznający pisarza za genialnego wizjonera/wróżbitę. No i tyle…poza tym ble, ble i jeszcze raz ble.

~ciekawe

Słyszeliście? Wczoraj francuski prowokator we Francji wywiesił francuską flagę w swoim samochodzie. Jak tubylcy chcieli mu ją zabrać to w nich wjechał zabijając 14-letniego chłopaka. Kiedyś premier Kameron apelował żeby nie prowokować, nie chodzić w mundurach itp. Jeszcze dużo kobiet chodzi tam bez hidżabów, bez opiekunów i udają wielkie zdziwienie że jest coraz więcej napadów, gwałtów, itp. Jeszcze żadnej która postępuje zgodnie z tradycyjnymi obyczajami nic takiego się nie przydarzyło.

~Polak

Sam wyciąga upraszczający 1-zdaniowy wniosek ale mi wmawia, że to dla mnie świat jest prosty. I czego to szkoła uczy? Bo o ile wiem to udzielania schematycznych odpowiedzi wg klucza, żeby szkoła dostała wyższe dofinansowanie.
Widzę, że znawca prawdy. To oświeć - czym i jaka jest prawda? W nagrodę pozwalam ci nawet obrazić, skoro nie możesz bez tego wytrzymać. A tak ... "nie opłaca się dyskutować" (taki ostateczny argument tych którzy nie mają nic do powiedzenia). Zobaczymy bliżej 2030r, to się przekonamy (o ile nie będzie jakiegoś cudu, ale się nie zanosi).
Pytania do znawcy prawdy: co sądzisz o świecie po 2020r? I o tzw covidzie? Ratunek dla ludzkości? Przyjąłeś preparat? Czy preparat ocalił ludzkość? I co myślisz o "wojnie" na ukrainie? Zelenski dobry, Putin zły? I co sądzisz o pis? Dobra partia? Oni tak proeuropejscy, że aż zaakceptowali ostatnio warunki ue co do sądownictwa - oni w tej kwestii bardziej peło niż peło. I oczywiście odpowiedz, czym jest prawda

~Ble ble

I wszystko jasne, świat to jeden wielki spisek żydowski. Do takich wniosków dochodzi się, kiedy sporo czasu spędzało się na wagarach albo imitowało zainteresowanie szkoła a teraz chce się czymś zaimponować to cytuje się fanaberie cwaniaków, dla których świat jest prosty jak patelnia przed smażeniem jajecznicy. Przykro mi i współczuję indolencji w poszukiwaniu prawdy.

~Polak

Wy konstytucjonaliści zasłaniacie się Konstytucją kiedy wam się opyla, np. jak wam tam mniejszości seksualne ciemiężą czy inne aborcje zakazują (chociaż one NIE zostały zakazane, ale nie komplikujmy). Ale jak prawa człowieka są łamane, typu ograniczanie ludziom dostępu do normalnej opieki medycznej (za czasów żydowskiej depopulacji zwanej "covid") na podstawie medialnych orzeczeń żyda morawieckiego (bo nie praw), albo niekonstytucyjna cenzura prewencyjna tzw "inaczej myślących" (typu: "dopuszczamy do mediów ogólnopolskich tych co się z nami zgadzają, a reszta to z automatu szury, foliarze i ruskie onuce"), to siedzicie cicho, może dlatego że sponsor nie dał rozkazu i nie płaci. Nie wiem czy wiesz, ale sponsorami właściwie wszystkich partii politycznych są środowiska żydowskie (tylko tusk jako tako reprezentuje Niemcy, bo czaskoski z domu arend - litewski żyd po matce - to już reprezentuje żydostwo, a w maju br. był w usa i spotkał się ze przedstawicielem światowego kongresu żydów i prezesem społeczeństwa otwartego - synem sorosa. Szukał poparcia w "swoich" środowiskach). Widzę że lubisz peło - ok twój problem ale wiedz, że twoim panem jest żyd lub niemiec, a powinien być Polak (w sensie: o polskie sprawy powinni się troszczyć Polacy - a póki co Braun bardziej dba o interesy polskie niż cała reszta tzw "patryjotów").
Nazywasz od "mend" ale za tym nie idzie żadna amunicja. Ale tak to działa: jak ktoś nazywa to z automatu wiadomo że strzela ślepakami. Myśl co tam chcesz - ja będę pisał swoje, w ramach wolności słowa i opinii a im bardziej mnie tacy jak ty nazywacie tym bardziej nie to utwierdza w tym w co wierzę.

~Ble ble

Konstytucja nasza powstała jako podsumowanie pracy wielu pokoleń wyrosłych w europejskiej cywilizacji. Jeśli ktoś nie potrafi jej zrozumieć, jest spoza naszej cywilizacji. Jakiej? Nie wiem. Wstyd mi za twe harce w internecie przy gorącej klawiaturze. Dyskusja? Niestety nie ma sensu. Przykro mi.

~Polak

ble ble
Do którego Polaka piszesz, bo 1 z komentarzy jest autorstwa tego drugiego Polaka (jest ich tu min. 2 - zresztą Polak to dość powszechny pseudonim)? Bo jak do mnie to może rozwiniesz zagadnienie? Może się czegoś o sobie dowiemy. Tylko postaraj się żeby uzasadnienie "wyroku" było inne niż "kto nie myśli tak jak ja ten uj"

~Ble ble

Naprawdę z takimi mendami jak Polak czy Kasandra żyję w jednym mieście? Co się stało, ze coś takiego wypełzło na wierzch?

~KASANDRA

ZADAM PYTANIE,
JAKBY nauczycielka była żydówką,czy to samo by ją spotkało.......

~JASIO

CZAS ROZLICZYĆ BANDYTÓW ZA NADMIAROWE 150TYS ZGONÓW Z UROJONEGO COVIDA I EKSPERYMENTUÓW MEDYCZYNYCH DR MENGELE NAPEWNO O WAS NIE ZAPOMNIMY !!!!

~Kundelek

Ucieczka przed tryskający jadem buldogiem jest sztuką

~Aaa

Kundel podwinął ogon i uciekł
Brawo Braun