Artystka ze Stalowej Woli w programie Mam Talent

Image

W sobotę 2 marca br. w programie „Mam Talent” będzie można zobaczyć występ pochodzącej ze Stalowej Woli Olivii Hausner. Jak pójdzie reprezentantce Stalowej Woli?

Olivia Hausner to postać dobrze znana w Stalowej Woli. To niezwykle utalentowała dziewczyna, która szturmem zdobyła już niejedną scenę i zachwyciła niejedno jury. Można ją zobaczyć i posłuchać zarówno podczas występów solowych, jak i w duecie z siostrą, występuje także w chórach, w Nadsańskiej Orkiestrze Kameralnej, gdzie nie tylko śpiewa, ale również gra na skrzypcach.

Swoje zdolności muzyczne i wokalne szlifuje pod okiem Ewy Woynarowskiej i Katarzyny Pisery. Uczy się również w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Warto tu podkreślić, że razem z siostrą Viktorią bierze udział w różnych przeglądach i konkursach, które… co tu duży mówić, po prostu wygrywa. Siostry Hausner m.in. zdobyły I miejsce na Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima”, czy tryumfowały w Wojewódzkim Festiwal Utworów Patriotycznych. A to tylko ledwo niewielki przykład sukcesów rodzinnych i indywidulanych. Dziewczyny mają jeszcze maleńką siostrzyczkę Hanię, która pewnie też pójdzie w ich ślady, bo już pięknie śpiewa, a na scenie czuje się jak mała rybka w wodzie.

Moglibyśmy długo pisać o Olivii Hausner i jej tryumfach na różnych scenach. Stalowowolanka tym razem spróbowała swoich sił w programie „Mam Talent”. Sam udział w nim to duże wyróżnienia i możliwość zaprezentowania się przed ogólnopolską publicznością. Nie każdemu jest dane stanąć na scenie, gdzie pokazywani są ludzie z przeróżnymi talentami, nie tylko muzycznymi. Artyści są z całej Polski, a i nierzadko ze świata. Olivii gratulujemy dostania się do programu i zachęcamy do jego obejrzenia. Start: TVN, 2 marca, godz. 20:00. Trzymamy kciuki za naszą stalowowolską artystkę wierząc, że uda jej się pokonać rywali i przejść do kolejnego etapu.



Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

blondi

Szacun, gratuluję tobie i rodzicom

~Kika

pięknie- gratuluję

~Stw

Bardzo zdolna młoda kobieta, trzymam kciuki!

~polityka

Nie znam cię ale powodzenia

~polityka

powodzenia

blondi

Do boju kobieto, przecież wychowałaś się na Świńskim Ryju. Powodzenia!

~Majka

Powodzenia trzymajmy kciuki

~Magda

Powodzenia ????

~Hady

Stalowowolskie warsztaty muzyczne w MDK - tam poznałam Olivię, powodzenia, i do zobaczenia w lecie umiech

~boby

Powodzenia tylko nie wstydz się naszego miasta jak Steczkowska...

~Żona

Może będzie następna sławna osóbka z naszego miasta . Powodzenia

~Ubek

Może rośnie następna gwiazda rozrywki w Polsce

~Wow

Trzymam kciuki.... I życzę powodzenia, pokaż na co Cię stać...rob to co kochasz i realizuj swoje marzenia....