Na Podkarpaciu gwałtownie rośnie liczba emerytów

Image

Społeczeństwo się starzeje i tej prawdzie nikt nie przeczy. Świadczą o tym statystyki GUS.

W 2011 roku na Podkarpaciu mieliśmy 244,8 tys. emerytów (bez rolników- emerytów). Przeciętna miesięczna emerytura brutto wynosiła wówczas 1549,66 zł. W 2021 roku tych emerytów było już 304 tys. Comiesięczna średnia „wypłata” wyniosła 2374,37 zł. Na terenie naszego województwa mieszkało wówczas 509541 osób w wieku powyżej 60 roku życia (57,3% stanowiły kobiety).

Na terenie Podkarpacia dba się o seniorów. Mamy aż 117 Uniwersytetów Trzeciego Wieku i klubów seniora. Dla porównania, na dużym Mazowszu jest ich 337, na Śląsku- 222, ale w zachodniopomorskim zaledwie 76, lubuskim- 59, podlaskim- 74, świętokrzyskim- 40, łódzkim- 117, lubelskim- 143, pomorskim- 108, warmińsko- mazurskim- 68.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Mieszkaniec, wszystkie świniaczki potrzebują koryta, to i ty też, a jak puste to kwiczysz.

~Mieszkaniec

Wszyscy lgną do erdeeska

e2rds

~Koziunia, stęskniłaś się ~Koziunia, czy nie ma kto wydoić.

~anty66

Rzadowy program podaj szczepionke seniorowi na kowida u nas nie wypalil,bo seniorzy zbuntowali sie nie chca szybko umierac i do tego eksperymentowac jakimis preparatami od rzadu na kowid.Chociaz i tak duzo seniorow u nas poszlo na eksperyment szczepionkowy i polegli jedni szybko a drudzy po kilku miesiacach.Co bedzie jak zamordysci z rzadu zaczna sprawdzać ktory z emerytow zaszczepil sie a ktory nie.Moga nalozyc na emerytow przymuis zaszczepienia sie przeciwko kowid tak jak w Wloszech ,kto nie byl na szprycy to kara 100 ojro po 3 miesiacach nastepna kara i tak w kolko.

~Koziunia

Erdeesku chodz do mnie skarbenku.

e2rds

~Kochciu, świniaku nie kwicz, do barłogu i cicho.

~Kochciu

Ssij po kule erdees

e2rds

~Bożenka, już ci napisałem kim jesteś, wiec nie smró.ź więcej na tym portalu.

~Bożenka

Lubisz to S......o

e2rds

Nadepnąłem pseudointeligentowi na ogon i natychmiast te obleśne nicki ujawniły się, ale to musiało boleć i powinno boleć.

e2rds

~Bożenka, gdybyś była faktycznie ~Bożenka, ale ty jesteś świńskim męskim, obleśnym knurem nie ~Bożenka, daj ~Kochciowi, on lubi takie niemyte D... lizać.

~Bożenka

Wyliz mi D........

e2rds

~Kochciu, ale takiego świniaka jak ty nie zaliczam, możesz tylko kwiczeć, do zdechnięcia.

~Kochciu

Erdeesik ty codziennie paru zaliczasz lubisz to niewierniutki ty

e2rds

~Kochciu, no pewnie że jestem niezaspokojony, ja mam na koncie swoim wiele świniaczków, co prawda nie takich świniaczków jak ty, ale dzikich i nie takich śmie.dzących jak ty ale smakowitych. Jeszcze troszeczkę życia mi zostało to myślę, że jeszcze parę zaliczę, ty możesz tylko kwiczeć altem.

~Kochciu

Niezaspokojony jesteś erdeesik i prosisz się ciągle

e2rds

~Kochciu i ten świniaczek tez kwiczy, widzisz mnie jeden ogień wystarczył i nie masz klejnotów i tylko kwiczenie altem zostało.

~Kochciu

Ja brałem erdeeska na 2 ognie

~anty66

Rzadowy program podaj szczepionke seniorowi na kowida u nas nie wypalil,bo seniorzy zbuntowali sie nie chca szybko umierac i do tego eksperymentowac jakimis preparatami od rzadu na kowid.Chociaz i tak duzo seniorow u nas poszlo na eksperyment szczepionkowy i polegli jedni szybko a drudzy po kilku miesiacach.Co bedzie jak zamordysci z rzadu zaczna sprawdzać ktory z emerytow zaszczepil sie a ktory nie.Moga nalozyc na emerytow przymuis zaszczepienia sie przeciwko kowid tak jak w Wloszech ,kto nie byl na szprycy to kara 100 ojro po 3 miesiacach nastepna kara i tak w kolko.

e2rds

~e2po i dać ~e2po bo nie ma za co chlać, zarób sobie na emeryturę.

~e2po

Zabrać emerytury zomowcom,milicjantom,sbekom i towarzyszom partyjnym z pzpr a piniendzy w budzecie sie namnozy.

~wrrr

To samo zdjęcie było zamieszczone rok temu... babcie nic się nie postarzały smiech2

e2rds

~Bozenka, nie rób z siebie idioty i nie podszywaj się pod kobietę, bo kobiety takimi kretynkami nie są jak tu próbujesz z nich zrobić.

e2rds

~anty66, przestań bredzić, ja znałem takich co się nie zaszczepili i polegli, natomiast nie znam takiego co się zaszczepił i z tego powodu poległ.

e2rds

~Grecia, tyś przypadkiem nie chora, widzę, że ci bardzo pasuje "dojna zmiana i koryto +". Na wszystko trzeba zapracować, a nie tylko "daj" i doić tych co pracują i dawać tym co będą za "daj" głosować.

~Grecia

Donku wróć, kwik kwik korytko daj kwik kwik katolików opiłuj i nam daj. Co by było nam elycie z nadania tak jak za moskala.

e2rds

~He he, no pewnie i to laski z emeryturą, wszak twoimi laskami świński kwiczący knurze są blondynki w chlewiku.

~anty66

Rzadowy program podaj szczepionke seniorowi na kowida u nas nie wypalil,bo seniorzy zbuntowali sie nie chca szybko umierac i do tego eksperymentowac jakimis preparatami od rzadu na kowid.Chociaz i tak duzo seniorow u nas poszlo na eksperyment szczepionkowy i polegli jedni szybko a drudzo po kilku miesiacach.

~Bozenka

Babciu Jo sie Pytom kiedy Renta

~XYX

Eutanazja nie jest popularna. Ale gdy wróci Wolna Polska sędziowskiej kasty to polubią