Wielki Protest w Warszawie. Stalowa Wola obecna

Image

Mimo mrozu, padającego śniegu, protest rozpoczął się punktualnie przed pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej. Później jego uczestnicy przeszli pod Kancelarię Premiera.

Wzięło w nim udział, według organizatora, około 300 tys. osób (dane w zależności od źródeł, niektóre podają 35 tys.). Niesiono transparenty, biało- czerwone flagi. Podczas wiecu padały hasła: Ruda WRON-a orła nie pokona, Zwyciężymy, Brońmy Polski, Konstytucja, Tu jest Polska, Od Pomorza aż do Śląska idzie z nami cała Polska, Republika.

Według prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego manifestacja odbywała się "w obronie wolności słowa, mediów i demokracji". Protestowano też przeciwko uwięzieniu Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego. Wiadomo już, że prezydent RP rozpoczął proces ułaskawienia obu polityków. Na scenie warszawskiej stali prawie wszyscy najważniejsi w PiS. mi.in.: Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński, Elżbieta Witek, Beata Szydło, Mariusz Błaszczak, Jacek Sasin, Patryk Jaki, żony uwięzionych polityków, Rafał Bochenek.

Zobacz również:

Stalowa Wola jedzie na protest do Warszawy

Przewiń do komentarzy























Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~taka prawda

Najnowsza podwyżka za przegląd samochodu zapłacicie 250 złotych czyli 3 razy tyle co obecnie już niebawem. Całe szczęście bo początkowa wersja była taka ,że mieli podnieść opłatę na 505 złotych co roku za przegląd. Tego młode mat...oły chcieliście dla siebie bo dziś dzięki PiS samochód prawie każdy posiada. A to tylko początek podwyżek wszystkiego już niebawem wam życia się odechce a mieliście tak dobrze jeszcze w 2023 roku.

maszynista

Swinie kwi=cZA a kraj dalej idzie sluzyc obcym.

~taka prawda

do jan, tak nasz kraj obecnie to ciemnogród.

~jan

Na całym świecie służby państwa i policja tylko na zasadzie prowokacji łapie kryminalistów a zwłaszcza korupcyjnych a dlaczego w POLSCE im tego robić nie wolno. Ja czekam na takie tylko działania bo uczciwy człowiek niczego nigdy się nie boi. Gdyby ci posłowie w którymkolwiek innym kraju złapali takich kryminalistów to by dostali medale. Już cały świat się śmieje z POLSKI ,że w POLSCE policja musi się bać kryminalistów bo za złapanie takiego można trafić do więzienia.

~lawyer

Ersedes dziadku niby jakie krzywdy i komu wyrządzili? Przestępcom korupcyjnym, że stosowali wobec nich prowokacje mając podejrzenie łapowkarstwa??

e2rds

~lawyer-prawnik, id-ioto, ale oni nie określają przestępców prawomocnie skazanych którzy wiele krzywd ludziom wyrządzili jako "kryształowo czystych" jak jeden dzban, a taki ~lawyer-prawnik, id-ioto, to pochwala bo przedstawia się jako ~lawyer-prawnik, a jest tylko deb-ilem .

~lawyer

Najwiekszym dzbanem jest tusk i hołownia, dwa tłuki bez wykształcenia heh

e2rds

~lawyer-prawnik, id-ioto, dostałem taki fajny obrazek, Kamiński, Wąsik i długoPiS z podpisem dwa Kryształy i Dzban, podoba mi się, ale ty to na dzbana ni masz szans, raczej tylko na id-iotę.

~lawyer

ersedes dziadu lewacki weź głeboki rozpęd i przyp.... z, całej siły pustym łbem w ścianę, bo żaden psychiatra ci już nie pomoże...

e2rds

~lawyer-prawnik, w całości głupolu, nadal są skazanymi, długoPiS ma takie samo pojęcie o prawie jak ty głupolu, już raz uniewinnił niewinnych a teraz pośmiewisko w kręgach prawniczych z siebie zrobił.

maszynista

~lawyer wczoraj byl`Jan wcesniej setka innych nikow a to jest pseudointeligent dup=owlaz pis, siedzi i wypisuje bzdety wychwalajace pis =lam/

~lawyer

ersedes półgłówku wskaż mi w którym miejscu się mylę??

e2rds

~lawyer-prawnik, a głupszy od pseudointeligenta.

~lawyer

Pan Prezydent Andrzej Duda skutecznie ułaskawił Panów Posłów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Na treść tego aktu łaski składa się nie tylko darowanie orzeczonych kar pozbawienia wolności, ale również ZATARCIE SKAZANIA. Zgodnie z obowiązującym kodeksem karnym zatarcie skazania, oznacza, że wydane wyroki skazujące uważa się za niebyłe, a więc tak jakby nigdy nie zostały wydane. Więc na jakiej podstawie Ci dwaj panowie mieliby utracić swoje mandaty poselskie?? Ps. Nie interesują mnie żadne opinie polityczne pisane na zamówienie władzy przez lewackich pseudoekspertów profesorków, którzy za kasę dają się zeszmacić pisząc nieprawdę!!! Mamy PAŃSTWO BEZPRAWIA!!!

maszynista

~~stalowiak swinio kwic=zysz.Jestes za pis=em.Pog-onmy tych pas-ozytow na wiosne.Je..c pis>Cale te Stalow=eMiasto opano-wali pis=;iory i stad te mo,rdy poli-tykow wyskakuja nam przed wybo-rami i z lodowek pis dzieciak.

~taka prawda

do emeryta e 2rds, więc dziadku pomyśl jeśli potrafisz gdyby ci PANOWIE WĄSIK i KAMIŃSKI złapali choćby jednego polityka PiS na korupcji przez ostatnie 8 lat to czy ta NEOkoalicja by ich do więzienia zamknęła, idi..to. Ale żeby kogoś złapać to trzeba mieć polityków umoczonych w korupcji, których ja mogę ci z tej NEOkoalicji kilkuset wymienić tylko po co.

~lawyer

PRZYJDZIE KARA NA BODNARA!!!

maszynista

~patriota-id-iota,,kolejna swinia tutaj zaczepia zamiast pisac na temat.Kwic=ysz tu i dostajesz po tym lbie.Patriota z ciebie patriota niemiecki jak Her Tusk.

~stalowiak

No i co lewackie cioty? Koniec bezprawnego więzienia panów posłów Kamińskiego i Wąsika!!! KOlejna POrażka tak jak z TVP...

e2rds

~jan vel pseudointeligent, twój prezydent jest lepszy od tych co wyłapują przestępców, on ich wypuszcza w białych rękawiczkach, a może te rękawiczki są bardzo brudne, nie wiadomo.

e2rds

~patriota-id-iota, tylko potwierdzasz, że nie tylko id-iota, a nawet de-il jesteś.

~patriota

maszynista vel ersedes to najwiekszy przygłup jakiego Polska widziała.

~jan

Ano właśnie w USA służby łapiące przestępców w białych kołnierzykach umaczanych w korupcji, dostają za każdego złapanego medale a u nas idą do więzienia bo tak NEOkoalcjia chce. Bez względu jakiego sposobu używają aby tych przestępców dorwać.

~taka prawda

Muszę jeszcze wszystkich POLAKÓW poinformować bo wiem , że nic nie wiedzą. W STANACH ZJEDNOCZONYCH ludzie pilnujący oszustów z korupcji tylko na zasadzie prowokacji działają bo gdyby nie było prowokacji to nikogo by nigdy nie złapali.

~taka prawda

W całej POLSCE zwłaszcza w wielkich miastach codziennie mamy protesty i MANIFY przeciwko NEOkoalicji 13 GRUDNIA. A przy więzieniach w RADOMIU i OSROŁĘCE dzień i noc POLACY patrioci protestują przeciwko zatrzymaniu największych polskich patriotów PANA WĄSIKA i PANA KAMIŃSKIEGO. Gdyby któryś z nich stracił życie to w POLSCE dojdzie do masakry.

maszynista

stalowiak,swinio a nie mowilem =ze zamiast isc spac to tutaj kwi=czysz ,bronisz pisu i siedzisz tu za kase swinio.

~stalowiak

maszynista to tylko w twoim chorym odczuciu wszyscy obrywają od ciebie, a tak naprawdę to jesteś tutaj pośmiewiskiem palancie, zje.bie genetyczny hehe

maszynista

~stalowiak idi-oto nie pisz do mnie bo bedziesz obrywal w ten tepy leb swinski.Kwic=zysz a sam zaczepiasz innych swiniaku.

e2rds

~stalowiak, a idi-ota nadal swoje kwi-czy.

~stalowiak

maszynista zmień płytę albo mózg...